REKLAMA

Przerwa techniczna tylko w jednym banku. Uwaga klienci Credit Agricole

Monika Dekrewicz2023-06-09 10:09analityk Bankier.pl
publikacja
2023-06-09 10:09

W ten weekend większość klientów banków nie będzie miało problemów z dostępem do bankowości internetowej, mobilnej i z płatnościami w sieci. Na prace serwisowe zdecydował się bowiem jeden bank.  

Przerwa techniczna tylko w jednym banku. Uwaga klienci Credit Agricole
Przerwa techniczna tylko w jednym banku. Uwaga klienci Credit Agricole
fot. Fotokon / / Shutterstock

W ten weekend na przerwę w dostępie do serwisów CA24 (eBanku, mobilnego oraz tekstowego), automatycznego serwisu telefonicznego IVR, płatności internetowych Przelew Online oraz Blika muszą się przygotować klienci Credit Agricole.

Prace informatyczne, które są powodem przerwy, będą przeprowadzone w nocy z soboty na niedzielę (10/11 czerwca 2023 r.) od północy do godz. 10.00. W tym czasie nie będą również docierały SMS-y o wykonanych transakcjach kartą.

Infolinia również będzie działała w ograniczonym zakresie – będzie można na niej wyłącznie zastrzec kartę płatniczą. Gotówka wpłacona we wpłatomacie zostanie zaksięgowana dopiero po zakończeniu przerwy technicznej.

Kliknij, aby przejść dalej (Bankier.pl)
Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityk Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Najlepsze konta firmowe dla nowoczesnego biznesu

Najlepsze konta firmowe dla nowoczesnego biznesu

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki