REKLAMA

Przerwy techniczne w bankach. Nie zalogujesz się do aplikacji i bankowości online

2021-03-05 14:00
publikacja
2021-03-05 14:00
fot. lucadp / Shutterstock

Masz problemy z zalogowaniem się do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej? Kilka dużych banków zapowiedziało prace serwisowe w trakcie weekendu, większość dotyczy korzystania z bankowości online. Na Bankier.pl, jak co tydzień, sprawdzamy przerwy techniczne w bankach.

W najbliższy weekend większość przerw technicznych związana jest z utrudnieniami podczas korzystania z usług aplikacji mobilnej oraz systemów online.

Alior Bank – przerwa techniczna

Alior Bank zapowiedział prace serwisowe w trakcie weekendu, rozpoczną się w sobotę (6 marca) o godzinie 22:00 i potrwają do niedzieli (7 marca) do godziny 9:00. W tym czasie niedostępne będą usługi bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna.

"Jednocześnie informujemy, że czas niedostępności może ulec wydłużeniu, o czym będziemy informować na bieżąco" – informuje Alior Bank.

Nest Bank – prace serwisowe

Długa przerwa techniczna czeka klientów Nest Banku. W sobotę (6 marca) od godziny 0:30 do 2:00 niedostępna będzie bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna. Z kolei od godziny 2:00 do 18:00 w sobotę systemy bankowości elektronicznej będą działać w ograniczonym zakresie – niedostępny będzie Blik, wykonywanie i otrzymywanie przelewów natychmiastowych, operacje na saszetkach, opcja składania wniosków oraz zarządzenia celami oszczędnościowymi.

Natomiast w poniedziałek (8 marca) pomiędzy godziną 11:00 a 12:00 klienci banku mogą spodziewać się utrudnień podczas transakcji bezgotówkowych za pomocą karty płatniczej.

Getin Bank – przerwa modernizacyjna

Weekendowa przerwa techniczna będzie również w Getin Banku. W nocy z soboty na niedzielę (6 na 7 marca) pomiędzy godziną 23:50 a 6:30 klienci nie skorzystają z usług bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Bank Pocztowy i EnveloBank – prace informatyczne

Planowaną przerwę techniczną zapowiedział Bank Pocztowy i EnveloBank. Od piątku (5 marca) od godziny 21:35 do godziny 3:00 w sobotę (6 marca) potrwają prace serwisowe. W tym czasie mogą wystąpić przerwy w dostępie do bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej. Podczas prac niedostępna będzie także infolinia banków.

Bank Polskiej Spółdzielczości – przerwa techniczna

W piątek (5 marca) przerwa techniczna czeka również na klientów Banku Polskiej Spółdzielczości. Prace serwisowe rozpoczną się o godzinie 23:00 i potrwają do godziny 1:00 w sobotę (6 marca). Podczas przerwy technicznej niedostępny będzie system bankowości elektronicznej.

Toyota Bank – prace serwisowe

7 marca w niedzielę pomiędzy godziną 7:00 a 21:00 Toyota Bank będzie przeprowadzał planowane prace serwisowe. W tym czasie klienci banku muszą liczyć się z utrudnieniami podczas korzystania z bankowości internetowej, mobilnej, serwisu telefonicznego oraz tzw. szybkich płatności.

Kliknij, żeby zgłosić problem z bankiem, pracodawcą lub inną ważną sprawę - zajmiemy się tym / Bankier.pl

DF

Źródło:
Tematy
Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
zbyszek_
I gdzie wydasz tæ gotowke jak jest sobota niedziela a restauracje zamkniete???
Gdzie ja sie pytam???

w zabce? Czy na pkn'ie?

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki