REKLAMA

Przygotuj gotówkę na weekend. Duże banki zapowiedziały przerwy

2021-01-29 10:15, akt.2021-01-29 14:32
publikacja
2021-01-29 10:15
aktualizacja
2021-01-29 14:32
Przygotuj gotówkę na weekend. Duże banki zapowiedziały przerwy
Przygotuj gotówkę na weekend. Duże banki zapowiedziały przerwy
fot. lucadp / / Shutterstock

Podczas weekendu klienci kilku banków muszą liczyć się z utrudnieniami podczas korzystania z usług bankowości elektronicznej, m.in. wykonywania płatności zatwierdzanych jednorazowym kodem SMS oraz wpłat gotówki do bankomatów.

Pierwsza przerwa techniczna rozpocznie się już w piątek wieczorem. W cotygodniowym przeglądzie przerw technicznych na Bankier.pl sprawdzamy, z jakimi utrudnieniami muszą liczyć się klienci.

ING Bank Śląski – przerwa techniczna

Niedostępne płatności kartami w internecie oraz wpłatomaty – klienci ING Banku Śląskiego muszą przygotować się na przerwę techniczną. Prace serwisowe rozpoczną się w nocy z 31 stycznia na 1 lutego (z niedzieli na poniedziałek) od północy do godziny 0:30. W tym czasie klienci kupujący produkty w internecie mogą mieć trudności podczas płacenia kartą z potwierdzeniem transakcji w postaci jednorazowego kodu SMS.

Dodatkowo podczas przerwy technicznej w ING Banku Śląskim mogą wystąpić utrudnienia z wpłacaniem pieniędzy w bankomatach sieci Planet Cash/ ING. Natomiast możliwe będą wpłaty środków we wrzutniach.

Bank Pekao – niedostępna aplikacja mobilna

Przez dwie godziny podczas zbliżającego sie weekendu klienci Banku Pekao muszą liczyć się z utrudnieniami podczas używania kart wielowalutowych, karty Visa Debit Gold oraz aplikacji mobilnej banku. Przerwa techniczna rozpocznie się w niedzielę (31 stycznia) o godzinie 4:00 i potrwa do 6:00. W tym czasie Pekao będzie przeprowadzać prace serwisowe. 

BOŚ Bank – prace serwisowe

W najbliższy weekend przerwa techniczna będzie mieć miejsce także w Banku Ochrony Środowiska. Prace serwisowe rozpoczną się już w piątek (29 stycznia) o godzinie 23:00 i potrwają do soboty (30 stycznia) do godziny 16:00. W tym czasie niedostępna będzie bankowość internetowa, telefoniczna oraz aplikacja mobilna.

Toyota Bank – przerwa techniczna

Z kolei we wtorek (2 lutego) klienci Toyota Banku pomiędzy godziną 1:00 a 5:00 mogą mieć trudności podczas płatności z autoryzacją transakcji 3D Secure. Podczas czterogodzinnej przerwy technicznej bank będzie przeprowadzał prace modernizacyjne.

DF

Źródło:
Tematy
Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Ubezpieczenie NNW Studenta dedykowane dla studentów i uczniów wyższych uczelni z 10% rabatem

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki