- Temat prywatyzacji KGHM jest bardzo drażliwy. Zarówno politycznie, rynkowo, jak i pod kątem sytuacji samej spółki. Firma nie musi inwestować w nowe technologie, więc jest łakomym kąskiem pod względem dywidend - mówi Jacek Tyszko z DM BOŚ.
A czy zdaje sobie Pan sprawe ze technologia w KGHM to nie tylko kopalnia ale i huty w których powoli zaczyna być groźnie bo się nie modernizuje, co wiecej nie remontuje bo pan premier zabiera kase na to. proponuje zapoznać się z działalnościa KGHM ,żeby Pans ie douczył bo jak na razie- niżej niż szkoła podstawowa panie kompromitujacy A czy zdaje sobie Pan sprawe ze technologia w KGHM to nie tylko kopalnia ale i huty w których powoli zaczyna być groźnie bo się nie modernizuje, co wiecej nie remontuje bo pan premier zabiera kase na to. proponuje zapoznać się z działalnościa KGHM ,żeby Pans ie douczył bo jak na razie- niżej niż szkoła podstawowa panie kompromitujacy się. Pan nawet nie wie , gdzie leży ten KGHM
wiadomo ze jesli bedzie prywatyzacja to nei bedzie z licytacji przed kamerami tyko z przetargu - więc mozna go ustawic pod konkretnego odbiorce za SOWITĄ i ogromną łapówkę a sam kombinat sprzedac za grosze, jak poslkie huty stali
jak nei wiadomo o co chodzi to ZAWSZE chodzi o pieniądze - i tylko o no jak po co
wiadomo ze jesli bedzie prywatyzacja to nei bedzie z licytacji przed kamerami tyko z przetargu - więc mozna go ustawic pod konkretnego odbiorce za SOWITĄ i ogromną łapówkę a sam kombinat sprzedac za grosze, jak poslkie huty stali
jak nei wiadomo o co chodzi to ZAWSZE chodzi o pieniądze - i tylko o to chodzi, bo reszta ekip rzadzacych z lat poprzednich posprzedawała najcenniejsze kąski i teraz mało co jest do rozkradzenia