Płonie hala z fajerwerkami w Warszawie

Strażacy opanowali pożar, który we wtorek powstał w hali magazynowej przy Alei Krakowskiej na warszawskich Włochach - poinformował PAP mł. bryg. Karol Kierzkowski z mazowieckiej komendy PSP. Ze wstępnych ustaleń strażaków wynika, że nikt nie ucierpiał. Dogaszanie może potrwać ok. 2 godzin.

(fot. Krzysztof Zatycki / FORUM)

W akcji gaśniczej brało udział 15 zastępów i 50 strażaków.

Pożar wczesnym popołudniem objął niedużą halę magazynową przy Alei Krakowskiej 274. Wewnątrz budynku znajdywały się fajerwerki, które wystrzeliwały, utrudniając działania strażackie. Nie wiadomo, czy były składowane tam legalnie.

Jak powiedział PAP Kierzkowski, według wstępnych ustaleń w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Po dogaszeniu sprawdzone zostanie pogorzelisko.

Mł. kpt. Michał Skrzypa z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w rozmowie z PAP zaznaczył, że pojawiły się informacje, według której w środku płonącej hali mógł przebywać człowiek. Podkreślił przy tym, że pochodziły one od jednej osoby i były ze sobą sprzeczne. Strażacy ich nie potwierdzają.

Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. (PAP)

agzi/ robs/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
3 0 open_mind

I to jest dobra wiadomość. brawo. I nie szalejcie na wiwat o północy bo to barbarzyński idiotyczny zwyczaj . Jak ktoś szuka tego typu rozrywki to niech się zwróci do USA oni go wyślą w odpowiednie miejsce to się rozerwie.

! Odpowiedz
1 1 jaszczomp-

'znajdywały się fajerwerki'.....

Trudna polska język...

! Odpowiedz
3 0 daniel_1

Trafił swój na swego.

! Odpowiedz
1 0 open_mind

Znalazł się profesor Miodek, ale w uszach.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne