REKLAMA

Pekao skraca godziny otwarcia placówek

2020-11-03 08:55
publikacja
2020-11-03 08:55
fot. kolbet / Shutterstock

Kolejny bank skraca godziny otwarcia placówek – po ING Banku Śląskim na podobny krok zdecydował się Bank Pekao. Oddziały będą czynne przez 6 godzin dziennie.

Klienci, którzy posiadają konto indywidualne lub rachunek firmowy w Banku Pekao przed wizytą w placówce muszą sprawdzić nowy grafik ich działania. Bank skrócił godziny otwarcia oddziałów. Od zeszłego piątku placówki funkcjonują w zmniejszonej czasie pracy – są dostępne dla klientów przez 6 godzin dziennie, czytamy w komunikacie prasowym Pekao. 

Bank Pekao jest kolejnym bankiem, który zdecydował się na skrócenie godzin otwarcia placówek. Wcześniej w połowie października na zmniejszenie czasu pracy oddziałów zdecydował się ING Bank Śląski.

Nowe godziny funkcjonowania placówek obowiązują od 30 października (piątek). Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia oddziałów Pekao zamieszczone są na stronie internetowej banku. Większość punktów banku działa pomiędzy godziną 9:30 a 15:30, 10:00 a 16:00 oraz 11:00 a 17:00. 

W bankach wracają godziny dla seniorów

Bank Pekao przypomina również, że od godziny 10:00 do 12:00 w placówkach osoby powyżej 60 r.ż. obsługiwane są poza kolejnością. Godziny pierwszeństwa obsługi dla seniorów wróciły do części banków wraz z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19.

Wśród instytucji, które zdecydowały się na ponowne wprowadzenie godzin dla seniorów jest m.in. Bank Pekao, Alior Bank, Santander Bank Polska, Bank Pocztowy oraz PKO Bank Polski.

DF

Źródło:
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (2)

dodaj komentarz
antek10
Pisiory wykonczyły system bankowy. Firmy nie są zainteresowane rozwojem a tylko przetrwaniem.
antek10
Nie otwierają co drugi dzień , tez tak sie da.

Powiązane: Koronawirus a gospodarka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki