REKLAMA
BADANIE

ING skraca godziny otwarcia placówek

2020-10-14 10:00
publikacja
2020-10-14 10:00

Od 19 października obowiązuje nowy grafik otwarcia oddziałów ING Banku Śląskiego - inaczej mogą funkcjonować punkty w galeriach handlowych, czytamy w komunikacie prasowym.

ING skraca godziny otwarcia placówek
ING skraca godziny otwarcia placówek
fot. Jaap Arriens / / ZUMA Press

Klienci posiadający rachunek osobisty lub firmowy w ING Banku Śląskiego muszą sprawdzić nowe godziny otwarcia oddziałów instytucji. Bank zapowiedział skrócenie czasu pracy. W zależności  od lokalizacji poszczególnych placówek będą czynne:

  • poza galeriami handlowymi – od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 10:00 a 15:00,
  • w galeriach handlowych – mogą być czynne krócej niż godziny otwarcia galerii.

Nowe godziny otwarcia oddziałów ING Banku Śląskiego obowiązują od przyszłego poniedziałku - 19 października. Szczegółowe informacje o godzinach pracy placówek klienci znajdą na stronie internetowej banku.

Wracają godziny dla seniorów

Gwałtownie zwiększająca się liczba osób chorujących na COVID-19 spowodowała ponowne wprowadzenie części obostrzeń w Polsce oraz na świecie. W całym kraju obowiązuje strefa żółta, która wprowadza m.in. rygor zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Klika dni temu, z uwagi na rosnącą liczbę zachorowań, premier Mateusz Morawiecki zapowiedział powtórne wprowadzenie godzin dla seniorów od 10:00 do 12:00 w sklepach, aptekach oraz drogeriach. Część banków również zapowiedziała wprowadzenie godzin dla seniorów m.in. Getin Bank oraz Santander Bank Polska.

DF

Źródło:
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
sylwia2255
Zastanawia mnie co im to daję, bycie niedostepnym bankiem dla uczciwie pracujacych ludzi. Pora zmienić bank...? Takie godziny powinny być dla pracowników banków w każdym sklepie od 10-15 w tym 2h dla seniorów. Może ten kto tym zarządza przejrzałby na oczy...
y2767651
Czyli nie zalatwisz niczego przed praca, niczego po pracy, tylko ZAMIAST pracy :D Placowki banku dla bezrobotnych xD

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki