REKLAMA

ING skraca godziny otwarcia placówek

2020-10-14 10:00
publikacja
2020-10-14 10:00
fot. Jaap Arriens / ZUMA Press

Od 19 października obowiązuje nowy grafik otwarcia oddziałów ING Banku Śląskiego - inaczej mogą funkcjonować punkty w galeriach handlowych, czytamy w komunikacie prasowym.

Klienci posiadający rachunek osobisty lub firmowy w ING Banku Śląskiego muszą sprawdzić nowe godziny otwarcia oddziałów instytucji. Bank zapowiedział skrócenie czasu pracy. W zależności  od lokalizacji poszczególnych placówek będą czynne:

  • poza galeriami handlowymi – od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 10:00 a 15:00,
  • w galeriach handlowych – mogą być czynne krócej niż godziny otwarcia galerii.

Nowe godziny otwarcia oddziałów ING Banku Śląskiego obowiązują od przyszłego poniedziałku - 19 października. Szczegółowe informacje o godzinach pracy placówek klienci znajdą na stronie internetowej banku.

Wracają godziny dla seniorów

Gwałtownie zwiększająca się liczba osób chorujących na COVID-19 spowodowała ponowne wprowadzenie części obostrzeń w Polsce oraz na świecie. W całym kraju obowiązuje strefa żółta, która wprowadza m.in. rygor zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Klika dni temu, z uwagi na rosnącą liczbę zachorowań, premier Mateusz Morawiecki zapowiedział powtórne wprowadzenie godzin dla seniorów od 10:00 do 12:00 w sklepach, aptekach oraz drogeriach. Część banków również zapowiedziała wprowadzenie godzin dla seniorów m.in. Getin Bank oraz Santander Bank Polska.

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
y2767651
Czyli nie zalatwisz niczego przed praca, niczego po pracy, tylko ZAMIAST pracy :D Placowki banku dla bezrobotnych xD

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki