REKLAMA

Przerwy techniczne w siedmiu bankach w ten weekend

2020-09-04 08:52
publikacja
2020-09-04 08:52
fot. lucadp / Shutterstock

W najbliższy weekend utrudnienia w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej zapowiedziało siedem banków: Pekao, Alior Bank, mBank, Bank Pocztowy, Envelo Bank, Idea Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe. W cotygodniowym zestawieniu Bankier.pl sprawdzamy przerwy techniczne w bankach.

Przerwa techniczna w Alior Banku

Jako pierwsi z utrudnieniami w dostępie do bankowości internetowej będą musieli zmagać się klienci Alior Banku. Utrudnienia będą związane z pracami serwisowymi, które rozpoczną się w piątek (4 września) o godz. 23:30 i potrwają do soboty (5 września) do godz. 10:00.

Jak informują przedstawiciele banku, prace nie będą miały wpływu na transakcje kartowe i wypłaty z bankomatów. Niedostępność bankowości internetowej może jednak ulec wydłużeniu, o czym bank będzie informował na bieżąco.

Niedostępna bankowość internetowa w Idea Banku

W związku z pracami modernizacyjnymi utrudniony dostęp do bankowości internetowej będą mieli także klienci Idea Banku. Prace potrwają od godz. 22:00 w piątek (4 września) do godz. 6:00 w sobotę (5 września). Niedostępny będzie wówczas serwis Idea Cloud oraz aplikacja mobilna.

Przerwa w dostępie do serwisu internetowego i aplikacji mobilnej nastąpi także kolejnej weekendowej nocy: od godz. 22:00 w sobotę (5 września) do godz. 6:00 w niedzielę (6 września).

Prace serwisowe w Banku Pekao SA

Na sobotę (5 września), od godz. 6:00 do 22:00 prace serwisowe zaplanował bank Pekao. W tym czasie mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do serwisu Pekao24Makler.

Przerwa techniczna w mBanku

Również w sobotę rozpoczną się prace modernizacyjne zaplanowane przez mBank. W związku z nimi, od godz. 8:00 w sobotę (5 września) do godz. 20:00 w niedzielę (6 września) niemożliwe będzie zalogowanie się do panelu eMakler.

Bank Pocztowy i Envelo Bank - zawieszona infolinia

Na przerwę w dostępie do telefonicznego systemu IVR powinni przygotować się, z kolei, klienci Banku Pocztowego i Envelo Banku. Infolinia będzie niedostępna od godz. 22:00 w piątek (4 września) do godz. 17:00 w niedzielę (6 września).

T-Mobile Usługi Bankowe - utrudnienia w logowaniu

Prace modernizacyjne na nadchodzący weekend zaplanowało również T-Mobile Usługi Bankowe. Klienci banku nie będą mogli zalogować się do systemu bankowości elektronicznej od godz. 23:30 w piątek (4 września) do godz. 10:00 w sobotę (5 września).

Marcin Kaźmierczak

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki