REKLAMA

Pekao Faktoring z pierwszą umową faktoringu ze wsparciem gwarancją BGK

2020-09-25 09:53
publikacja
2020-09-25 09:53
fot. Lidia Muhamadeeva / Shutterstock

Pekao Faktoring podpisał pierwszą umowę faktoringu zabezpieczonego gwarancją BGK - poinformowało w piątek biuro prasowe banku Pekao. Zaznaczono, że zabezpieczenia gwarancją BGK limitów faktoringowych to pionierskie rozwiązanie nie tyko w Polsce, ale także na skalę europejską.

Limit faktoringowy to maksymalna kwota, którą firma może uzyskać w ramach finansowania przez przedsiębiorstwo faktoringowe.

W komunikacie podkreślono, że Pekao Faktoring jest pierwszym faktorem, który podpisał umowę z BGK oraz uzyskał gotowość operacyjną do oferowania klientom nowego rozwiązania.

"Podpisanie pierwszej umowy potwierdza aktywny udział naszej spółki w programie organizowanym przez BGK. Wprowadzenie rozwiązania faktoringu z gwarancją BGK spotkało się z dużym zainteresowaniem faktorantów. Niedługo będą podpisywane kolejne umowy faktoringu z gwarancją BGK a zainteresowanie klientów przekłada się na dalsze procesowane wnioski" - mówi, cytowany w komunikacie, prezes Pekao Faktoring Dariusz Jamroży.

Z programu faktoringu z gwarancją BGK można korzystać do końca bieżącego roku.

Biuro prasowe zaznacza, że Pekao Faktoring konsekwentnie realizuje misję wsparcia płynności przedsiębiorstw na krajowym rynku, wspierają ich płynność w okresie pandemii, jak również aktywnie oferuje faktoring z gwarancją BGK.

Autor: Marcin Musiał

Źródło:PAP
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (1)

dodaj komentarz
agataczarkowska
Szczerze polecam faktora SAN FAKTORING ! PRYWATNY FAKTOR !!!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki