PKO BP będzie płacił za korzystanie z bankowości mobilnej

Wojciech Boczoń2015-12-21 15:59analityk Bankier.pl
publikacja
2015-12-21 15:59
www.pkobp.pl

Taka sytuacja nie zdarza się często. Największy bank w Polsce będzie płacił klientom za skorzystanie z płatności mobilnych Blik. Na dodatkowy bonus będą mogły liczyć osoby, które do tej pory nie aktywowały aplikacji IKO.

Banki na różne sposoby próbują zachęcić klientów do korzystania z bankowości mobilnej. Mają w tym interes, bo cyfrowy klient jest bardziej samodzielny i odciąża placówki bankowe. Proponują więc lepsze oprocentowanie lokat zakładanych mobilnie, zniżki na zakupach opłacanych telefonem, a także darmowe bilety dla klientów płacących mobilnie.

Dziś akcję aktywizującą użytkowników bankowości mobilnej rozpoczął PKO Bank Polski. Tym osobom, które skorzystają z IKO, bank zapłaci 10 zł, jeśli aktywują aplikację i wykonają przynajmniej jedną z następujących operacji:

  • transakcja przy użyciu kodu mobilnego BLIK (także w internecie lub bankomacie)
  • założenie lokaty w okresie promocji (i jej utrzymanie)
  • lub wykonają przelew na numer telefonu innej osoby.

Ten bonus mogą zgarnąć osoby, które  od 1 sierpnia 2014 r. do 20 grudnia 2015 r. nie aktywowali aplikacji IKO. Pula nagród jest limitowana i wynosi 10.000 osób.

Druga premia – 15 zł – zostanie wypłacona osobom, które wykonają w okresie promocji 5 płatności BLIK w sklepie lub internecie o łącznej wartości minimum 100 zł. W tym przypadku pula nagród jest ograniczona do 12 000 osób.

Premia nie jest wysoka, bo zgarnąć można maksymalnie 25 zł, ale warunki promocji są bardzo proste. Promocja będzie trwała do 17 stycznia, więc czasu jest sporo. Większym problemem może być ograniczona pula klientów, którzy dostaną nagrody. Regulamin promocji znajduje się TUTAJ.

W listopadzie bank udostępnił nową wersję aplikacji IKO. Zmienił się jej wygląd, nawigacja, uproszczono proces aktywacji programu. Nowa wersja działa na systemach Android od wersji 4.0, iOS od 7.0, Windows Phone od 8.1. Posiadacze starszych aparatów mogą korzystać ze starszych wersji programu. Więcej informacji na ten temat znajduje się TUTAJ

Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Prześwietla i recenzuje najnowsze produkty i usługi finansowe, zajmuje się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem finansów osobistych. Ma konto w każdym banku, więc systemy bankowości internetowej i mobilnej nie mają dla niego tajemnic. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący PRNews.pl - największego w kraju serwisu dla branży bankowej. Laureat nagrody dziennikarskiej im. Mariana Krzaka, Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich.

Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (7)

dodaj komentarz
~mago
promocja jest przedłużona do 17 lutego bo nie było zainteresowania i kasa została
~jery
Najpierw niech przeprosi i zwruci kase tym co ich nbil w kredyty Frankowe i to jest Polski bank odpowiedzialni pod prokurature prezes wynocha pod prokurature To pachnie zdrada narodowa co moze nie wiedziel Jawne zlodziejstwo
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Marta
nareszcie zabrali sie za promocje naszego produktu! Ktory w koncu pominie grube tylki siedzace na fotelach amerykanskich firm VISA i MC! BRAWO!
~miro
hahaha, promocja dla lemingów, getin prze pół, roku płacił po 50 zł miesiecznie
~kazik
jebnij się w swój pusty oczodół
~kali
https://www.youtube.com/watch?v=BaVBaCt_Jnw

Powiązane: Bankowość 3.0 - Aktualności

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki