REKLAMA

Przerwy techniczne w weekend m.in. w PKO BP, Santanderze, BNP Paribas i Nest Banku

2020-04-24 11:00, akt.2020-04-24 14:27
publikacja
2020-04-24 11:00
aktualizacja
2020-04-24 14:27

Na ostatni kwietniowy weekend sześć banków zapowiedziało utrudnienia i prace serwisowe. Klienci PKO BP, Santander Bank Polska, Inteligo, BNP Paribas, Nest Bank, Getin Bank, Toyota Bank, ING Banku Śląskiego mogą mieć problemy z korzystaniem z bankowości internetowej, mobilnej oraz telefonicznej. Jak co tydzień w piątek sprawdzamy na Bankier.pl przerwy techniczne w bankach.

fot. lucadp / / Shutterstock

Od 24 do 26 kwietnia br. sześć banków zapowiedziało prace serwisowe, przeważnie w godzinach nocnych. Toyota Bank przeprowadzi prace modernizacyjne w poniedziałek rano. Klienci ING Banku Śląskiego mogą spodziewać się utrudnień w nocy z poniedziałku na wtorek.

Przerwa techniczna w PKO BP i Inteligo

W sobotę (25 kwietnia br.) od godziny 1:00 do 2:00 banki PKO BP oraz Inteligo będą przeprowadzać prace modernizacyjne w serwisie. W tym czasie klienci nie będą mogli skorzystać z bankowości internetowej oraz telefonicznej. Nie będzie dział iPKO biznes oraz płatności w sklepach internetowych, które korzystają z usługi "Płacę z iPKO" oraz "Płacę z Inteligo".

Utrudnienia w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska w niedzielę (26 kwietnia br.) będzie wprowadzał zmiany w aplikacji mobilnej i bankowości internetowej. Od północy do 3:00 niedostępna będą następujące usługi: przelewy zwykłe, natychmiastowe, przelewy 24, płatności mobilne oraz Blik.

Prace serwisowe w Nest Bank

Nest Bank przeprowadzi prace serwisowe w nocy z 25 (sobota) na 26 kwietnia br. (niedziela) Utrudnienia w korzystaniu z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej wystąpić mogą między godziną 22:00 a 1:30. W tym czasie niedostępne będą przelewy natychmiastowe, doładowania do telefonów, operacje w saszetkach, płatności za zakupy internetowe przez NestPrzelew oraz zarządzanie celami oszczędnościowymi.

Klienci Nest Bank będą mogli złożyć zlecenia w bankowości internetowej i mobilnej. Zostaną one zrealizowane po zakończeniu prac modernizacyjnych. W czasie przerwy technicznej klienci banku nie będą mogli zasilić rachunku oraz złożyć wniosków o otworzenie nowego konta czy wydanie karty.

Przerwa techniczna w BNP Paribas

Na niedzielę (26 kwietnia br.) bank BNP Paribas zapowiedział prace modernizacyjne. W związku z tym od godziny 22:00 do 23:30 niedostępny będzie serwis www.bnpparibas.pl.

Utrudnienia w Getin Bank

Przerwa techniczna w Getin Bank w nocy z soboty na niedzielę (25 na 26 kwietnia 2020 r.) w godzinach 00:00 do 01:00. Klienci banku nie będą mogli w tym czasie skorzystać z usług bankowości internetowej oraz mobilnej.

Przerwa techniczna w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski zaplanował prace serwisowe w nocy z poniedziałku na wtorek (27 na 28 kwietnia br.) od północy do 1:00. W tym czasie klienci nie skorzystają z usług bankowości internetowej i mobilnej, płatności BLIK, przelewów ekspresowych, płatności internetowych za pomocą "Płać z ING" oraz dokonywanych za pomocą kart, które potwierdzane są kodem weryfikującym SMS. Klienci ING Banku Śląskiego nie będą mogli w czasie przerwy technicznej wypłacić gotówki z bankomatów.

Niedostępna będzie także aktywacja kart, nadawanie PIN, zamawianie karty Mastercard w telefonie, przypisywanie karty do telefonu, dodawanie karty VISA do aplikacji Google Pay i Apple Pay oraz wykonywanie przelewów z rachunku karty kredytowej.

Prace serwisowe w Toyota Bank

Toyota Bank będzie przeprowadzać prace serwisowe w poniedziałek (27 kwietnia br.) od godziny 6:00 do 8:00. Klienci banku mogą mieć problem z autoryzowaniem płatności kartkowych.

DF

Źródło:
Tematy
Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1300 zł premii!

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1300 zł premii!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
fred34
Dzisiaj 29 kwietnia 2020 r rano ,karty płatnicze , zarówno kredytowe jak i debetowe wydane przez BNP Paribas przestały działać . Teraz jest godz. 17,20 i nadal nie można zrobić nimi płatności

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki