REKLAMA

Oceń swój bank przez internet. Trwa VII edycja plebiscytu Złoty Bankier

2016-03-08 09:30
publikacja
2016-03-08 09:30
Oceń swój bank przez internet. Trwa VII edycja plebiscytu Złoty Bankier
Oceń swój bank przez internet. Trwa VII edycja plebiscytu Złoty Bankier

8 marca wystartowało głosowanie internautów w ramach VII edycji plebiscytu Złoty Bankier. W tym roku czytelnicy Bankier.pl ocenią banki, wskazując najlepszy spot reklamowy, bank wrażliwy społecznie oraz bank wyróżniający się w social media.

fot. / / Bankier.pl

Już wkrótce, 19 kwietnia, finał kolejnej edycji Rankingu Złoty Bankier. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, banki zostaną poddane ocenie internautów. Czytelnicy Bankier.pl w internetowym głosowaniu tym razem dokonają wyboru w kategoriach:

  • Spot reklamowy
  • Bank wrażliwy społecznie
  • Bank w social media

Nagroda w kategorii Spot reklamowy zostanie przyznana za najciekawszą reklamę bankową. Bank wrażliwy społecznie to nowa kategoria w plebiscycie Złoty Bankier, przysługująca instytucji, która wykazała się wyróżniającą działalnością społeczną i charytatywną. Najlepszy Bank w social media to ten, który - zdaniem internautów - prowadził najlepszą komunikację z klientami w mediach społecznościowych. Głosowaniu podlega 11 reklam bankowych, 16 projektów z zakresu CSR i 11 banków, które najlepiej komunikują się z klientem w social media.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na najlepsze banki na stronie ankieta.zlotybankier.pl. Głosowanie potrwa do 28 marca br. Osoby, które wezmą udział plebiscycie, będą miały szansę na wygranie jednej ze 100 nagród.

Złoty Bankier w nowym wydaniu od 2016 roku

Złoty Bankier to największy ranking usług i produktów bankowe w Polsce. Od 2009 r. wyznacza kierunek rozwoju polskiej bankowości, wskazując najlepsze oferty na rynku. W tym roku plebiscyt Złoty Bankier przechodzi metamorfozę. Głosowanie internautów to tylko jedna z metod, które pozwolą wyłonić banki najlepsze w różnych dziedzinach swojej działalności.

Oprócz nagród internautów zostaną przyznane również statuetki w kategoriach ocenianych przez ekspertów: Konto osobiste, Kredyt gotówkowy, Kredyt hipoteczny, Karta kredytowa, Innowacja finansowa.

Partnerzy merytoryczni rankingu - TNS Polska i Obserwatorium.biz - wyłonią zwycięzców w kategorii głównej - Złoty Bank - Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem i w kategorii specjalnej - Bank bezpieczny.

Wyniki Rankingu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 19 kwietnia 2016 r. w Warszawie. Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier.tv.

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do aktywnego udziału w plebiscycie Złoty Bankier i wyborze najlepszych banków. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.zlotybankier.pl.

Redakcja Bankier.pl

Źródło:
Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (20)

dodaj komentarz
~Bankster
Ludzie to myślą że do banku to się na kawę idzie albo do Pani Grażyny pogadać o konkursie córki co tak dobrze wypadła :D a Pani Grażyna w wypłacaną premię tak wielką jak cię wypier....oli na kase hahahah. Fundusze ubezpieczenia kredyty Ty myślisz że ona z Tobą gada bo fajny jesteś :D a dziewczyna zł liczy :P Polaki Ludzie to myślą że do banku to się na kawę idzie albo do Pani Grażyny pogadać o konkursie córki co tak dobrze wypadła :D a Pani Grażyna w wypłacaną premię tak wielką jak cię wypier....oli na kase hahahah. Fundusze ubezpieczenia kredyty Ty myślisz że ona z Tobą gada bo fajny jesteś :D a dziewczyna zł liczy :P Polaki cebulaki do odziałów przychodzą i myślą że dla kogo to otwarte jest dla biedoty co sie kredytuje i prowizje na nich zbija :P DOCHODOWOŚĆ glupie 2 zł od karty prowadzenie z Cb ściągną i mają setki tysięcy :P
Normalny ogarnięty czlowiek robi wszystko w necie i nie da sie dymać pracownikom....zresztą banki odiwedzają tylko leniwi albo nieudacznicy co nie ogarniaja przelew za gaz jak w necie zrobić i zloto dla banków EMERYCI czyli ciemna masa z PRLU z stałym i nie zmiennym wplywem z ZUS i babka ma 900 zl emeryturkia a ma TFI bo jej co miesiąc 100 ściąga ma 2 kk ma debet i dwa kredo :D:D::D:D:D:D
~DFFDFDF
wciskają oszukańce ubezpieczenie, liczą sobie na spread jak na lichwie (koszty przewalutowania)
wciskają nie korzystne umowy kredytowe (hipoteki)
robią wyceny tylko u zaprzyjaźnionych rzeczoznawców (rodzina, przyjaciele banków)
nie wpisują tabeli opłat i prowizji do umów (a póżniej podwyższają tabele a
wciskają oszukańce ubezpieczenie, liczą sobie na spread jak na lichwie (koszty przewalutowania)
wciskają nie korzystne umowy kredytowe (hipoteki)
robią wyceny tylko u zaprzyjaźnionych rzeczoznawców (rodzina, przyjaciele banków)
nie wpisują tabeli opłat i prowizji do umów (a póżniej podwyższają tabele a umowa pozostaje bez zmian)
jak widzą nie ogarniętego klienta to chcą na nim zarobić jak najwięcej (szukają naiwnych)
warunki kredytowe zmieniają się w trakcie gry gdy bank widzi ze klient widzi złozył jeden wniosek kredytowe
kłamią iż zapytania do bik (dla hipotek) obnizają zdolnosc i najlepiej skladac jeden wniosek
SAME KŁAMSTWA!

~dfdf
Trudno o dobry Bank! większość każe sobie za trzymanie u nich pieniędzy. ja im daje kapitał aby mogli na nim zarabiać a oni każą sobie płacić za to i tamto....
wybieram bank który mi coś zaoferuje za to że daje mu kapitał i na tym kapitale może zarabiąc, domaganie się oplat ode mnie jest bezczelnością.
jak
Trudno o dobry Bank! większość każe sobie za trzymanie u nich pieniędzy. ja im daje kapitał aby mogli na nim zarabiać a oni każą sobie płacić za to i tamto....
wybieram bank który mi coś zaoferuje za to że daje mu kapitał i na tym kapitale może zarabiąc, domaganie się oplat ode mnie jest bezczelnością.
jak ja nie mam nic z tego to wole trzymać pieniądze w domu. ja nie zarobie! bank nie zarobi! obie strony nie zadowolone! a tak tylko jedna strona nie zadowolona (klient)

Banki to oszukańce instytucję, jak bankier widzi klienta swojego banku konto założone 10/20 lat temu to wiadomo że na starcie trzeba mu zaproponować gorsze warunki kredytowe
~Anatol
Taki ranking to jakas bzdura w czasie kiedy banki oszukiwaly morgi. To tak jak by glosowac za rozwolnieniem lub zatwardzeniem jedno i drugie niesie za saba bol tylko jak sie ma zatwardzenie to sobie czlowowiek bielizny nie zabrudzi!!!Tak mozma zobrazowac sektor bankow-ubezpieczeniowy.W erze gdy sektor bankowy i ubezpieczeniowy notorycznie Taki ranking to jakas bzdura w czasie kiedy banki oszukiwaly morgi. To tak jak by glosowac za rozwolnieniem lub zatwardzeniem jedno i drugie niesie za saba bol tylko jak sie ma zatwardzenie to sobie czlowowiek bielizny nie zabrudzi!!!Tak mozma zobrazowac sektor bankow-ubezpieczeniowy.W erze gdy sektor bankowy i ubezpieczeniowy notorycznie przewijaja sie przez Uokik prokuratury, sady itd
W srod dorastajacej mlodziezy studiujacej ekonomiec przewija soe powoedzenie. "zrobilem cie jak agent Getin Banku twoja babcie na polisolokacie." to taki zart w stylu twoja mama ubiera sie w castoramie!!
~burza
Pekao S.A. Awaria trwająca od ponad 8h.
~stabilny_trend
co do pierwszego pytania o reklamy - kogo obchodzą reklamy banków? drugie pytanie - wrażliwość społeczna banków - jaja sobie robicie? trzecie pytanie - bank najlepszy w social media? to są jakieś żarty. Co to ma wspólnego z bankowością? Czwarte pytanie... ah sorry to już koniec ankiety
~max
nic dodać nic ująć

powinni zrobić raczej bankowe odpowiedniki "różowych malin"
~okljlk
mbank - zero - a nawet mniej :/ do teraz nie działa emakler
~Term
A to co Ty powtarzasz nie jest pustym frazesem? Napisz w 3 punktach co da Ci repolonizacja banków i w jakim % ma być. 60% polskich banków w Polsce? 100%. Czy jesteś pewien, że 100% polskich banków da Ci tak samo dobry poziom świadczonych usług i produktów? Wątpię abyś znał ten rynek od podszewki dlatego tak powtarzasz.A to co Ty powtarzasz nie jest pustym frazesem? Napisz w 3 punktach co da Ci repolonizacja banków i w jakim % ma być. 60% polskich banków w Polsce? 100%. Czy jesteś pewien, że 100% polskich banków da Ci tak samo dobry poziom świadczonych usług i produktów? Wątpię abyś znał ten rynek od podszewki dlatego tak powtarzasz.... banki+giełda to krwiobieg finansowy gospodarek.....
~stabilny_trend
napisz coś po osiemnastej, płatny trollu

Powiązane: Złoty Bankier

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki