Stawki oprocentowania kredytów o stałej stopie udzielanych małym przedsiębiorstwom uległy obniżeniu nawet o 570 pb. (kredyty na zakup papierów wartościowych o 570 pb., kredyty lombardowe i na zakup towarów oraz finansowanie usług o 470 pb., kredyty na zakup samochodów o 370 pb.)
Nowa oferta jest szczególnie korzystna dla wieloletnich klientów BPH PBK. Kredyty samochodowe Bank oferuje już od 11,48%, zaś kredyty gotówkowe – już od 12,98%.
Jednocześnie oprocentowanie Kont Sezam/ROR pozostawiono na dotychczasowym poziomie – 2,02%. Oprocentowanie lokaty 10-dniowej internetowej wynosi 7,02%.
Na uwagę zasługuje fakt obniżki lokat 3-miesięcznej jedynie o 10 pkt. baz i lokat długoterminowych 24- i 36-miesięcznych odpowiednio o 19 pb. i 9 pb. Niemal na niezmienionym poziomie utrzymano oprocentowanie depozytów terminowych małych przedsiębiorstw od 1 do 3 tygodni (skala obniżki 0-10 pb.)



























































