Nie działa Inteligo, mBank, Millennium? To przerwa techniczna

Marcin Kaźmierczak2020-07-03 09:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-07-03 09:00
fot. lucadp / Shutterstock

Klienci kilku banków muszą liczyć się z utrudnieniami w korzystaniu z bankowości internetowej, i mobilnej. Przerwy w ten weekend zaplanowały m.in. Bank Millennium, Santander Consumer Bank i mBank. Brak dostępu do bankowości mobilnej będą mieli także klienci korzystający z Inteligo.

Przerwa w Banku Millennium

W piątek (3 lipca) od godz. 19:30, w związku z pracami serwisowymi w Systemie Rejestrów Państwowych, niedostępna będzie baza PESEL i Rejestr Dowodów Osobistych. Z tego powodu nie będzie można:

  • założyć Profilu Zaufanego
  • otworzyć Konta 360° Junior
  • zmienić danych osobowych

Utrudnienia potrwają do godz. 22:10. Sytuacja powtórzy się w sobotę (4 lipca). Wówczas prace techniczne i związane z nimi utrudnienia potrwają od godz. 20:00 do 22:40.

Przerwa w Santander Consumer Banku

Na noc z soboty na niedzielę prace serwisowe zaplanował Santander Consumer Bank. Od godz. 1:00 do 6:00 w niedzielę (5 lipca) mogą wystąpić utrudnienia w wykonywaniu transakcji kartami kredytowymi oraz podczas płatności internetowych.

Jak informują przedstawiciele banku, utrudnienia związane są z modernizacją systemu uwierzytelniania transakcji internetowych – 3D Secure.

Przerwa w mBanku

Kolejnym bankiem na liście jest mBank. Prace modernizacyjne odbędą się w sobotę (4 lipca). Potrwają od godz. 22:00 do 0:00. Wówczas nie będzie można skorzystać z mKantoru oraz Platformy Walutowej, zarówno w serwisie transakcyjnym jak i na urządzeniach mobilnych.

Nieco dłużej, bo od godz. 22:00 w sobotę (4 lipca) do godz. 1:00 w niedzielę (5 lipca) niedostępna będzie także usługa CompanyNet dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.

Przerwa w Inteligo

Z utrudnieniami w najbliższy weekend będą musieli radzić sobie także klienci korzystający z bankowości mobilnej w Inteligo. 

Prace modernizacyjne trwające od godz. 3:00 do 6:00 w niedzielę (5 lipca) sprawią, że nie będzie działać aplikacja mobilna IKO oraz płatności zbliżeniowe IKO. Jak informuje bank, wszystkie karty oraz bankowość elektroniczna Inteligo będą działać.

MKZ

Źródło:
Marcin Kaźmierczak
Marcin Kaźmierczak
redaktor Bankier.pl

Zajmuje się tematyką nieruchomości. Przygotowuje raporty dotyczące cen mieszkań, pisze o trendach na tym rynku, monitoruje najciekawsze inwestycje w Polsce i za granicą. Na co dzień śledzi także rynek motoryzacyjny, a swoimi spostrzeżeniami dzieli się w sekcji Moto portalu Bankier.pl. Absolwent politologii na Uniwersytecie Wrocławskim.

Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki