REKLAMA

Nie działa ING, Millenium, Idea Bank? To przerwa techniczna

2020-03-20 08:30
publikacja
2020-03-20 08:30

Klientów kilku banków dotkną w najbliższych dniach utrudnienia w korzystaniu z bankowości internetowej, mobilnej. W gotówkę przed weekendem powinni zaopatrzyć się klienci ING Banku Śląskiego, Banku Millennium oraz Idea Banku.

/ fot. lucadp / Shutterstock

Przerwa w ING Banku Śląskim

W nocy z soboty na niedzielę (21 na 22 marca) prace serwisowe będzie prowadził ING Bank Śląski. Od godz. 0:00 do 5:30 utrudniony będzie dostęp do bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING oraz jego wersji mobilnej. Niedostępne będą także płatności Blikiem, przelewy ekspresowe oraz płatności internetowe Płać z ING, a także systemy bankowości internetowej i mobilnej ING Business.

W trakcie prac modernizacyjnych nie będzie można aktywować kart, nadawać kodów PIN, przypisać do telefonu karty Mastercard ani aktywować płatności, dodać karty zbliżeniowej VISA do Google Pay oraz Apple Pay i wykonać przelewu z rachunku karty kredytowej.

Prace serwisowe odczują także klienci kantoru ING Banku Śląskiego. W sobotę 21 marca od godz. 14:00 nie będzie można natychmiast rozliczyć wymiany walut w trybie online. Przelewy wewnętrzne, tj. pomiędzy kontami w banku, przyjęte do realizacji po godz. 14:00, zostaną zaksięgowane dopiero w poniedziałek (23 marca). Również przelewy zewnętrzne przyjęte do realizacji po godz. 14:00 zostaną zrealizowane w poniedziałek. Z tego powodu bank radzi wykonać wszystkie ważne przelewy i wymienić waluty przed godz. 14:00 w sobotę 21 marca.

Na wszelki wypadek wszystkie ważne przelewy i wymiany walut w Kantorze zrób przed 14:00 w sobotę.

Przerwa w Banku Millennium

W nocy z niedzieli na poniedziałek (22 na 23 marca) prace serwisowe przeprowadzi także Bank Millennium. Od godz. 0:00 do 4:30 niedostępne będą przelewy Blikiem na telefon oraz przelewy natychmiastowe Express Elixir.

Przerwa w Idea Banku

Już w piątek, 20 marca, utrudnienia w dostępie do kont czekają klientów Idea Banku. Od godz. 22:00 w piątek do godz. 6:00 w sobotę, 21 marca, niedostępna będzie bankowość internetowa Idea Cloud oraz aplikacja mobilna.

MKZ

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (3)

dodaj komentarz
gronostaj
"W gotówkę przed weekendem powinni zaopatrzyć się klienci [...]"

I co ci klienci zrobią z tą gotówką? Wszystko zamknięte, a przez internet gotówką nic nie kupisz...
marekmarek222
Płatność przy odbiorze jest jeszcze możliwa.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki