REKLAMA

NIK przygląda się pracy Tchórzewskiego

2018-03-21 02:52
publikacja
2018-03-21 02:52

Najwyższa Izba Kontroli bada, czy w ostatnich latach w sposób wystarczający rozwijano u nas odnawialne źródła energii - czytamy w środowej "Rzeczpospolitej".

/ fot. Marek Wisniewski / Puls Biznesu / FORUM

Jak ustaliła "Rzeczpospolita", celem jest sprawdzenie, w jaki sposób wdrażamy unijne prawo dla ekoelektrowni i czy zdołamy wypełnić międzynarodowe zobowiązania w zakresie jej udziału w miksie.

"To nie jest standardowa kontrola. Kierunek badaniu nadały alarmujące dane GUS o spadającej produkcji zielonej energii" - twierdzi rozmówca gazety znający temat. "Wnioski mogą być miażdżące dla resortu energii i spółek pod jego kontrolą" - dodaje.

Wspomniane dane dotyczące udziału OZE w finalnym, zużyciu dotyczyły 2016 r. GUS wskazał pierwszy w historii spadek produkcji prądu (do 11,3 proc.), co oznaczało cofnięcie się do poziomu sprzed 2013 roku - czytamy artykule. (PAP)

march/ amac/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (3)

dodaj komentarz
kkk1111
no oczywiście za wspanialej działalności PO nie zrozumialej dla narodu bylibyśmy oczywiście tam z skąd nie było by sie gdzie cofać
trooper
Ile jeszcze zniszczń i upokorzeń My Polacy musimy na siebie przyjąć aby ten nasz ciemny lud obudził się z letargu? Podła zmiana dobija już zenitu. Cofamy się do średniowiecza we wszystkich niemalże obszarach: ekologia, energetyka, sądownictwo, prokuratura. Jeszcze trochę i dowali też w gospodarkę. Ludzie, apeluję Ile jeszcze zniszczń i upokorzeń My Polacy musimy na siebie przyjąć aby ten nasz ciemny lud obudził się z letargu? Podła zmiana dobija już zenitu. Cofamy się do średniowiecza we wszystkich niemalże obszarach: ekologia, energetyka, sądownictwo, prokuratura. Jeszcze trochę i dowali też w gospodarkę. Ludzie, apeluję do was. Obudźcie się!
lelo1949
NIKt ,nie jest bez winy,nagrody po 85tyś kwartalne potrafili sobie przyznawać,wiadomo przez kogo został wybrany....teraz musi trochę namieszać od 2016r 4 zarzuty prokuratorskie za kombinacje z byłym posłem PSL,który wskazywał osoby do obsady stanowisk

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki