Menedżer Sprzedaży - nowe narzędzie w Allegro

Menedżer Sprzedaży - nowe narzędzie w Allegro


Arkadiusz Wolski

Serwis aukcyjny Allegro uruchomił Menedżera Sprzedaży, narzędzie online do zarządzania procesem transakcji. Rozwiązanie przeznaczone jest przede wszystkim dla tych sprzedających, którzy przeprowadzają co najmniej kilkadziesiąt transakcji w miesiącu.

Najważniejsze funkcje Menedżera Sprzedaży to możliwość nadzoru nad etapem finalizacji transakcji, osobne karty z danymi każdej transakcji oraz "lista zadań" czyli podsumowanie wszystkich czynności jakie powinien wykonać Sprzedający (lista przedmiotów do wysłania, lista transakcji, w których realizacji nie ma postępów, przypomnienie o dostępnych procedurach zwrotu prowizji, lista nowych transakcji).

Równocześnie z pojawieniem się wersji finalnej Menedżera oficjalnie serwis Allegro udostępnił technologię WebAPI, która ma umożliwić dostęp do platformy technicznej Allegro. Daje to zewnętrznym firmom i programistom możliwość przygotowania narzędzi do zarządzania transakcjami. Allegro zamierza przy tym nadal rozwijać wewnętrzne narzędzia dla Sprzedających.
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% IV 2020
PKB rdr 1,9% I kw. 2020
Stopa bezrobocia 5,8% IV 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 285,01 zł IV 2020
Produkcja przemysłowa rdr -24,6% IV 2020

Znajdź profil