REKLAMA

Kuczyński: Sell in may and go away?

Michał Kryński2021-04-30 10:30redaktor Bankier.pl
publikacja
2021-04-30 10:30
fot. Darek Golik / FORUM

Mimo zapowiedzi podniesienia PIT i podatku od zysków kapitałowych amerykańskie indeksy nieśmiało biją kolejne rekordy, a na GPW banki w górę po dobrych wynikach i "umywam ręce" w wykonaniu TSUE. A przed nami maj: czy tym razem sprawdzi się stare giełdowe porzekadło? W zwirtualizowanym studio Bankier.tv Piotr Kuczyński, analityk rynków finansowych.

Źródło:
Michał Kryński
Michał Kryński
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.tv, specjalista od transmisji internetowych. Z Bankier.pl i PRNews.pl związany od 2008 roku. Tel.: 22 333 99 11

Tematy
Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Komentarze (8)

dodaj komentarz
drzaraza
Zlikwidować wszystkie przywileje w tym emerytalne, zlikwidować krus, zlikwidiwać wszystkie +. Wszyscy bez wyjątku płaca składki emerytalne i od tych składek wyliczona jest emerytura 1 do 1 bez żadnych podwyższających wskaźników. Zrównać wszystkim bez wyjątku wiek emerytalny. Składka zdrowotna kwotowa a nie Zlikwidować wszystkie przywileje w tym emerytalne, zlikwidować krus, zlikwidiwać wszystkie +. Wszyscy bez wyjątku płaca składki emerytalne i od tych składek wyliczona jest emerytura 1 do 1 bez żadnych podwyższających wskaźników. Zrównać wszystkim bez wyjątku wiek emerytalny. Składka zdrowotna kwotowa a nie procentowa.
the_mind_renewed
Taka niespodzianka. Wkrótce będą duże zmiany globalne w biletach bankowych: Chiny ogłoszą digital kur-encje, USA dodatkowy dolar foliowany z zawartością prawdziwego złota 1/10 uncji i wartości okolu 8 dolarów. Już są były prezes mennicy US pokazywał, wygląda jak złoty papierek od cukierka, będzie też pewnie Taka niespodzianka. Wkrótce będą duże zmiany globalne w biletach bankowych: Chiny ogłoszą digital kur-encje, USA dodatkowy dolar foliowany z zawartością prawdziwego złota 1/10 uncji i wartości okolu 8 dolarów. Już są były prezes mennicy US pokazywał, wygląda jak złoty papierek od cukierka, będzie też pewnie zdigitalizowany, oj będzie się działo i globalnie świat na niego ruszy i znowu 30 lat spokoju dla USA . Naprawdę tak będzie. Jeszcze ruszą światowe banki na waluty bitcoinowe , bo jak świat światem oni sobie nie pozwolą wyrwać przywództwa. Jak to ogłoszą to, Bitcoin przez chwilę i padnie.
the_mind_renewed
Przepraszam , pomyłka. Miało być 1/10 grama..
pozhoga
Co to znaczy ,,sell in may"? To po angielsku?
search
W tlumaczeniu inwestora, tankuj amerykanskie akcje na maxa pod korek:-0)
dreustachy
Panie Piotrze, czyli opozycja kłamała, że była przeciwko?
szymon_poznan
Szanowny Panie Piotrze,

w związku z ostatnimi doniesieniami prasowymi o rekrodowo dużej aktywności deweloperów,, chciałbym zapytać o rynek nieruchomości. Czy oprócz wielu argumentów za wzrostem cen, dostrzega Pan jakieś czynniki mogące doprowadzić do spadków? Osobiście postawiłbym na 'czarnego łabędzia'
Szanowny Panie Piotrze,

w związku z ostatnimi doniesieniami prasowymi o rekrodowo dużej aktywności deweloperów,, chciałbym zapytać o rynek nieruchomości. Czy oprócz wielu argumentów za wzrostem cen, dostrzega Pan jakieś czynniki mogące doprowadzić do spadków? Osobiście postawiłbym na 'czarnego łabędzia' w postaci mutacji odpornej na szczepionki, który wszystkie nasze prognozy brutalnie by zrewidował.

Załączam wyrazami szacunku i pozdrowienia,
Szymon z Poznania
m00zyk
Przecież już obecne mutacje są odporne na szczepionki...

Powiązane: Frankowcy w sądach

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki