REKLAMA

Kuczyński: Próba sił na złocie

2020-07-10 10:30
publikacja
2020-07-10 10:30
Kuczyński: Próba sił na złocie
Kuczyński: Próba sił na złocie
fot. Marek Wiśniewski / / Puls Biznesu

Mimo że pokonanie bariery 1800 USD za uncję złota na rynku spot otworzyło drogę do ustanawiania historycznych rekordów ceny tego surowca, szybko okazało się, że wspinaczka na szczyty wcale nie musi być szybka

O próbie sił na rynku złota, kolejnych rekordach spółek technologicznych w USA (i nie tylko),  sile drobnych inwestorów na warszawskim parkiecie oraz sytuacji na rynku walutowym porozmawiamy z Piotrem Kuczyńskim, analitykiem rynków finansowych. Początek spotkania o 10.30. Czekamy na Wasze pytania i komentarze, które można wpisywać pod wideo na profilu Bankier.pl na Facebooku.

PS

Źródło:
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (10)

dodaj komentarz
open_mind
Phil Konieczny; Można go lubić albo nie. Ale tym wideo dał popis polecam, brawo.
Panie doktorze, jak pan myśli, kiedy skończy się Cowid-16? Lekarz: Nie wiem, nie interesuje się polityką. link O złocie i nie tylko. https://www.youtube.com/watch?v=-iJGlKmE2QE
and-owc
Jak się lubi co się niema, to się lubi co się ma. Nie wybrzydzać powiedział "Doktor Dyzma" (Elektryczne Gitary).
open_mind
Amerykanie tacy jak ja, żonaty od 40 lat, ojciec, właściciel domu, dobry kredyt. . . . są przerażeni tym, co działo się w naszym kraju od kilku lat. Jest dla nas całkowicie niewyobrażalne, że tak wielu naszych współobywateli - zwłaszcza studentów szkół wyższych - jest tak głupich, tak całkowicie nieświadomych Amerykanie tacy jak ja, żonaty od 40 lat, ojciec, właściciel domu, dobry kredyt. . . . są przerażeni tym, co działo się w naszym kraju od kilku lat. Jest dla nas całkowicie niewyobrażalne, że tak wielu naszych współobywateli - zwłaszcza studentów szkół wyższych - jest tak głupich, tak całkowicie nieświadomych i tak nieodwracalnie zanieczyszczonych propagandą socjalizmu, że widzimy, jak nasz naród rwie się. A jednak tak się dzieje.

Niestety, JEDYNYM sposobem, w jaki to wszystko się skończy, jest to, że naród amerykański, w sprawiedliwej furii, złapie KAŻDEGO komunistę, marksistę, bolszewika i socjalistę w tym kraju, ustawi ich naprzeciw ceglanego muru i zabije ich karabinem maszynowym na śmierć. .

Cholera, jesteśmy tak zanieczyszczeni ludzkimi śmieciami, że moglibyśmy potrzebować całonocnych oddziałów strzelających, aby oczyścić ich raka.

Nie popełnijcie błędu, właśnie takimi są naprawdę komuniści, marksiści, bolszewicy i socjaliści: RAK. Jedzą ciało politycznie, żądając, aby kontrolowali to, co KAŻDY INNY mówi, myśli, zarabia i tym podobne, dopóki ciało polityczne ich nie zabije lub zabije. Nie ma środkowej płaszczyzny.

Jeśli masz raka, albo go zabijesz, albo on zabije.ciebie

Nie możesz negocjować z rakiem. Nie możesz pokojowo współistnieć z rakiem. Nie możesz próbować dogadać się z rakiem. W końcu albo go zabijesz, albo on cię zabije. KROPKA.

Komunizm, marksizm, bolszewicy i socjaliści przeniknęli do urzędów na bardzo wiele stanowisk na poziomie federalnym, stanowym i lokalnym. Co gorsza, dysfunkcyjni ego-maniacy atakują także korporacyjną Amerykę.

Korporacje obserwują ogromne zmiany polityki, które sprawiłyby, że Vladimir Lenin był dumny. Firmy te zachorowały i większość z nich nie przetrwa, ponieważ ich wielkie wartości społeczne zostały postawione przed jedynym powodem istnienia korporacji: Aby zarobić dla akcjonariuszy.

TO jest jedyny powód istnienia korporacji. Niektórzy prezesi są tak złudzeni umysłowo, że myślą, że ich firmy powinny istnieć w imię sprawiedliwości społecznej. Kretyny; wszyscy.

Chcesz wiedzieć, gdzie ten rak jest najgorszy? Wystarczy spojrzeć na miasta, w których anarchiści z Grup Commie, takich jak ANTIFA i Black Lives Matter, mieli wolne panowanie, zamieszki, łupy, palenie i zabijanie. TE MIASTA są epicentrami tego raka. A dla tych, którzy tego nie zauważyli, te miasta. . . już umierają z tego powodu.

Nowy Jork jest już śmiertelnie chory a rządzących tym miastem. Ich burmistrz, Bill DeBlasio, jest tak nieudacznikiem w swoim życiu osobistym, że faktycznie musiał poślubić czarną kobietę. Prawdopodobnie dlatego, że żadna szanująca się włoska dziewczyna nie poślubiłaby go!

Cóż, ci nowojorczycy dostają DOKŁADNIE to, na co głosowali: przestępstwo z użyciem zamieszki, grabieże, podpalenia, kilkaset procentowy wzrost strzelanin w ciągu ostatnich kilku tygodni, rabunki, rabunki. . . bo źli faceci z Nowego Jorku wiedzą: policjanci zostali zakuci w kajdanki przez bolszewickiego burmistrza i jego przydatnych idiotów w Radzie Miasta!

Mam ZERO sympatii dla nowojorczyków, ponieważ zrobili to sobie.

Zastanawiam się, ilu z nich, gdy są obrabowywani, gwałceni, lub gdy padają z bólu, umierają po postrzeleniu, zdają sobie sprawę, że to ICH GŁOSOWANIE spowodowało, że tak się stało?

Biorąc pod uwagę opóźnione myślenie polityczne, które wielu z nich stosuje, prawdopodobnie nie są wystarczająco inteligentni, aby wyciągnąć kres z tego, co się z nimi dzieje, z powrotem do ich własnego głosowania, ale to jest punkt wyjścia!

Co gorsza, ci ludzie upośledzeni politycznie uważają, że mają rację! Są tak złudzeni, tak niezdolni do logicznej myśli, tak egotystyczni, że stanowczo odmawiają SŁUCHANIA innego punktu widzenia.
open_mind
Ten niebezpieczny trend rozlewa się jak zaraza po całym świecie jest milion razy silniejszy jak Covid19 Zobaczcie Np Polskę i to ujadanie o władzę oraz skłócanie narodu.
open_mind
794/5000
„Naród może przetrwać głupców, a nawet ambitnych. Ale nie może przetrwać zdrady od wewnątrz. Wróg u bram jest mniej groźny, ponieważ jest znany i otwarcie nosi sztandar. Ale zdrajca porusza się swobodnie wśród osób w bramie, jego chytre szepty szeleszczą przez wszystkie zaułki, słyszane w korytarzach
794/5000
„Naród może przetrwać głupców, a nawet ambitnych. Ale nie może przetrwać zdrady od wewnątrz. Wróg u bram jest mniej groźny, ponieważ jest znany i otwarcie nosi sztandar. Ale zdrajca porusza się swobodnie wśród osób w bramie, jego chytre szepty szeleszczą przez wszystkie zaułki, słyszane w korytarzach samego rządu. Bo zdrajca nie wydaje się zdrajcą; mówi akcentami znanymi swoim ofiarom, nosi ich twarz i ich argumenty, apeluje do podłości, która leży głęboko w sercach wszystkich ludzi. Gnije duszę narodu, w nocy pracuje w tajemnicy i nieznany, by podkopać filary miasta, zaraża ciało politycznie, abyś nie mógł się dłużej opierać. Zdrajca jest zarazą. ”
~ Marcus Tullius Cicero
open_mind
Zdrajcy, o których Cyceron mówił dwa tysiące lat temu, są dziś w Ameryce komunistami, marksistami, bolszewikami i socjalistami. Są pod każdym faktem Zdrajcami Ameryki. Zdrajcy wolności. Zdrajcy na wolnym rynku.
To oni są zaangażowani w jawną cenzurę; decydowanie o tym, co MOŻESZ powiedzieć, decydowanie o tym, co
Zdrajcy, o których Cyceron mówił dwa tysiące lat temu, są dziś w Ameryce komunistami, marksistami, bolszewikami i socjalistami. Są pod każdym faktem Zdrajcami Ameryki. Zdrajcy wolności. Zdrajcy na wolnym rynku.
To oni są zaangażowani w jawną cenzurę; decydowanie o tym, co MOŻESZ powiedzieć, decydowanie o tym, co MOŻESZ przeczytać, i wymaganie decyzji, ile zarabiasz i dokąd idą twoje zyski. . .
Więc przygotujcie się na brzydką rzeczywistość, która wydaje się nadchodzić, ludzie. Ameryka zmierza do wojny domowej. Rzeczywista, krwawa wojna.
Ci po prawej powinni być przygotowani do zrobienia tego, co jest rzeczywiście potrzebne, gdy rozpocznie się wojna. Odśwież swoje umiejętności strzelania.
Pamiętaj: im więcej ochotników do całonocnych oddziałów strzeleckich, tym szybciej naród może oczyścić się z raka.
open_mind
Problemy wewnątrz USA nie ustaną, dopóki naród amerykański nie złapie KAŻDEGO komunisty, marksisty i socjalisty, ustawi ich pod ścianą i nie zapozna z karabinem maszynowym. W przeciwnym wypadku USA prześcigną Zimbabwe.
open_mind
A tymczasem Black Lives Matter, Czarne Pantery i Antifa wypowiedzieli wojnę amerykańskiej policji. Zadeklarowali ataki na posterunki i na policjantów i ich rodziny. Twierdzą, że szkolą ich od dawna czarni oficerowie wojsk specjalnych i mają arsenał broni.

Skończy się to czystką rasową i
A tymczasem Black Lives Matter, Czarne Pantery i Antifa wypowiedzieli wojnę amerykańskiej policji. Zadeklarowali ataki na posterunki i na policjantów i ich rodziny. Twierdzą, że szkolą ich od dawna czarni oficerowie wojsk specjalnych i mają arsenał broni.

Skończy się to czystką rasową i Murzyny wrócą do lepianek z gówna oraz do dojenia kóz.
Ciekawe czy moderacja wywali ten wpis za Murzyny ?
piotrpoznan
Ja się szczepiłem do czasu aż mnie dopadła taka grypa. że tydzień nie podniosłem się z łóżka. Szczepienie nic nie pomogło i przestałem.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki