REKLAMA

Krzysztof Kolany Herosem Rynku Kapitałowego 2016

2016-06-04 15:00
publikacja
2016-06-04 15:00
Krzysztof Kolany Herosem Rynku Kapitałowego 2016
Krzysztof Kolany Herosem Rynku Kapitałowego 2016
/ Bankier.pl

Krzysztof Kolany, główny analityk Bankier.pl, otrzymał tytuł Herosa Rynku Kapitałowego 2016. Nagrodę ogłoszono na konferencji WallStreet20 odbywającej się od piątku w Karpaczu.

fot. / / Bankier.pl

Plebiscyt Herosi Rynku Kapitałowego jest organizowany co roku przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Tytuł jest przyznawany dziennikarzowi oraz spółce, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego.

Głosowanie na Herosów Rynku Kapitałowego odbywało się w drugiej połowie maja.

W tegorocznym plebiscycie Krzysztof Kolany pokonał Rafała Hirscha z gazeta.pl, Pawła Blajera z TVN, Krzysztofa Berendę  RMF FM, Marka Tejchmana z „Dziennika Gazety Prawnej”, Macieja Głogowskiego z TOK FM, Tomasza Pruska z "Gazety Wyborczej", Piotra Rożka z Polskiej Agencji Prasowej oraz Katarzynę Kucharczyk z „Parkietu”.

Krzysztof Kolany to główny analityk Bankier.pl. W zakresie jego zainteresowań leżą zarówno Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, jak i rynki zagraniczne. Specjalizuje się w rynkach metali szlachetnych oraz monitoruje politykę najważniejszych banków centralnych. Analizuje wpływ sytuacji gospodarczej na notowania akcji, kursy par walutowych i ceny surowców. Jest laureatem prestiżowego konkursu im. W. Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych w kategorii dziennikarstwa internetowego. W portalu Bankier.pl publikuje od 2007 roku.

Najpopularniejsze tegoroczne teksty Krzysztofa Kolanego to m.in. „Deutsche Bank i instrument finansowej apokalipsy”, „Trzy przerażające wykresy dla Polski „, „Czy „pofrankowe” mieszkania wstrząsną rynkiem?”, „Frankowe uspołecznienie strat i prywatyzacja zysków” czy „Polska jest trzy razy biedniejsza od Niemiec”.

Teksty Krzysztofa Kolanego można znaleźć pod adresem https://www.bankier.pl/autor/krzysztof-kolany

/md

Źródło:
Tematy
​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

​Otwórz Konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj i ciesz się nią bezpłatnie!

Advertisement

Komentarze (75)

dodaj komentarz
~GrubyBolek
A skąd to zatrzęsienie wazeliniarzy? Ja też lubię pana Kolanego, choć jak na Herosa to ma stanowczo za piskliwy głosik i kamer powinien unikać, no chyba żeby na migi się wypowiadał, to wtenczas ok.
~Okradziony
Gamonie obrażający Krzysztofa przypomnijcie sobie kto jedyny ostrzegał przed IPO Taurona

Na ile nas PO naciągnęlo i okradło to każdy wie kto stracił majątek zycia na rzecz tej zorganizowanej bandy od ośmiorniczek i 6 tysi
~maxone
gratulacje panie Kolany ,jest Pan madrym człowiekiem lubie Pana artykuly czytac daja do myslenia ,ale stawka z która Pan wygral mnie smieszy choćby Blajer vel bajer ,opowiadacz bajek na dobranoc czy Hirsch smiech mnie pusty ogarnia ,no coz ale ważne ze TO Pan jest zwyciezca
~mniejnizzero
Te ich Herosy to sa tyle warte co ich prognozy np ostatnio co pamietam cos konkretnego to przewidywany ostry spadek kursu zlota ok. 2 miesiace temu kiedy czas pokazal ze kurs pozostal I nadal pozostaje na wysokim poziomie. Te odwazne przewidywania to posmiewisko a reszta to puste wodolejstwo.
~FG
..... swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego

I Pan Kolany się przyczynił do rozwoju hahahahahahahahahaahahahahaahahaha
~szejker
Gratulacje! Nagroda jak najbardziej zasłużona.
~JurnyDziadek
Dobry i odwazny polski analityk finansowy. Ale niestety nie wyobrazam sobie Pana Krzysztofa pracujacego jako analityk w bloombergu albo reutersie. Nie trzyma sie finansowej poprawnosci politycznej (np. podwazal wyplacalnosc USA). I dobrze, ktos musi mowic prawde.
~zett
JurnyDziadek ........................każdy kto jest przy zdrowych zmysłach będzie podwazal wyplacalnosc USA opierając się na wskaźnikach ,czytałem na portalu zachodnim ze USA maja gorsze wskaźniki np. w zadluzeniu niż Grecja ,NO ale wiadomo to jest USA ,wiec nie dziwne ze ktoś podwaza................

Powiązane: Dziennikarze i media

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki