REKLAMA

KNF zawiesiła postępowanie ws. zatwierdzenia prospektu Inventionmed

2020-07-17 18:08
publikacja
2020-07-17 18:08
fot. Tomasz Ras / Puls Biznesu

Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła, na wniosek Inventionmed, postępowanie w sprawie zatwierdzenia prospektu spółki w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii B, C i D - podał Inventionmed w komunikacie.

"Wniosek o zawieszenie postępowania w sprawie zatwierdzenia prospektu został złożony przez emitenta po dokładnej analizie planów rozwojowych oraz z uwzględnieniem obecnej sytuacji na rynku kapitałowym, w szczególności na rynku NewConnect. Jednocześnie emitent informuje, że nie wyklucza wznowienia postępowania w przyszłości" - podała spółka.

W oddzielnym komunikacie Inventionmed poinformował, że zawarł umowę o zachowaniu poufności (NDA) z chińską spółką Hangzhou FXG Video Science and Technology.

Umowa została zawarta w związku z możliwością współpracy w zakresie dystrybucji produktów spółki, tj. wirtualnej strzykawki i TutorDerm na rynek chiński przez kontrahenta oraz dostosowaniu produktów do wymogów rynku chińskiego.

Jak podano, kontrahent jest międzynarodowym podmiotem zajmującym się produkcją treści VR oraz badaniami i rozwojem technologicznym. (PAP Biznes)

pel/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Prowadź konto za 0 złotych w banku Pekao S.A.

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
staryznajomy
No to chyba w poniedziałek nie otworzą notowań na nizej niż +40% ?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki