REKLAMA

Jak zrobić biznes w internecie?

Grzegorz Marynowicz2011-11-30 13:47analityk Bankier.pl
publikacja
2011-11-30 13:47
Ruszyła rekrutacja do czwartej edycji Startup School – szkoły biznesu internetowego. Przez dwa miesiące osoby z pomysłem na e-biznes będą mogły zrealizować swoje idee pod okiem doświadczonych ekspertów i praktyków. Na autorów najlepszego startupu czeka 100 tys. zł  na jego promocję. 

Kolejna szkoła e-biznesu rozpoczyna się 3 lutego 2012 roku. Przez 2 miesiące młodzi przedsiębiorcy będą realizowali swoje projekty, które pod koniec marca zostaną zaprezentowane podczas gali z udziałem publiczności i inwestorów. Najlepszy startup otrzyma nagrodę główną w postaci kampanii promocyjnej przeprowadzonej przez firmę SoSocial. Obiecujące startupy będą mogły także pozyskać wsparcie inwestorów zapowiadają przedstawiciele funduszu.

Startup School to inicjatywa Rafała Agnieszczaka, przedsiębiorcy internetowego i twórcy takich serwisów jak Fotka.pl, Świstak.pl czy Finansowo.pl. Przez ostatnie 3 lata fundacja Startup School zorganizowała warsztaty dla 51 osób dzieląc się z nimi swoim doświadczeniem, zapewniając szkolenia, wsparcie merytoryczne, biuro i nocleg oraz finansowanie. O efektach pierwszej edycji pisaliśmy na portalu Bankier.pl.

Myślisz o własnej firmie?

www.MamBiznes.pl

Ten portal dostarczy Ci bezpłatnej, fachowej i kompleksowej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia własnej firmy.


 
W poprzednich edycjach warsztatów Startup School powstały takie projekty jak:

Animili.pl - projekt, którego pomysł bazuje na popularnych kiedyś zabawkach tamagotchi. Korzystające z serwisu dzieci mogą hodować własnego zwierzaka

Apps.pl - serwis, dzięki któremu jednym kliknięciem użytkownik ma możliwość instalacji oraz aktualizacji wybranego programu. Aplikacja czuwa, aby wszystkie programy na komputerze były w najnowszych i najbezpieczniejszych wersjach.

Zetemes.pl
- usługa dostępna z poziomu strony www i telefonu komórkowego, która pozwala na rozliczanie się ze znajomymi np. za wyjście do kawiarni i przesyłanie pieniędzy w sytuacji kiedy nie masz gotówki.

Pastylka.pl
- serwis społecznościowy stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami, znaleźć odpowiedzi na pytania i wątpliwości związane z problemami zdrowotnymi.

Czwarta edycja inicjatywy będzie trwała do końca marca. Formularz zgłoszeniowy oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie: www.startupschool.pl/rekrutacja.

Grzegorz Marynowicz
Bankier.pl
[email protected]
Źródło:
Grzegorz Marynowicz
Grzegorz Marynowicz
analityk Bankier.pl

Pomysłodawca i redaktor prowadzący serwisu MamBiznes.pl - pierwszego w Polsce projektu skierowanego wyłącznie dla młodych przedsiębiorców. W 2009 portal został przejęty przez Grupę Bankier.pl. Autor kilkuset artykułów i poradników dotyczących przedsiębiorczości, działalności gospodarczej i e-biznesu. Pomysłodawca takich cykli jak: „Tak się robi e-biznes” czy „Startupy na dywaniku”. Tel.: 504 256 447

Tematy
Otwórz konto, które samo oszczędza na 2,2% i zgarnij nawet 300 zł

Otwórz konto, które samo oszczędza na 2,2% i zgarnij nawet 300 zł

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Pomysł na biznes

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki