REKLAMA

Utrudnienia podczas weekendu w bankach

Dominika Florek2020-11-06 10:40, akt.2020-11-06 14:40redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-11-06 10:40
aktualizacja
2020-11-06 14:40
fot. lucadp / Shutterstock

Przerwy techniczne w najbliższy weekend - klienci m.in. nie wypłacą gotówki z bankomatów, nie zrobią przelewów oraz nie zapłacą kartami płatniczymi za zakupu online. ING, Santander Consumer, Getin Bank, mBank, Idea Bank, BOŚ, Bank Pocztowy, EnveloBank oraz BNP Paribas zapowiedziały prace serwisowe.

Na Bankier.pl sprawdzamy, które banki zapowiedziały utrudnienia na najbliższy weekend. Pierwsze przerwy techniczne rozpoczną się już w piątek.

ING Bank Śląski - przerwa techniczna

W najbliższy weekend z utrudnieniami podczas korzystania z usług banku muszą liczyć się klienci ING Banku Śląskiego. W nocy z soboty na niedzielę (z 7 na 8 listopada) pomiędzy godziną 23:30 do 6:00 mogą wystąpić problemy z wypłatą gotówki z bankomatów sieci ING i Planet Cash. W tym czasie bank będzie przeprowadzał prace serwisowe.

Transakcje we wrzutniach będą w tym czasie możliwe, jednak pieniądze będą zaksięgowane na koncie dopiero w poniedziałek 9 listopada do godziny 12:00, informuje ING.

BOŚ Bank - prace serwisowe

Podczas drugiego listopadowego weekendu prace serwisowe zapowiedział Bank Ochrony Środowiska. W sobotę (7 listopada) pomiędzy godziną 17:00 a 19:00 klienci banku nie zalogują się do bankowości internetowej oraz mobilnej.

Nie działa Getin Bank?

Klienci Getin Banku muszą liczyć się z utrudnieniami w nocy z piątku na sobotę (z 6 na 7 listopada). Bank będzie przeprowadzał prace modernizacyjne. W związku z tym pomiędzy godziną 23:00  w piątek a godziną 4:00 w sobotę niedostępna będzie bankowość internetowa oraz mobilna.

mBank - przerwa techniczna

Krótką przerwę w najbliższy weekend zapowiedział mBank. Usługa eMakler będzie niedostępna w sobotę (7 listopada). Przerwa techniczna w serwisie rozpocznie się o godzinie 5:30 i potrwa do godziny 23:00.

Bank Pocztowy i EnveloBank - prace serwisowe

Klienci Banku Pocztowego oraz EnveloBanku w najbliższą niedzielę nie zapłacą kartami, które wymagają autoryzacji 3D Secure w sklepach internetowych. Przerwa w dostępie usługi potrwa w niedzielę (8 listopada) od godziny 01:00 do godziny 02:30. Bani będą przeprowadzać prace administracyjne.

Nie działa Idea Bank?

W najbliższy weekend z utrudnieniami muszą liczyć się także klienci Idea Banku. Związane są z zapowiedzianymi pracami modernizacyjnymi, które rozpoczną się w piątek (6 listopada) o godzinie 22:00 i potrwają do godziny 8:20 w sobotę (7 listopada). Podczas przerwy technicznej niedostępny będzie system bankowości internetowej Idea Cloud oraz aplikacja mobilna.

BNP Paribas - przerwa techniczna

W niedzielę (8 listopada) klienci BNP Paribas niedostępny będzie serwis www.bnpparibas.pl w związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi. Przerwa techniczna potrwa od północy do godziny 6:00, podaje bank.

Utrudnienia w Santander Consumer Bank

W nocy z 7 na 8 listopada (z soboty na niedzielę) Santander Consumer Bank będzie przeprowadzał prace techniczne. Przerwa serwisowa rozpocznie się o godzinie 22:15 w sobotę i potrwa do godziny 1:30 w niedzielę. W tym czasie niedostępna będzie bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna.

Bank Polskiej Spółdzielczości - prace serwisowe

W sobotę (7 listopada) Bank Polskiej Spółdzielczości będzie przeprowadzać prace serwisowe. Klienci od godziny 8:00 do 15:00 w systemie bankowości elektronicznej nie będą mogli zrealizować zleceń oraz nie będą prezentowane aktualne salda na rachunkach.

Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców.

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
ameba1
Lol. Jaka gotówkę na weekend?! Wszystko zamknięte!

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki