Raport bieżący nr 65/2002 Zarząd Spółki GRUPA ONET.PL S.A. informuje, że w dniu 26 września 2002 r. Spółka podpisała ze spółką zależną Onet.pl S.A. umowę pożyczki. Kwota pożyczki wynosi 4.500.000 złotych. Oprocentowanie pożyczki jest zmienne w okresach miesięcznych i oparte na stopie WIBOR 1R powiększonej o marżę.
Udzielona w dniu 26 września 2002 r. pożyczka przeznaczona jest na finansowanie działalności gospodarczej. Pożyczka udzielona spółce zależnej zostanie wypłacona w określonych w umowie 4 transzach, z których pierwsza zostanie przekazana w dniu 30 września 2002 roku a ostatnia 20 grudnia 2002 roku.
Pożyczkobiorca zwróci udzieloną pożyczkę w 24 równych miesięcznych ratach począwszy od dnia 26 września 2005 roku. Odsetki od pożyczki należne za okres karencji w ich spłacie, który wynosi 1 rok od przekazania pierwszej transzy pożyczki, zostaną zapłacone jednorazowo w dniu 30 września 2003 roku. Odsetki od pożyczki, począwszy od należnych za miesiąc następujący po okresie karencji, spłacane będą na bieżąco.
Spółka GRUPA ONET.PL S.A. jest właścicielem 75% kapitału zakładowego spółki zależnej Onet.pl S.A.
kom emitent abs/zdz 16:42 02/09/27





















































