Analitycy banku Goldman Sachs szacują, że największe szanse, 39,2 proc., na zwycięstwo w turnieju Euro 2016 ma reprezentacja Niemiec.

Goldman Sachs: szanse Niemiec na zdobycie mistrzostwa Euro 2016 wynoszą 39,2 proc. (fot. PHOTOPQR/LA PROVENCE / MAXPPP)

Aktualna prognoza zakłada, że Francja odpadnie po półfinale z Niemcami, a w regulaminowym czasie gry będzie 1:1.

W drugim półfinale Portugalia pokona Walię, a w regulaminowym czasie gry analitycy z Goldman Sachs również zakładają 1:1.

Szanse Francji na sukces w całym turnieju szacowane są na 35,2 proc., Portugalii na 20,1 proc., a Walii na 5,4 proc.

W obecnym scenariuszu w finale EURO 2016 Niemcy pokonają Portugalię 2:1. (PAP)

mrt/ jtt/

Źródło: PAP Biznes
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 3 ~Ppp

Francuzi z Islandią wydawali się w lepszej formie, niż Niemcy z Włochami – zwłaszcza jeśli chiodzi o umiejętności techniczne. Zatem stawiam, że Francja będzie w finale z Portugalią.
W prawdzie w drugim półfinale będę kibicował Walii, ale spodziewam się zwycięstwa Portugalii, być może znowu w karnych.
Finał: Francja wygra, jeśli strzeli gola w pierwszej połowie. W przeciwnym wypadku Portugalia może dowieść remis do karnych i wtedy będzie loteria.