REKLAMA

Fundusz Mieszkań na Wynajem inwestuje we Wrocławiu

2015-11-23 11:42
publikacja
2015-11-23 11:42

Kolejną lokalizacją inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem jest Wrocław. Budynek z ponad stu mieszkaniami przy ulicy Dąbrowskiego 40 zostanie udostępniony najemcom w pierwszym kwartale 2017 roku.

fot. BGK Nieruchomości / / BGK Nieruchomości

Do tej pory w portfolio Funduszu Mieszkań na Wynajem znalazły się inwestycje w Poznaniu, Piasecznie (w aglomeracji warszawskiej), Gdańsku, Krakowie i w Katowicach. Wrocław to kolejne miasto, w którym Fundusz Mieszkań na Wynajem zaproponuje najemcom lokale.

Wrocław, jako miejsce spotkań i Europejska Stolica Kultury w 2016 roku jest miastem o olbrzymim potencjale rozwoju, przyciągającym osoby pragnące rozwijać tu swoją karierę czy rozpocząć studia. Chcemy zaproponować wszystkim planującym związanie się z tym miastem na dłużej nowoczesne mieszkania, w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Wrocławia. Jako pierwszy w Polsce instytucjonalny Fundusz Mieszkań na Wynajem postawiliśmy wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość i standard mieszkań, jaki chcemy oferować naszym najemcom. Nasza inwestycja we Wrocławiu jest tego kolejnym przykładem -mówi Ryszard Słowiński, Prezes Zarządu BGK Nieruchomości S.A.

fot. BGK Nieruchomości / / BGK Nieruchomości

Budynek, którego budowa rozpoczęła się w lipcu br. zlokalizowany jest przy ulicy Dąbrowskiego 40. Jego położenie w ścisłym centrum, a zarazem w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, wyższych uczelni, galerii handlowych (Galeria Renoma - 1 km, Galeria Dominikańska - 1,4 km i Arkady Wrocławskie - 1 km) oraz terenów zielonych, stanowi jeden z wielu atutów tej inwestycji. Bliskość Dworca PKP Wrocław Główny (400 m), jak również Dworca PKS (750 m), czyni tą lokalizację szczególnie odpowiednią dla osób często podróżujących. Architektura budynku zakłada jedną kondygnację podziemną i 5 kondygnacji nadziemnych. Mieszkania na ostatnim piętrze będą posiadać w pełni funkcjonalne antresole. W budynku znajdą się miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Fundusz przedstawi również ofertę lokali usługowych do wynajęcia znajdujących się w tej lokalizacji.

Tak jak w poprzednich inwestycjach Funduszu Mieszkań na Wynajem, we Wrocławiu również będzie możliwość wynajęcia mieszkania przez firmę dla pracowników lub w celu prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Najemcy decydujący się na podpisanie umowy najmu w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści: gwarancję stałej ceny przez cały okres trwania umowy, niższą stawkę czynszu przy dłuższym czasie najmu, wsparcie i pomoc zarządcy budynku w sytuacjach awaryjnych oraz możliwość wynajęcia miejsca parkingowego i komórki lokatorskiej. Klienci korzystający z usług podmiotu instytucjonalnego, jakim jest Fundusz zyskują pewność i wynikające z niego poczucie bezpieczeństwa, co do ciągłości i stabilności umowy.

fot. BGK Nieruchomości /

Wszystkie lokale znajdujące się aktualnie w ofercie Funduszu Mieszkań na Wynajem są gotowe do zamieszkania, mają umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD kuchnie i łazienki oraz wysoki standard wykończenia, sprzyjający indywidualnej aranżacji wnętrza mieszkania - zgodnie z preferencjami najemcy.

Fundusz Mieszkań na Wynajem jest w trakcie przygotowywania kolejnych inwestycji, w których znajdą się mieszkania zarówno dla indywidualnych najemców, jak i dla firm. W chwili obecnej zakontraktowano już inwestycje zlokalizowane w Warszawie w dzielnicach Bielany i Żoliborz, oraz w Krakowie, Poznaniu i w Katowicach.

BGK Nieruchomości

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~Luck
Witam cieszę się ze będzie mozna wynająć mieszkanie na dłuższy okres tylko mam jedną prośbę aby czynsz nie był z kosmosu !!!!
~podatnik
Super, okradnijmy ludzi poprzez podatki, ZUS itp. itd. żeby kupić mieszkania od deweloperów, oczywiście tworząc w tym celu specjalny Fundusz, który obsadzimy swoimi kolegami zatrudnionymi na tłustych pensjach.
~grześ
Bez składu i ładu ten komentarz. Może jakieś podpowiedzi jak to rozumieć?
~znowu
masz absolutną rację, dokładnie tylko o to chodzi. Tylko chodzi o stworzenie nowego koryta dla siebie i kolegów i nabraniu ludzi, że to niby z myślą o nich.
~Zainteresowni
Jak do tej pory to ceny są wyższe od indywidualnych,jedynie . Piaseczno jest cenowo dostępne. Zobaczymy co zrobi Wrocław.
~misia
i czekam na mieszkanie , chce wynajac na dabrowskiego . pytam za jaka cene ?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki