REKLAMA

Sklep na Facebooku i Instagramie

2020-05-20 10:40
publikacja
2020-05-20 10:40
Facebook

Zakupy z poziomu aplikacji - Sklepy na Facebooku i Instagramie - nowa funkcja pojawi się na portalach społecznościowych. Użytkownicy kupią produkty prosto z portalu bez wyszukiwania sklepu w sieci lub przechodzenia do niego za pomocą linku.

Sklep na Facebooku i Instagrami - nowa usługa na portalach / Facebook

Nowa opcja na Facebooku i Instagramie ma pomóc małym przedsiębiorcom, podkreśla firma. Rozwiązanie pozwoli na tworzenie sklepu na poziomie aplikacji. Dzięki temu klient nie będzie musiał przechodzić do strony sprzedawcy lub wyszukiwać po nazwie produktu oferty w sieci.

Sklepy na Facebooku oraz Instagramie są na razie testowane. Instagram Shop zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych w trakcie wakacji, zapowiada firma w opublikowanym komunikacie.

Na czym polega Sklep na Facebooku?

Do tej pory użytkownicy, którzy chcieli kupić produkty od małych, lokalnych przedsiębiorców musieli wyszukać sklep internetowy w sieci, przejść do strony za pomocą linku lub napisać do sprzedawcy wiadomość, że są zainteresowani zakupem. Facebook oferuje możliwość wykupienia przez firmy opcji „Kup teraz". Po kliknięciu w przycisk użytkownik jest przekierowany do strony sklepu.

Sklepy na Facebooku i Instagramie mają umożliwić przedsiębiorcom zakładanie sklepu z poziomu aplikacji oraz sprzedaż w tym miejscu bez przekierowania do innej strony lub konieczności wyszukiwania jej.

DF

Źródło:
Tematy
Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Komentarze (3)

dodaj komentarz
talmud
URRRRAAA UURRAAAA UUUURRRRRAAAAAAAA.......

kiedy wpis bedzie usunięty ? LMAO
malago
Już zwęszyli duży interes i powycinają małe, krajowe platformy. Lockdown spowodował wzrost zakupów w sieci i okazało się, że to już opłacalny interes. Wysysają kasę z całego świata.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki