REKLAMA

Dzisiaj startuje Woodstock

2012-08-02 06:03
publikacja
2012-08-02 06:03
Dziś w Kostrzynie nad Odrą rozpoczyna się 18. Przystanek Woodstock. Policja apeluje do uczestników festiwalu o ostrożność i radzi na co zwrócić szczególną uwagę w czasie zabawy.

Najważniejsze, zdaniem Piotra Wiśniewskiego z lubuskiej policji, jest to, żeby uczestnicy imprezy pilnowali się wzajemnie. Wiśniewski namawia do sprawdzania sąsiednich namiotów, ponieważ w ubiegłych latach zdarzało się, że pijani pozostawieni w nasłonecznionym namiocie doznawali udaru.

Drogi sprzęt elektroniczny i wartościowe przedmioty zdaniem mundurowych warto zostawić w domu. Jeżeli już bierzemy je na festiwal trzymajmy je zawsze przy sobie. Policjanci codziennie przyjmują kilkadziesiąt zgłoszeń kradzieży. Inną plagą są kradzieże i zaginięcia dokumentów. Dlatego Piotr Wiśniewski z lubuskiej policji radzi dokładne schowanie dowodu osobistego czy prawa jazdy.

Co roku na Przystanek Woodstock przyjeżdża kilkaset tysięcy ludzi z całej Polski i Europy. Festiwal odbywa się w Kostrzynie nad Odrą nieopodal granicy z Niemcami. Bezpieczeństwa na imprezie, jak co roku pilnuje Pokojowy Patrol. Poza nimi na festiwalu obecnych jest prawie 1200 policjantów z Polski i mundurowi z Niemiec. Pomaga im także Straż Graniczna i Straż Pożarna.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Karol Tokarczyk/to/

Źródło:IAR
Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~S.O.
Powinno się zabronić takich ,,imprez'' !

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki