REKLAMA

Dziś miała być premiera "Cyberpunka". CD Projekt pokazał nowy zwiastun

2020-11-19 20:06
publikacja
2020-11-19 20:06
fot. CD Projekt Red / www.cyberpunk.net

CD Projekt udostępnił nowe wideo z gry "Cyberpunk 2077". Jest to pewne pocieszenie dla graczy, gdyż właśnie dziś miała się odbyć premiera tej produkcji.

"Zwiastun to ponad 5 minut materiału, który zabiera graczy w sam środek Night City, najbardziej niebezpiecznego miasta 2077 roku. Nigdy wcześniej nieprezentowane sceny pozwalają lepiej poznać fabułę gry i jej bohaterów — ich przeszłość i motywacje — w tym cyber-ulepszonego najemnika o imieniu V, w którego wciela się gracz. Poza głównym wątkiem fabularnym zwiastun oferuje również najnowsze spojrzenie na aspekt rozwoju postaci i kwestię aktywności pobocznych, które gracze mogą podejmować, przemierzając Night City" - informuje spółka.

"Night City Wire" to cykliczny program, w którym CD Projekt Red pokazuje kolejne detale dotyczące zbliżającej się premiery "Cyberpunka 2077". Poza trailerami w różnych wersjach językowych mogliśmy również zobaczyć m.in. wideo poświęcone postaci Johnny'ego Silverhanda, w którego wciela się znany aktor Keanu Reeves.

W ostatnich dniach studio CD Projekt Red pokazało także, jak będzie wyglądać gra "Cyberpunk 2077" na konsolach Xbox One X i Xbox Series X. Na nowej konsoli gra została uruchomiona w ramach „wstecznej kompatybilności”. Specjalna wersja "Cyberpunka 2077" na konsole nowej generacji (tzn. Xbox Series X oraz PlayStation 5) ma ukazać się w 2021 r. W grę CD Projektu zagrać będzie można oczywiście także na PlayStation 4 oraz komputerach PC.

Wyczekiwana od lat premiera „Cyberpunka 2077” ma odbyć się 10 grudnia 2020 r. Wcześniej planowano, że premiera nastąpi 19 listopada 2020 r., a jeszcze wcześniej obowiązującym terminem był 16 kwietnia 2020 r. W czwartek, 26 listopada, CD Projekt pokaże z kolei raport z wynikami za III kwartał tego roku.

AH

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (4)

dodaj komentarz
www.eurodolar.pl
Z video wynika, że ten Cyberpunk ma fajną unikalną fabułę, postacie mają swój styl, wszystko dzieje się w przyszłości i nie jest to nudne.
Ale czy da spółce zarobić miliar dolarów? I co dalej... potrzebny jest kolejny wielki projekt żeby utrzymać sie na światowej scenie.
Pozdrawia
www.KrajowyRejestr.pl
mknowak
Tak jak piszesz... tutaj nie chodzi o to, że to będzie zła gra tylko o to, że oczekiwania finansowe akcjonariuszy i graczy są wręcz kosmiczne
www.eurodolar.pl odpowiada mknowak
czy da rade uruchomić ją na ps/4?
blind-oln
Jest start nowej generacji, a gier na nowe konsole praktycznie brak. Cyberpunk zadziała we wstecznej. Do tego 150 milionów starych konsol. Do tego rynek PC. Cyberpunk zapowiada się jako jedyny pozytyw tego roku. W dodatku idą święta. Ludzie naprawdę nie mogą się już doczekać tej gry, a dzisiejszy zwiastun odbudował hype,Jest start nowej generacji, a gier na nowe konsole praktycznie brak. Cyberpunk zadziała we wstecznej. Do tego 150 milionów starych konsol. Do tego rynek PC. Cyberpunk zapowiada się jako jedyny pozytyw tego roku. W dodatku idą święta. Ludzie naprawdę nie mogą się już doczekać tej gry, a dzisiejszy zwiastun odbudował hype, który trochę osłabł po kolejnym przesunięciu premiery. Jeśli nie nastąpi jakaś katastrofa i recenzje będą pozytywne, gra powtórzy lub nawet przebije sukces Wiedźmina 3. Ostatecznie z dwoma IP, CD Projekt jest ustawiony na najbliższe lata. Przez najbliższy rok mogą spokojnie liczyć zyski i klepnąć jakieś DLC, tylko po to by za dwa lata ogłosić Wiedźmina 4 na nowe konsole.

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki