REKLAMA

DM BOŚ wskazał 18 spółek, które mogą zachowywać się lepiej od rynku

2019-11-25 10:18
publikacja
2019-11-25 10:18

Analitycy DM BOŚ w raporcie z 17 listopada wskazali akcje 18 spółek, które ich zdaniem będą zachowywały się lepiej niż rynek w ciągu miesiąca i akcje sześciu firm, które mogą zachowywać się gorzej od rynku.

fot. Marek Wiśniewski / / Puls Biznesu

Szacowana przez DM BOŚ fundamentalna wartość indeksu WIG na koniec 2019 roku wynosi 62 tys. punktów.

Wśród spółek, które w ciągu miesiąca od 17 listopada mogą zachować się lepiej od rynku analitycy DM BOŚ wymienili: 11 bit studios, AB, Asbis, Asseco SEE, BSC Drukarnia Opakowań, Comarch, Eurocash, Inter Cars, Lotos, LSI Software, Mercator, Neuca, Play, Ten Square Games, Unibep, Unimot, Voxel, VRG.

Z kolei wśród spółek, które w nadchodzącym miesiącu mogą zachować się gorzej od rynku wymieniono: BAH, CI Games, Farm 51, PKO BP, Sanok, Vivid Games.

Depesza jest skrótem raportu miesięcznego DM BOŚ, którego pierwsze rozpowszechnianie nastąpiło 18 listopada o godzinie 8.10. Autorami raportu są analitycy Wydziału Analiz i Rekomendacji DM BOŚ.

W załączniku zamieszczamy plik PDF z wymaganymi zastrzeżeniami prawnymi. (PAP Biznes)

doa/ asa/

Źródło:PAP Biznes

Do pobrania

34706414_Monthly 10_MR_142_2019_DM_BOs disclaimer prasa.pdfpdf
Tematy

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1600 zł premii!

Komentarze (4)

dodaj komentarz
dirk4
trochę to śmieszne dla mnie te ostanie rekomendacje. Bo 17 listopada DM BOŚ stwierdza, że ASE będzie jedną ze spółek, które będą zachować się lepiej od rynku a trzy dni potem tj. 20 listopada DM PKO BP pisze, że obniżają rekomendację dla Asseco South Eastern Europe do "trzymaj" z "kupuj". trochę to śmieszne dla mnie te ostanie rekomendacje. Bo 17 listopada DM BOŚ stwierdza, że ASE będzie jedną ze spółek, które będą zachować się lepiej od rynku a trzy dni potem tj. 20 listopada DM PKO BP pisze, że obniżają rekomendację dla Asseco South Eastern Europe do "trzymaj" z "kupuj". Jedni w jedną stronę drudzy w drugą, co za bzdury oni piszą, takie coś to każdy może sobie napisać...
staryznajomy
A ja stawiam na Getin Holding. Porównamy stopę zwrotu przykładami z artykułu.
panm
Wniosek jest bardzo prosty. Kupować na odwrót, ja tak robię od lat i zawsze coś wpadnie do portfela.
silvio_gesell
W końcu to przestanie działać gdy większość się zorientuje, ale póki co to jest rzeczywiście pozwala ograć rynek.

Powiązane: W co warto teraz zainwestować?

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki