Co warto zwiedzić za granicą? Polecają Polacy na emigracji

2014-07-11 15:16
publikacja
2014-07-11 15:16

Co warto zobaczyć, odwiedzając inne kraje? Najciekawsze miejsca na zagraniczne podróże polecają Polacy mieszkający na emigracji - bohaterowie rozmów ukazujących się na łamach TamMieszkam.pl.

Ściąga pomoże zaplanować podróże po kilkudziesięciu krajach.

co zwiedzić za granicą

Malwina Wrotniak-Chałada

Źródło:
Tematy
Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Rozwiń firmę z terminalem płatniczym

Advertisement

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~ojej
Chiny (kraj z jedna z najstarszych i najbogatszych kultur, i z niesamowitymi krajobrazami) ma napisane Shenzen Sea World? Akwarium? (i to wcale nie takie swietne). To chyba zart ze to publikujecie takie cos ?
~Lusia
ja lubię szukac ciekawostek, czytać o kuchni czy kulturze krajów do których jeżdzę. Podoba mi się strona http://magazyn.startholidays.pl , bo umieszczają tam notki to o potrawach, to o zabawnych faktach itd, a jak się człowiek zdecyduje to ma możliwość kliknięcia w odnośnik na stronę z ofertami turystycznymi :D wszystko ja lubię szukac ciekawostek, czytać o kuchni czy kulturze krajów do których jeżdzę. Podoba mi się strona http://magazyn.startholidays.pl , bo umieszczają tam notki to o potrawach, to o zabawnych faktach itd, a jak się człowiek zdecyduje to ma możliwość kliknięcia w odnośnik na stronę z ofertami turystycznymi :D wszystko za jednym zamachem hehe :D
~Aaa
A jak pojechac do Arabii Saudyjskiej turystycznie?
~mng
No teraz troszkę przesadziliście. Domyślam się, że ten artykuł to raczej reklama serwisu "tam..."ale można solidniej podejść do tematu. "Tajlandia - Bangkok, kilka wysepek, las tropikalny, wybrane świątynie" Artykuł "napisany" w 2 min. To jest znacznie niżej wszego poziomu.

Powiązane: Tam mieszkam

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki