REKLAMA

Biedronki przed świętami będą otwarte całą dobę

2020-04-01 16:46
publikacja
2020-04-01 16:46

Sieć Biedronka, uwzględniając nowe zarządzenia rządu, wydłuża od 2 kwietnia godziny otwarć sklepów. Będą czynne co do zasady w godz. 6:00 – 24:00. Dodatkowo, w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy będą czynne przez całą dobę - poinformowała Biedronka w komunikacie prasowym.

fot. / / Biedronka

Jak podano, w przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani.

Biedronka podała też, że dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz do zmniejszonych limitów osób w sklepach.

We wtorek premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd wprowadza na co najmniej 2 tygodnie kolejne ograniczenia w handlu i przemieszczaniu się. W sklepach spożywczych będą mogły być obecne maksymalnie trzy osoby na jedną kasę. Sklepy spożywcze, drogerie i apteki w godz. 10-12 będą dostępne wyłącznie dla osób powyżej 65 roku życia. (PAP Biznes)

pel/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (17)

dodaj komentarz
maxify
Nie ważne co się dzieje ale KASA MUSI SIĘ ZGADZAĆ
grzegorzkubik
Chęć zysku kapitalisty jest wielka. Przecież w Polsce w tym czasie działa masa sklepów i nie robią takich cudów.
adam.1983
To idź zrób teraz zakupy w sklepie, 1h stania zanim wejdziesz do środka, wydłużenie ma sens bo przy nowych ograniczeniach przepustowość sklepów jest dużo mniejsza
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
pazdzioch_indastries
a kiedy ministerstwo zdrowia weźmie się za nachalne reklamy lidla i biedronki które za wszelką cenę chcą przyciągnąć tłum ludzi do sklepów? To stwarza duże zagrożenie epidemiologiczne!
czerwony_wiewior
A kiedy ministerstwo zdrowia weźmie się za pisowskich ministrów od grzania stołka, naganiających ludzi do urn?
katzpodola odpowiada czerwony_wiewior
Pomyliłeś POpaprańcu forum. To jest bankier a nie TVN
znawca_inwestor odpowiada katzpodola
właśnie. to jest bankier, a nie nowogrodzka
and-owc
"Każda sroka swój ogon chwali" - (powiedzonko). Wszędzie dobrze a najlepiej w domu. Liczy się technika dupczenia a nie dlugość przyrodzenia. Najblizej mam do żabki (rzut kamieniem) a mimo to jeżdzę autem 200m. Nie lubię chodzić z psem, za dużo wyżera resztki z koszów sąsiadów i sklepu. Wupuszczm go na łowy "Każda sroka swój ogon chwali" - (powiedzonko). Wszędzie dobrze a najlepiej w domu. Liczy się technika dupczenia a nie dlugość przyrodzenia. Najblizej mam do żabki (rzut kamieniem) a mimo to jeżdzę autem 200m. Nie lubię chodzić z psem, za dużo wyżera resztki z koszów sąsiadów i sklepu. Wupuszczm go na łowy w nocy (jak wszyscy spią i nie pyskują), tak jest nauczony (matołek). Nie przestrzega zaleceń, aby siedzieć w budzie (domu) oszołom. Nie mam zamiary z nim się kłócić.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki