Biedronki przed świętami będą otwarte całą dobę

Sieć Biedronka, uwzględniając nowe zarządzenia rządu, wydłuża od 2 kwietnia godziny otwarć sklepów. Będą czynne co do zasady w godz. 6:00 – 24:00. Dodatkowo, w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy będą czynne przez całą dobę - poinformowała Biedronka w komunikacie prasowym.

(Biedronka)

Jak podano, w przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani.

Biedronka podała też, że dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz do zmniejszonych limitów osób w sklepach.

We wtorek premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd wprowadza na co najmniej 2 tygodnie kolejne ograniczenia w handlu i przemieszczaniu się. W sklepach spożywczych będą mogły być obecne maksymalnie trzy osoby na jedną kasę. Sklepy spożywcze, drogerie i apteki w godz. 10-12 będą dostępne wyłącznie dla osób powyżej 65 roku życia. (PAP Biznes)

pel/ asa/

Źródło: PAP Biznes
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 maxify

Nie ważne co się dzieje ale KASA MUSI SIĘ ZGADZAĆ

! Odpowiedz
18 0 grzegorzkubik

Chęć zysku kapitalisty jest wielka. Przecież w Polsce w tym czasie działa masa sklepów i nie robią takich cudów.

! Odpowiedz
0 5 adam.1983

To idź zrób teraz zakupy w sklepie, 1h stania zanim wejdziesz do środka, wydłużenie ma sens bo przy nowych ograniczeniach przepustowość sklepów jest dużo mniejsza

! Odpowiedz
3 7 staryznajomy

1 kwietnia

! Odpowiedz
0 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
32 15 pazdzioch_indastries

a kiedy ministerstwo zdrowia weźmie się za nachalne reklamy lidla i biedronki które za wszelką cenę chcą przyciągnąć tłum ludzi do sklepów? To stwarza duże zagrożenie epidemiologiczne!

! Odpowiedz
10 21 czerwony_wiewior

A kiedy ministerstwo zdrowia weźmie się za pisowskich ministrów od grzania stołka, naganiających ludzi do urn?

! Odpowiedz
10 5 katzpodola odpowiada czerwony_wiewior

Pomyliłeś POpaprańcu forum. To jest bankier a nie TVN

! Odpowiedz
0 2 znawca_inwestor odpowiada katzpodola

właśnie. to jest bankier, a nie nowogrodzka

! Odpowiedz
17 3 and-owc

"Każda sroka swój ogon chwali" - (powiedzonko). Wszędzie dobrze a najlepiej w domu. Liczy się technika dupczenia a nie dlugość przyrodzenia. Najblizej mam do żabki (rzut kamieniem) a mimo to jeżdzę autem 200m. Nie lubię chodzić z psem, za dużo wyżera resztki z koszów sąsiadów i sklepu. Wupuszczm go na łowy w nocy (jak wszyscy spią i nie pyskują), tak jest nauczony (matołek). Nie przestrzega zaleceń, aby siedzieć w budzie (domu) oszołom. Nie mam zamiary z nim się kłócić.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.