REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

Brzostowski: Handel detaliczny podnosi się po pandemicznym szoku

Łukasz Korycki2023-04-25 15:13
publikacja
2023-04-25 15:13

Choć branża handlowa wydobywa się już powoli z szoku, którym dla niej była pandemia, to nadal jest w ciągłej gotowości do podnoszenia efektywności - mówi Arkadiusz Brzostowski, szef sprzedaży i rozwoju w Kazar Group.

Brzostowski: Handel detaliczny podnosi się po pandemicznym szoku
Brzostowski: Handel detaliczny podnosi się po pandemicznym szoku
/ Bankier.pl

Relacja live z pozostałych wtorkowych paneli znajduje się tutaj.

Źródło:

Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
podatnik-
Funkcjonariuszu Brzostowski czy my aby o tym samym? Ja widzę,że handel się pokłada na równi z upadaniem! Przypominam, że ten bajzel jakim jest PRL bis stworzyły elity ,które na solidaryźmie zwyczajnych ludzi '80 roku dostały się do żłoba. To za zgodą GW i jej środowiska trzech kapusi dostało koncesje na TV - nie uczciwi normalni Funkcjonariuszu Brzostowski czy my aby o tym samym? Ja widzę,że handel się pokłada na równi z upadaniem! Przypominam, że ten bajzel jakim jest PRL bis stworzyły elity ,które na solidaryźmie zwyczajnych ludzi '80 roku dostały się do żłoba. To za zgodą GW i jej środowiska trzech kapusi dostało koncesje na TV - nie uczciwi normalni tylko KAPUSIE! A teraz chcą żeby Naród zachowywał się jak obywatele Państwa Izrael ( w duże części Polki/acy) czyli można było stworzyć demokratyczny Izrael a nie można było demokratycznej POLSKI?. Czegoż to Naród miałby bronić? Majątków różnej maści kombinatorów? I to najważniejsze Polski brak jest PRL bis gdzie nie ma gospodarki jest kilka montowni, kilka zakładów rzemieślniczych i troszkę kopalin niestety niedochodowych! a wygląda to tak: ani to kraj ani to państwo ten PRL bis, który 25 kwietnia 2023 to bardziej kolonia niewolnicza niż kraj, stworzony przy stole zwanym okrągłym i podczas pijackich libacji w Magdalence pod polityczną mafię, kolesiów, przekrętów, złodziejstwa i niespotykaną arogancję władzy! Bardziej miejsce dla kombinatorów, gdzie zwykły człowiek jest niczym, a przestępców się chroni. Zwykły człowiek nie odczuwa że to "jego kraj", gdzie miliony młodych, zdolnych, wykształconych, kreatywnych ludzi wyjechało za przysłowiowym chlebem? Gdzie przyzwoity człowiek nie ma szans na pracę, bo ją po znajomości dostają kolesie, gdzie na badania czy operację czeka się kilka lat. I na koniec gdzie już w 2009 r. człowiek Prezydenta śp. Lecha Kaczyńskiego Piotr Kownacki jako prezes PKN Orlen zarabiał dziennie 31.000,00 PLN słownie trzydzieści jeden tysięcy złotych a maksymalna emerytura powstańca, który walczył za Warszawę wraz z kombatanckimi dodatkami wynosi 1.500,00 PLN słownie jeden tysiąc pięćset złotych miesięcznie i to wszystko powstało pod czujnym okiem dwóch niezależnych telewizji założonych przez kapusi SB i gdzie podstawowym jest pytanie jak zdobył majątek? Należy dodać, że aktualne zadłużenie PRLu bis przekroczyło 7(siedem) bilionów(naszych bilionów) PLN? Czyli problem polega na tym czy ten Naród ma ojczyznę?
lebero654
Coś ci się pozajączkowało. Jak przedstawiciel korpo może być funkcjonariuszem państwowym? Jest pracownikiem prywatnej korporacji. Czy przez GW rozumiesz Gazetę Wyborczą? Jeżeli tak to wyjaśnij jak redaktor mógł wpłynąć na decyzję organu państwowego jakim jest Krajowa Rada Radia i Telewizji czyli organ państwowy koncesjonujący na Coś ci się pozajączkowało. Jak przedstawiciel korpo może być funkcjonariuszem państwowym? Jest pracownikiem prywatnej korporacji. Czy przez GW rozumiesz Gazetę Wyborczą? Jeżeli tak to wyjaśnij jak redaktor mógł wpłynąć na decyzję organu państwowego jakim jest Krajowa Rada Radia i Telewizji czyli organ państwowy koncesjonujący na podstawie opinii wszystkich możliwych ministerstw. Ci kapusie musieli zebrać grube miliony USD na uruchomienie stacji TV w tym opłaty koncesyjne. Bajzel jest wynikiem działań wszystkich obywateli, bo oni wybierają głupawych polityków bez wizji rozwoju kraju i dają się przekupić socjalem, a nie słuchają polityków mądrych z wizją. Przykład Lepper kontra Balcerowicz. Na dodatek nie doceniasz działalności naszych sąsiadów, którym wcale nie zależy, żeby Polska była krajem stabilnym i prawidłowo zarządzanym.
Jeśli wyborcy jako Naród dają się manipulować różnej maści cwaniakom i oszołomom, to nie zasługują na silne Państwo. A historycznie rzecz biorąc Polska była zawsze krajem manipulowanym przez kliki, koterie i agendy obcych państw, co wieszcz skwitował "Pawiem narodów byłaś i papugą, a teraz jesteś nierządnicą cudzą.." I jako Nard nic sie nie uczymy z historii.

Powiązane: Europejski Kongres Gospodarczy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki