REKLAMA

Bez Blika i wypłat z bankomatu. Utrudnienia czekają na klientów kilku banków

Dominika Florek2023-08-04 11:52redaktor Bankier.pl
publikacja
2023-08-04 11:52

Brak opcji wypłaty pieniędzy z bankomatu i niedostępność płatności Blik – takie utrudnienia czekają klientów kilku banków. Jak co tydzień na Bankier.pl publikujemy pełną listą przerw technicznych zaplanowanych przez instytucje na nadchodzący weekend. Sprawdź, czy twój bank planuje ograniczenia w dostępie do podstawowych usług. 

Bez Blika i wypłat z bankomatu. Utrudnienia czekają na klientów kilku banków
Bez Blika i wypłat z bankomatu. Utrudnienia czekają na klientów kilku banków
fot. Wlodzimierz Wasyluk / / FORUM

W najbliższych dniach tj. od piątku do niedzieli trzy banki (ING Bank Śląski, Nest Bank, Toyota Bank) zapowiedziały czasowe przerwy techniczne w dostępie do niektórych usług. 

Przerwa techniczna w ING Bank Śląskim

W najbliższy weekend ING Bank Śląski przeprowadzi prace serwisowe. W związku z tym wystąpią przerwy w dostępie do części usług. W nocy z soboty na niedzielę (5 na 6 sierpnia) pomiędzy godziną 23:30 a 6:00 klienci muszą liczyć się z utrudnieniami podczas korzystania z bankomatów i wpłatomatów. W tym czasie niedostępne będą również płatności Blik, przelewy ekspresowe, płatności internetowych za pomocą Płać z ING, płatności kartami w Internecie z potwierdzeniem w aplikacji lub jednorazowym kodem SMS oraz automatyczne płatności za przejazd autostradami. 

Podczas przerwy technicznej zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi nie zalogują się do systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego. 

Na tym nie kończą się utrudnienia czekające na klientów w trakcie weekendu. Druga przerwa techniczna w banku będzie mieć miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek (6 na 7 sierpnia) w godzinach 00:00 - 01:00. W tym czasie mogą wystąpić problemy z realizacją transakcji w urządzeniach sieci ING/Planet Cash, wskazuje ING.

Prace serwisowe w Nest Banku

W najbliższy weekend klienci Nest Banku muszą liczyć się z utrudnieniami. Przerwa techniczna rozpocznie się w sobotę (5 sierpnia) o godzinie 0:30 i potrwa do godziny 5:00. W tym czasie klienci banku nie skorzystają z usługi Blik, Visa Mobile, płatności w sklepie internetowym za pośrednictwem linka do płatności, potwierdzenia płatności za zakupy kartą w internecie przy użyciu bankowości elektronicznej, przelewów natychmiastowych, doładowań do telefonu, opcji zmieniania limitów płatności w bankowości elektronicznej oraz operacji na saszetkach. 

W trakcie przerwy technicznej w Nest Banku niedostępna będzie opcja otwierania nowego konta oraz składania wniosków m.in. o wydanie karty, wypłatę świadczenia 300+ lub 500+. 

Przerwa techniczna w Toyota Banku

Kolejną instytucją, która zaplanowała prace serwisowe na najbliższy weekend, jest Toyota Bank. Przerwa techniczna rozpocznie się o godzinie 7:00 i potrwa do godziny 18:00 w niedzielę (6 sierpnia). W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, autoryzacji płatności kartowych, automatycznego serwisu telefonicznego, wyciągów oraz usług tzw. szybkich płatności, podaje Bank. 

Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Komentarze (9)

dodaj komentarz
bha
Cóż to już taka cotygodniowa niby już normalka? Brak na to więcej słów.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
xqwztsa
Wyskakujesz z banknotem, a sprzedawca na to, że nie ma wydać i tyle z gotówki.
xqwztsa odpowiada (usunięty)
On niech zamyka, ale ty chleba dalej nie masz, bo masz banknot 200zł i dzieci głodne.
po_co odpowiada xqwztsa
Głupoty wypisujesz, jak masz dzieci głodne to nie będziesz się zastanawiał czy chleb jest po 10 zł czy po 200 zł.
Jesteś albo bardzo młody albo bardzo naiwny, zastanów się o czym piszesz bo nie wiesz nic o życiu.
xqwztsa odpowiada po_co
Jak masz tylko te 200zł to wydasz je na jeden chleb? Daleko w ten sposób zajedziesz. Chyba jesteś bardzo młody i nie znasz biedy jaka kiedyś bywała. Życie nie kończy się na przeżyciu połowy jednego dnia.

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki