Bartłomiej Misiewicz znalazł nową pracę. W Telewizji Republika

Bartłomiej Misiewicz, były rzecznik prasowy Ministerstwa Obrony Narodowej, który niedawno rozwiązał umowę z Polską Grupą Zbrojeniową, gdzie rzekomo miał zarabiać 50 tys. zł miesięcznie, znalazł nową pracę w Telewizji Republika, jak podają wirtualnemedia.pl. Jednak doniesienia te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez żadną ze stron.

(fot. Adam Chełstowski / FORUM)

Portal Wirtualnemedia.pl donosi, że Misiewicz będzie zajmował się pozyskiwaniem umów reklamowych i sponsorskich. Jak podaje, współpraca ma być oparta na umowie-zleceniu zawartej na czas nieokreślony.

Cytując za portalem, Tomasza Sakiewicza, który jest członkiem zarządu Telewizji Republika ds. ładu korporacyjnego: - Nie wykluczam, że mu coś zaproponujemy. Nie mam w zwyczaju mówić mediom o rozmowach biznesowych - stwierdza. - Wielokrotnie byłem zainteresowany współpracą z Bartłomiejem Misiewiczem, ale miał inne plany. Jak będzie wszystko wiadomo, to ogłosimy, a jak nie - to nie - zaznacza.

Kariera Bartłomieja Misiewicza zaczęła się nader szybko. Już w wieku 17 lat, w 2007 roku, znalazł zatrudnienie w biurze poselskim Antoniego Macierewicza, następnie - w 2010 roku - został członkiem partii Prawa i Sprawiedliwości. Przechodząc przez kolejne szczeble kariery, w 2015 roku został szefem gabinetu politycznego oraz rzecznikiem prasowym MON, które to stanowisko przestał pełnić w lutym tego roku.

Nie trzeba było długo czekać, by zobaczyć go na kolejnym stanowisku. W kwietniu tego roku został członkiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jak poinformował wtedy PAP. Ogłoszono, że będzie zarabiał 50 tys. zł miesięcznie, co wywołało lawinę negatywnych komentarzy w polskich mediach.

Po kilku godzinach od ujawnienia tej informacji PGZ zamieściła na swoje stronie internetowej następujący komunikat: "Polska Grupa Zbrojeniowa SA informuje, że 12 kwietnia br. umowa o pracę pomiędzy PGZ SA i panem Bartłomiejem Misiewiczem została rozwiązana za porozumieniem stron ze skutkiem natychmiastowym, bez okresu wypowiedzenia. Rozwiązanie umowy o pracę nastąpiło na wniosek pana Bartłomieja Misiewicza, któremu nie przysługuje odprawa".

Ponadto prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zawiesił Misiewicza w prawach członka PiS oraz powołał komisję do zbadania sprawy. Dnia następnego sam zainteresowany zrezygnował z członkostwa w partii, a wychodząc z jej siedziby powiedział: - Z racji niesamowitej nagonki na PiS przy użyciu mojego nazwiska, złożyłem oświadczenie o rezygnacji z członkostwa w partii.

DU

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 2 ~odbyt

myśle na nazwa probramu będzie "przez odbyt do serca"

! Odpowiedz
3 4 ~MISWAWA

będzie prowadził program "różowa parówa" po 23.00
(jak krochmalić kołnierzyk staremu zgredzikowi)

! Odpowiedz
3 4 ~jesh

I te spolki SP zamawiajace reklamy w tifi jeb-publika....

Misiu bedzie mial wielkie sukcesy I powodzenie, po prostu złoty chłopka od pozyskiwania reklamodawców...

[widac ze PiS to takie samo intelektualne I etyczne dno jak PO]

PiS PO - jedno zło

! Odpowiedz
3 3 ~Paulo

nie jedno zło, bo PIS mimo wsystko jest pro polskie, a PO to g..niana Tragowica proste jak drut.
PIS rozbije korporację sędziowską na czym wszyscy zyskają, a PO by to petryfikowała kosztem zwykłych obywateli, dla mnie to już wystarczy za tym by popierać PIS

! Odpowiedz
2 1 ~PL odpowiada ~Paulo

Paulo- masz trudności w nawiązaniu kontaktu z rozumem? Jest 27:1, cała Europa oceniła wartość polityków Twojego ugrupowania. Nie wstyd Ci ? Oszustwa przedwyborcze Cię nie rażą?

! Odpowiedz
4 4 ~Swietyantoni

Jak znam zycie 1 reklame w tvr wykupimPGZ, MON albo inna pisowska spolka moloch

! Odpowiedz
2 2 ~Borowik

Czy nasz misio dalej bedzie jezdzil lymuzyna boru na bombach i z 2 borowcami ???

! Odpowiedz
2 2 ~PasazerNostromo

Skoro szeregowy posel Jarozbaw moze.... Mozna? Mozna.

! Odpowiedz
2 5 ~Wujek_kakao

Ciekawe za co dadza mu kolejny zloty medal. Pewnke za wklad w budowanie wolnych mddiow

! Odpowiedz
1 2 ~Kiki

Bedzie wykonywal obowiazki z iscie aptekarska dokladnoscia

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% IV 2020
PKB rdr 2,0% I kw. 2020
Stopa bezrobocia 5,8% IV 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 285,01 zł IV 2020
Produkcja przemysłowa rdr -24,6% IV 2020

Znajdź profil