Aplikacja otworzy drzwi sklepu w niedziele z zakazem handlu

redaktor Bankier.pl

Zakupy w nocy, w święta i w niedziele niehandlowe - taką możliwość otrzymają klienci nowo otwartego sklepu sieci z ekologiczną żywnością i kosmetykami, który powstał w Konstancinie- Jeziornie. Wystarczy aplikacja, która otworzy drzwi do placówki.

Jak dowiedział się portal wiadomoscihandlowe, sieć Bio Family zaoferowała swoim klientom ciekawą opcję. Do otwartej całodobowo placówki będzie można wejść przy użyciu aplikacji na telefonie. 

Aplikacja wymaga rejestracji, ale po spełnieniu tego wymogu klienci otrzymują nieograniczone możliwości korzystania z placówki. Sklep będzie dla nich bowiem dostępny nocą, w święta i wszystkie niedziele, w których handel jest zakazany. Sieć zaznacza, że aplikacja zacznie działać w ciągu najbliższych tygodni.

Sieć Bio Family otworzyła już jesienią sklep w Poznaniu. Był to pierwszy bezobsługowy i całodobowy supermarket w Europie.

Aby w poznańskim sklepie móc faktycznie zrobić zakupy w środku nocy czy w niedzielę bez handlu, należy, inaczej niż w przypadku placówki warszawskiej, posiadać kartę Open 24/7. To za jej pomocą, przykładając ją do czytnika, otworzymy drzwi do sklepu i będziemy mogli korzystać z oferty bez udziału obsługi. W kasie samoobsługowej płacić można wyłącznie kartą lub przez Apple Pay i Google Pay.

(Bio Family Supermarket)
Asortyment Bio Family obejmuje wyłącznie produkty posiadające europejski certyfikat żywności ekologicznej oraz certyfikaty ekologicznych kosmetyków i środków czystości. Za siecią supermarketów stoi rodzina Świtalskich, założyciele Biedronki.


Katarzyna Waś-Smarczewska

Źródło:
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
23 11 dziki_losos

Fajnie, że coś takiego powstało. Jest tylko jeden problem - czy sprzedawca nie ma obowiązku przyjmowania płatności gotówką według prawa?

! Odpowiedz
2 34 eresz1

Jaki sprzedawca? :)

! Odpowiedz
2 20 karbinadel

W zasadzie istnieją kasy samoobsługowe przyjmujące gotówkę (np. w Carrefourze), więc technicznie to nie problem

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne