REKLAMA

Maseczki wracają do sprzedaży na Allegro i OLX

2020-04-14 11:17
publikacja
2020-04-14 11:17
Maseczki wracają do sprzedaży na Allegro i OLX
Maseczki wracają do sprzedaży na Allegro i OLX
/ Shutterstock

Maseczki, rękawiczki, żele do dezynfekcji oraz inne produkty medyczne wracają na Allegro i OLX.

fot. / / Bankier.pl

W piątek (10 kwietnia br.) zniesiony został zakaz sprzedawania niektórych produktów higienicznych oraz medycznych pomocnych przy walce z koronawirusem na platformach e-commerce. Allegro i OLX ponownie będą wystawiać oferty tych produktów.

- Prosimy nie zawyżać cen oferowanych produktów, ponieważ oferty z cenami znacznie przekraczającymi wartość rynkową nadal mogą być usuwane - apeluje Allegro w komunikacie na stronie internetowej.

W dalszym ciągu obowiązuje zakaz sprzedaży za granicę towarów towarów medycznych zagrożonych brakiem dostępności w Polsce.

Od 12 marca br. platforma Allegro i OLX otrzymały zakaz sprzedawania maseczek, żeli do dezynfekcji oraz innych produktów pomocnych przy walce z koronawirusem. Produkty do dezynfekcji rąk i maseczki są towarem deficytowym. Na sprzedaż maseczek bawełnianych i żeli antybakteryjnych zdecydowała się Biedronka. W Lidlu można kupić całą linię od proszku do prania po mydło.

DF

Źródło:
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (1)

dodaj komentarz
plutarch
Więc jaki był sens wprowadzania tego zakazu? Żeby tylko pokazać władzę, czy żeby "ukrócić spekulację" - czyta: wprowadzić gospodarkę sterowaną ręcznie.

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki