REKLAMA
ZASADY PROMOCJI

ABM SOLID S.A.: Terminy publikacji raportów okresowych w 2019 roku.

2019-01-23 18:06
publikacja
2019-01-23 18:06
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 1 / 2019
Data sporządzenia: 2019-01-23
Skrócona nazwa emitenta
ABM SOLID S.A.
Temat
Terminy publikacji raportów okresowych w 2019 roku.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Syndyk Masy Upadłości ABM SOLID S.A. w upadłości likwidacyjnej działając na podstawie § 80 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (dalej zwane Rozporządzeniem) podaje do publicznej wiadomości daty przekazywania raportów okresowych w 2019 roku:

1. Rozszerzone skonsolidowane raporty kwartalne za:

I kwartał 2019 r. – 15 maja 2019 r.
III kwartał 2019 r. – 15 listopada 2019 r.

2. Rozszerzony skonsolidowany raport półroczny za I półrocze 2019 r. – 30 sierpnia 2019 r.

3. Raporty roczne:

- Jednostkowy raport roczny za 2018 rok – 29 marca 2019 r.
- Skonsolidowany raport roczny za 2018 rok – 29 marca 2019 r.

Jednocześnie zgodnie z § 62 ust. 1 i 3 Rozporządzenia Emitent oświadcza, że nie będzie publikował odrębnych jednostkowych raportów kwartalnych oraz raportu półrocznego oraz że zamierza publikować skonsolidowane raporty kwartalne zawierające skrócone jednostkowe informacje finansowe (kwartalna informacja finansowa) i skonsolidowany raport półroczny zawierający półroczne skrócone sprawozdanie finansowe wraz z raportem podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych z przeglądu dotyczącego tego sprawozdania.

Emitent informuje również, że w oparciu o § 79 ust. 2 w/w Rozporządzenia Spółka nie będzie publikować raportu za IV kwartał 2018 roku oraz za II kwartał 2019 roku.

Podstawa prawna: § 80 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

Załączniki
Plik Opis

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-01-23 Katarzyna Olejniczak Syndyk Masy Upadłości
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Miejski model Ford Puma. Trwa wyjątkowa wyprzedaż

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki