REKLAMA

8 marca: Święto Kobiet Biznesu - zobacz, co dla Ciebie mamy

Barbara Sielicka2011-03-03 06:01
publikacja
2011-03-03 06:01

Niełatwo być przedsiębiorcą w Polsce, jeszcze trudniej być przedsiębiorczą kobietą. W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet, Bankier.pl wspólnie z partnerami postanowił przygotować specjalne dyżury eksperckie dla pań prowadzących firmy i tych, które zamierzają spróbować sił w biznesie.

Ponadto w portalu znajda się wywiady z celebrytkami rodzimej sceny biznesu, artykuły opisujące poziom przedsiębiorczości oraz produkty finansowe dedykowane kobietom, a także rozpocznie się konkurs na Kobietę Biznesu 2010


Darmowe dyżury specjalistów

  • dyżur prawny

8 marca wszystkie Panie będą mogły skorzystać z darmowych porad prawników. Dyżur prawny poprowadzą prawnicy z Kancelarii Prawnej Łatała i Wspólnicy. Do dyspozycji będą eksperci z:
- prawa pracy
- podatków
- prawa spółek (w tym np. szeroko pojęte umowy handlowe).

  • dyżur specjalistów ds. funduszy unijnych

Swoją wiedzą służyć będą również eksperci z Europejskiego Centrum Doradztwa Finansowego. Konsultantki ds. funduszy unijnych odpowiedzą na pytania związane z działaniami i konkursami, które dają możliwość pozyskania dotacji unijnych na założenie/rozwój własnej firmy.

  • dyżur ekspertów ds. finansów

Do dyspozycji będą również eksperci Bankier.pl. Nasi analitycy - Hanna Braun oraz Wojciech Boczoń – odpowiedzą na pytania związane z szeroko pojętą bankowością. Doradzą, jak wybrać najkorzystniejszą lokatę, zmienić zapisy w umowach o  kredycie, jak poradzić sobie ze spłatą kredytu.

  •  dyżur specjalistów ds. kreowania wizerunku firmy

To nie wszystko. E-maliowy dyżur będą pełnić eksperci z ITBC Communication, którzy udzielą informacji na pytania: jak kreować wizerunek firmy? po co mi komunikacja, jak budować markę firmy poprzez pozycjonowanie ekspertów, public relations vs reklama, a może i jedno i drugie, samodzielna komunikacja czy wsparcie z zewnątrz?

Wszystkie wymienione dyżury już 8-ego marca w godzinach 10.00 – 16.00KONKURS: Zostań Kobietą Biznesu 2010

Prowadzisz własną firmę? Jesteś kobietą przedsiębiorczą? Cechuje cię zaradność i konsekwencja w działaniu, a przy tym nie zatracasz swojej kobiecości? Twoja firma to twój osobisty sukces, ale ciągle chcesz się rozwijać? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, znaczy to, że masz szansę zostać Kobietą Biznesu 2010.

8 marca ruszy pierwszy etap konkursu Kobieta Biznesu 2010. Przypominamy: uczestniczką Konkursu może być każda pełnoletnia kobieta, która prowadzi mikro lub małą firmę i która rozpoczęła działalność gospodarczą przed 1 stycznia 2010 roku. W Konkursie mogą startować także wspólniczki (maksymalnie 2 osoby). Do Konkursu można zgłaszać własną kandydaturę, możliwe jest także zgłoszenie przedsiębiorczej kobiety przez osoby trzecie.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie Kobieta Biznesu 2010 jest wysłanie zgłoszenia na adres kobietabiznesu@bankier.pl. Na zgłoszenia czekamy do 22 marca 2011 roku!!

Nagrody!!!

Do wygrania:


Mamy także nagrody dla głosujących internautów. Do wygrania m.in. drobny sprzęt elektroniczny od firmy Jabra i Creative. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Wszystkie szczegóły związane z konkursem na Kobietę Biznesu 2010 można znaleźć TUTAJoraz w regulaminie.

Stelmach, Eris, Bochniarz – czyli celebrytki radzą


Specjalnie z okazji obchodów Święta Kobiet Biznesu przygotowaliśmy wywiady telewizyjne z czołowymi kobietami biznesu. O swojej ścieżce rozwoju i o tym, jak zostać kobietą biznesu opowie nam Beata Stelmach, prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. Zapytaliśmy się także o to, jaki jest poziom przedsiębiorczości Polek oraz jak stać się kobietą sukcesu – tutaj swoimi radami służyły nam dr Irena Eris, założycielka Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris oraz Henryka Bochniarz, prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych.

Eksperci z Bankier.pl przygotowali także ciekawe artykuły dla czytelniczek. Panie dowiedzą się z nich m.in. jak to jest z przedsiębiorczością Polek i czy faktycznie w naszym kraju Panie muszą borykać się z tzw. zjawiskiem szklanego sufitu. Opowiemy także, jakie produkty finansowe specjalnie dedykowane Paniom są dostępne na rynku i czy faktycznie są lepsze od tych standardowych.

Święto Kobiet Biznesu już za kilka dni, ale już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej poświęconej temu wydarzeniu, gdzie można znaleźć wszystkie szczegóły zaplanowanych atrakcji, a także przeczytać o wielu przedsiębiorczych Paniach, które zdecydowały się na prowadzenie własnej firmy.

Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku.

Barbara Sielicka
Bankier.pl
b.sielicka@bankier.pl

Źródło:

Do pobrania

KonkursKobietaBiznesu2010regulaminpdf
Tematy
Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Konto Firmowe i Karta przez rok za bezwarunkowe 0 zł

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~iol
http://www.nowenowe.pl/?pwid=2599bcb047e14d7698da6244cbe18ebb
~Adam76
Świetna sprawa! Jest tak faktycznie, że w stacjonarnym biznesie kobietą często jest trudniej, choć w bezpośredniej sprzedaży jednak kobiety łatwiej finalizują transakcje.
Na szczęście jest też internet, a tutaj nie ma różnic, wszyscy jesteśmy użytkownikami sieci na tych samych prawach. Sprawdź ZestawSekret.pl
Świetna sprawa! Jest tak faktycznie, że w stacjonarnym biznesie kobietą często jest trudniej, choć w bezpośredniej sprzedaży jednak kobiety łatwiej finalizują transakcje.
Na szczęście jest też internet, a tutaj nie ma różnic, wszyscy jesteśmy użytkownikami sieci na tych samych prawach. Sprawdź ZestawSekret.pl to może Ci pomóc wystartować.

Powiązane: Święto Kobiet Biznesu

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki