REKLAMA

5500 zł kary za hazard w internecie

2014-11-19 14:17
publikacja
2014-11-19 14:17
5500 zł kary za hazard w internecie
5500 zł kary za hazard w internecie

Zapadły pierwsze wyroki w sprawie uczestnictwa w nielegalnych grach hazardowych w internecie. Informację o tym zamieścił na Twitterze szef Służby Celnej, Jacek Kapica.

Kilka tygodni temu Służba Celna poinformowała, że posiada dane 24 000 graczy, którzy brali udział w nielegalnych grach hazardowych. Jednocześnie wszczęto 1100 postępowań przygotowawczych w sprawie takich osób. Szczegółowe informacje zawarto w opublikowanym wczoraj komunikacie.Dziś pojawiła się informacja o pierwszych wyrokach w tej sprawie. Jacek Kapica zamieścił na Twitterze skan dokumentu z wyrokiem 5000 złotych kary + 500 złotych kosztów procesowych za udział w nielegalnej grze hazardowej w internecie.

Kwestia organizacji i uczestnictwa w grach hazardowych określa ustawa o grach hazardowych z 19.11.2009 roku. W praktyce zakazuje ona możliwości gry w internecie poza zawieraniem zakładów sportowych u bukmacherów, którzy uzyskali licencję.

/ms

Źródło:
Tematy
Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Komentarze (32)

dodaj komentarz
~śmierć_zdrajcom
Kapica, w wolnej Polsce zgnijesz w pierdlu razem z twoim zleceniodawcą Donaldem T.
~buuu
jeszcze troche ucisku...juz strajki sie zaczynaja
~LLL
te 24 tys to prawdopodobnie klienci bet a hom. bo ten buk ma tez konto w Polskim banku . chyba P.K.O a wpadl jeden z innej okazji a nie poprzez gre. tylko ze UKS ZWIETRZYL SZANSE I WYCIAGNAL DANE RESZTY OSOB KTORE DOSTALY PRZELEWY OD TEGO BUKA. reszta moze spac spokojnie. zreszta sad nie zezwoli na uchylenie tajemnicy bankowej .
~Artur
http://www.poker24.pl/2014/12/sad-zada-od-uks-historii-zakladow/4126504.htmlnowe fakty do wyroku nakazowego
~Obserwator15
A czemu taki cwaniak nie uczepi się banków , które zdzieraja od pozyczkobiorcy do 80% - bruttoa czemu taki cwaniak nie pójdzie na budowy tam wszyscy na zamiedza bo w Warszawie pracuja na czarno !? i to za marne pieniądze !? Tam nie ma żadnej kontroli !?... Gwaniaku celny do dzisiaj działają gry hazardowe tzw "bandyty A czemu taki cwaniak nie uczepi się banków , które zdzieraja od pozyczkobiorcy do 80% - bruttoa czemu taki cwaniak nie pójdzie na budowy tam wszyscy na zamiedza bo w Warszawie pracuja na czarno !? i to za marne pieniądze !? Tam nie ma żadnej kontroli !?... Gwaniaku celny do dzisiaj działają gry hazardowe tzw "bandyty jednorękie" zaklejone reklamami jako "Inter-Cafee". I to nawet w małych kioskach - budkach Tam ciebie nie ma..? Pewnie się boisz kolesia wysoko postawionego senatora !? W tym piekielnym obecnym rządzie..!? Dziwię się tym ludziom rzekomo ukaranym że się nie skrzykną i nie wysadzą ciebie z tego wypasionego stołka.... Kiedy w tym kraju zapanuje praworządny ład i porządek..?! Od prezydenta do kierownika budowy wszyscy oszukują i dorabiają się krocie majątków a pospolity Kowalski nie ma na zapłacenie rachunków /miesięcznych . I to ma być Polska wolna ?! Thwuuu !
~Polishtoshine
Inwigilacja wolnych obywateli uzywajacych polaczen internetowych jest naduzyciem prawa. Robienie tego bez nakazu prokuratorskiego wymieniajacego czyn ten w krajach respektujacych takowe wolnosci jest niedopuszczalny i leca za to stolki i posady a elektorat tamtejszy jest pamietliwy. W stosunku do 24000 internautow zlamano prawo wolnosci Inwigilacja wolnych obywateli uzywajacych polaczen internetowych jest naduzyciem prawa. Robienie tego bez nakazu prokuratorskiego wymieniajacego czyn ten w krajach respektujacych takowe wolnosci jest niedopuszczalny i leca za to stolki i posady a elektorat tamtejszy jest pamietliwy. W stosunku do 24000 internautow zlamano prawo wolnosci obywatelskich i zamiast poszukac stosownych przepisow prawa w innych cywilizowanych krajach dla uregulowania sprawy fiskus bawi sie w moralizatora. Fiskus zapomnial ze te wygrane wydawane sa w naszym kraju ... wydoic i nie dac jesc ... czy tego chce PO?
~wiktor
Fajnie mamy oddac wygrane i jeszcze kary placic.Ciekawe czy nam oddadza PRZEGRANE !!!!!!
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Jurek_Ogórek
słowo "Internet" piszemy z dużej litery! urzedaski moglyby sie nauczyc w oficjalnych pismach przynajmniej :P

Powiązane: Afera hazardowa

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki