0,2280 zł
-2,56% -0,0060 zł
Synerga.Fund S.A (SNG)

Ludzie - SYNERGA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Tworzydło Roman Prezes Zarządu / oddelegowany 2018-10-31 AIGAMES - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Tworzydło Roman Członek RN 2017-02-16 AIGAMES - Członek RN
Fersztorowski Maciej Członek RN 2019-02-12 HORNIGOL - Członek RN
Zamojski Jakub Członek RN 2020-08-10 EUROHIT - Członek RN
DIGITAL - Członek RN
Krupa Piotr Członek RN 2020-08-10 COLUMBUS - Członek RN
Górska Natalia Członek RN 2020-08-10 TLTENNIS - Członek RN
DIGITAL - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Górski Artur Członek RN 2019-02-12 2020-08-10 -
Opyt Rafał Członek RN 2019-02-12 2020-08-10 -
Wykurz Tomasz Prezes Zarządu / p.o. 2019-02-12 2019-05-12 -
Tworzydło Roman Członek RN 2018-10-31 AIGAMES - Członek RN
Ciszewski January Członek RN 2018-06-27 2020-08-10 -
Zieliński Dawid Członek RN 2018-06-27 2019-01-29 -
Zieliński Dawid Członek RN 2018-06-27 -
Cywiński Bartosz Prezes Zarządu 2018-02-17 2018-10-31 -
Cywiński Bartosz Prezes Zarządu 2018-02-17 -
Zieliński Dawid Prezes Zarządu 2017-07-13 2018-02-17 -
Zieliński Dawid Prezes Zarządu 2017-07-13 -
Staniszewska Agnieszka Członek RN 2017-02-16 2020-08-10 -
Górski Łukasz Członek RN 2017-02-16 2019-02-12 -
Zielińska Izabela Członek RN 2017-02-16 2018-06-27 -
Waligórski Dominik Członek RN 2017-02-16 2018-06-27 -
Górski Łukasz Członek RN 2017-02-16 -
Zielińska Izabela Członek RN 2017-02-16 -
Waligórski Dominik Członek RN 2017-02-16 -
Wykurz Tomasz Prezes Zarządu 2016-09-26 2017-07-13 -
Bartczak Łukasz Członek RN 2016-09-26 -
Wykurz Tomasz Prezes Zarządu 2016-09-26 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu 2016-05-28 2016-08-28 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu / oddelegowanie 2016-05-28 2016-08-28 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu / oddelegowanie 2015-11-28 2016-02-27 -
Dukaczewski, Dariusz Marcin Przewodniczący RN 2015-06-30 2017-02-16 -
Dukaczewski, Dariusz Marcin Przewodniczący RN 2015-06-30 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu / (p.o.) 2015-05-29 2015-08-29 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu / oddelegowanie 2015-05-29 2015-08-29 -
Bartczak Łukasz Prezes Zarządu / oddelegowanie 2015-02-28 2015-05-28 -
Gbiorczyk Adam Członek RN 2015-02-12 2017-02-16 -
Gbiorczyk Adam Członek RN 2015-02-12 -
Gajewski Mariusz Członek RN 2014-12-19 2015-01-22 -
Gajewski Mariusz Członek RN 2014-12-19 -
Rek Mirosław Członek RN 2014-07-21 2017-02-16 -
Misiło Piotr Członek RN 2014-07-21 2015-10-30 -
Rek Mirosław Członek RN 2014-07-21 -
Misiło Piotr Członek RN 2014-07-21 -
Chrzanowski Jarosław Członek RN 2014-03-21 2014-12-22 -
Rafał Andrzej Członek RN 2014-03-21 2014-06-11 -
Rafał Andrzej Członek RN 2014-03-21 -
Chrzanowski Jarosław Członek RN 2014-03-21 -
Zych Dariusz Wiceprezes Zarządu 2014-03-13 2014-12-19 -
Zych Dariusz Wiceprezes Zarządu 2014-03-13 -
Wantoła Krzysztof Prezes Zarządu 2013-12-02 2014-06-24 -
Miller Paweł Członek RN 2013-12-02 2014-06-11 -
Miller Paweł Członek RN 2013-12-02 -
Wantoła Krzysztof Prezes Zarządu 2013-12-02 -
Bartczak Łukasz Członek RN 2013-07-23 2017-02-16 -
Bartczak Łukasz Członek RN / oddelegowany do czasowego wykonywania czynności Wiceprezesa Zarządu 2013-07-23 -
Bartczak Łukasz Członek RN 2013-07-23 -
Sissons, Barbara Edyta Członek RN 2013-06-29 2013-11-18 -
Sissons, Barbara Edyta Członek RN 2013-06-29 -
Czichon Przemysław Członek RN 2013-05-13 2014-10-30 -
Czichon Przemysław Członek RN 2013-05-13 -
Wściubiak-Hankó Karina Członek RN 2013-02-15 2013-12-16 -
Kozłowski, Jarosław Hieronim Członek RN 2013-02-15 2013-07-01 -
Leśniak-Paduch, Sylwia Członek RN 2013-02-15 2013-05-13 -
Wściubiak-Hankó Karina Członek RN 2013-02-15 -
Leśniak-Paduch, Sylwia Członek RN 2013-02-15 -
Kozłowski, Jarosław Hieronim Członek RN 2013-02-15 -
Kozłowski, Jarosław Hieronim Członek RN 2013-02-15 -
Gbiorczyk Adam Wiceprezes Zarządu 2012-12-02 2014-03-13 -
Gbiorczyk Adam Wiceprezes Zarządu 2012-12-02 -
Narkiewicz Paweł Członek RN 2012-10-26 2013-06-29 -
Narkiewicz Paweł Członek RN 2012-10-26 -
Gbiorczyk Adam Prezes Zarządu 2012-07-02 -
Mikulski Robert Wiceprzewodniczący RN 2012-06-15 2014-10-19 -
Ślotała Jacek Członek RN 2012-06-15 2013-02-15 -
Mamot Jacek Przewodniczący RN 2012-06-15 2013-01-02 -
Grabowski Piotr Członek RN 2012-06-15 2012-10-09 -
Grabowski Piotr Członek RN 2012-06-15 -
Mamot Jacek Przewodniczący RN 2012-06-15 -
Ślotała Jacek Członek RN 2012-06-15 -
Mikulski Robert Wiceprzewodniczący RN 2012-06-15 -
Fibak Wojciech Członek RN 2011-08-12 2013-02-15 -
Fibak Wojciech Członek RN 2011-08-12 -
Grobel Jacek Prezes Zarządu 2010-10-21 2012-07-02 -
Mrozowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2010-10-21 2012-07-02 -
Mrozowski Jacek Członek RN 2010-10-21 2012-06-15 -
Witkowski Mieszko Członek RN 2010-10-21 2012-06-15 -
Giełda Agata Członek RN 2010-10-21 2012-06-15 -
Mrozowska Krystyna Przewodniczący RN 2010-10-21 2012-06-15 -
Pędowski Dawid Członek RN 2010-10-21 2011-06-28 -
Mrozowska Krystyna Przewodniczący RN 2010-10-21 -
Mrozowski Jacek Członek RN 2010-10-21 -
Grobel Jacek Prezes Zarządu 2010-10-21 -
Witkowski Mieszko Członek RN 2010-10-21 -
Giełda Agata Członek RN 2010-10-21 -
Mrozowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2010-10-21 -
Pędowski Dawid Członek RN 2010-10-21 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 1 -
2016 1 -
2014 2 -
2013 1 -
Grupa
2015 2 045 -
2014 5 -
2013 3 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.