0,8900 zł
8,54% 0,0700 zł
ZAMET INDUSTRY SA (ZMT)

Ludzie - ZAMET

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jeziorowski Artur Prezes Zarządu 2018-09-26 -
Smeja Adrian Wiceprezes Zarządu 2019-05-08 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Domogała Tomasz Przewodniczący RN 2014-06-30 FAMUR - Przewodniczący RN
PGOSA - Przewodniczący RN
Kisiel Czesław Członek RN 2011-04-11 PEMUG - Wiceprzewodniczący RN
PGOSA - Wiceprzewodniczący RN
FAMUR - Członek RN
Leonkiewicz Jacek Członek RN 2016-11-25 PEMUG - Członek RN
PGOSA - Członek RN
FAMUR - Członek RN
Zajączkowska-Ejsymont Magdalena Członek RN 2016-11-25 PEMUG - Członek RN
PGOSA - Członek RN
FAMUR - Członek RN
Wyjadłowska Dorota Członek RN 2017-10-19 PGOSA - Członek RN
PEMUG - Członek RN
FAMUR - Członek RN
PRIMETEC - Członek RN
Nowak Michał Członek RN 2017-10-19 PEMUG - Członek RN
FAMUR - Członek RN
PGOSA - Członek RN
Kruk Tomasz Członek RN 2018-10-10 PGOSA - Członek RN
PEMUG - Członek RN
PRIMETEC - Członek RN
FAMUR - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kozłowski Przemysław Wiceprezes Zarządu 2018-09-26 2019-05-08 -
Rogowski Robert Członek RN 2017-10-19 2018-09-30 -
Nowak Grzegorz Członek RN 2017-06-27 2017-12-22 -
Walarowski, Krzysztof Janusz Wiceprezes Zarządu 2017-03-15 2017-09-01 -
Milczarek Przemysław Wiceprezes Zarządu 2016-09-05 2018-09-25 -
Jeziorowski Artur Wiceprezes Zarządu 2016-09-05 2018-09-25 -
Jackowicz-Korczyńska Magdalena Członek RN 2016-06-24 2016-11-24 -
Blacha-Cieślik Karolina Członek RN 2016-06-24 2016-11-24 -
Jackowicz-Korczyńska Magdalena Członek RN 2016-06-24 -
Blacha-Cieślik Karolina Członek RN 2016-06-24 -
Jakubowski Tomasz Prezes Zarządu 2015-05-21 2018-09-25 -
Szymik Jan Wiceprezes Zarządu 2015-05-21 2016-09-04 -
Szymik Jan Wiceprezes Zarządu 2015-05-21 -
Nowakowski Arkadiusz Członek Zarządu 2014-10-30 2015-06-03 -
Dziwisz Jarosław Członek Zarządu 2014-10-30 2015-05-20 -
Dziwisz Jarosław Członek Zarządu 2014-10-30 -
Nowakowski Arkadiusz Członek Zarządu 2014-10-30 -
Gelner Wojciech Członek RN 2014-06-27 2016-06-23 -
Gelner Wojciech Członek RN 2014-06-27 -
Szymik Jan Prezes Zarządu 2012-02-29 2015-05-20 -
Szymik Jan Prezes Zarządu 2012-02-29 -
Zawiszowska Beata Członek RN 2011-04-11 2017-10-18 -
Osowski Jacek Członek RN 2011-04-11 2016-06-23 -
Domogała Jacek Członek RN 2011-04-11 2014-06-27 -
Domogała Jacek Członek RN 2011-04-11 -
Osowski Jacek Członek RN 2011-04-11 -
Wrona Wojciech Prezes Zarządu 2009-10-23 2012-02-29 -
Wrona Wojciech Prezes Zarządu 2009-10-23 2012-02-29 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 328 -
2016 374 -
2015 443 -
2014 834 -
2013 440 -
Grupa
2017 921 -
2016 1 461 -
2015 1 164 -
2014 1 182 -
2013 777 -
2012 754 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.