0,1000 zł
5,49% 0,0052 zł
TXM SA (TXM)

Ludzie - TXM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Łużniak Marcin Wiceprezes Zarządu 2017-05-29 -
Smarzyńska Agnieszka Wiceprezes Zarządu 2017-10-20 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Górka Dariusz Przewodniczący RN 2018-09-05 DIGITREE - Wiceprzewodniczący RN
TOYA - Członek RN
ZPC_OTM - Członek RN
HOLLYWOO - Członek RN
Kruszyński Bogusz Wiceprzewodniczący RN 2019-06-17 REDAN - Prezes Zarządu
Wiśniewski Radosław Członek RN 2014-11-07 REDAN - Członek RN
Czekaj Jan Członek RN 2015-10-30 -
Kaczorowska Monika Członek RN 2017-10-20 REDAN - Członek RN
Mokrzycki Mariusz Członek RN 2019-10-09 -
Biegaj Dominik Członek RN 2020-08-26 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Dąbrowski Zenon Członek RN 2019-08-28 2020-08-26 -
Waligórski Tomasz Prezes Zarządu 2019-08-21 2020-03-04 -
Waligórski Tomasz Prezes Zarządu 2019-08-21 -
Bajbus Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2019-05-30 2019-09-27 -
Bajbus Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2019-05-30 -
Kruszyński Bogusz Wiceprzewodniczący RN 2019-04-17 REDAN - Prezes Zarządu
Bartczak Bogusław Członek RN 2019-03-14 2019-08-28 -
Bartczak Bogusław Członek RN 2019-03-14 -
Kruszyński Bogusz Członek Zarządu / p.o. 2019-01-17 2019-03-17 REDAN - Prezes Zarządu
Kruszyński Bogusz Członek Zarządu / p.o. 2018-10-16 2019-01-16 REDAN - Prezes Zarządu
Lella Janusz Członek RN 2018-10-10 2019-09-30 -
Dąbrowski Zenon Członek RN 2018-10-10 2019-03-14 -
Dąbrowski Zenon Członek RN 2018-10-10 -
Lella Janusz Członek RN 2018-10-10 -
Dobkowski Grzegorz Członek RN 2018-09-05 2018-10-10 -
Górka Dariusz Członek RN 2018-09-05 DIGITREE - Wiceprzewodniczący RN
TOYA - Członek RN
ZPC_OTM - Członek RN
HOLLYWOO - Członek RN
Dobkowski Grzegorz Członek RN 2018-09-05 -
Gregorowicz Marcin Prezes Zarządu 2017-09-14 2018-10-15 -
Gregorowicz Marcin Prezes Zarządu 2017-09-14 -
Waluś Tomasz Prezes Zarządu 2017-05-29 2017-07-10 -
Waluś Tomasz Prezes Zarządu 2017-05-29 -
Urbanek Sylwester Członek RN 2015-01-01 2018-09-05 -
Urbanek Sylwester Członek RN 2015-01-01 -
Kruszyński Bogusz Wiceprzewodniczący RN 2013-01-01 2018-10-15 REDAN - Prezes Zarządu
Lachowski Sławomir Członek RN 2013-01-01 2018-10-10 -
Tomczyk Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 2017-11-14 -
Tomczyk Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 -
Lachowski Sławomir Członek RN 2013-01-01 -
Kruszyński Bogusz Członek RN 2013-01-01 REDAN - Prezes Zarządu
Przemieniecki Lech Prezes Zarządu 2012-01-01 2017-06-29 -
Przemieniecki Lech Prezes Zarządu 2012-01-01 -
Kwiecień Robert Wiceprezes Zarządu 2011-01-01 2017-05-29 -
Kwiecień Robert Wiceprezes Zarządu 2011-01-01 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.