12,0000 zł
0,00% 0,0000 zł
Suwary SA (SUW)

Ludzie - SUWARY

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kuskowski, Walter Tymon Prezes Zarządu 2010-03-04 -
Gielnik Wojciech Wiceprezes Zarządu 2017-12-14 -
Stachowicz Piotr Członek Zarządu 2015-12-10 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Powada Paweł Przewodniczący RN 2011-07-11 -
Eggink Raimondo Wiceprzewodniczący RN 2015-03-09 KOGENER - Członek RN
PKPCARGO - Członek RN
PRIMECAR - Członek RN
SYGNITY - Członek RN
SKARBIEC - Członek RN
Barclay, Jeffrey D. Członek RN 2011-06-15 -
Babington Richard Członek RN 2013-03-28 -
Manzelov Petre Członek RN 2015-10-16 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gielnik Wojciech Wiceprezes Zarządu 2017-03-08 2017-06-30 -
Laskowski Adam Członek Zarządu 2011-08-18 2015-12-10 -
Laskowski Adam Członek Zarządu 2011-08-18 -
McNicol Bruce Członek RN 2010-03-04 2013-03-28 -
Menes-Malinowska Iwona Wiceprezes Zarządu 2010-03-04 2011-08-09 -
Menes-Malinowska Iwona Wiceprezes Zarządu 2010-03-04 -
McNicol Bruce Członek RN 2010-03-04 -
Kuskowski Thaddeus Członek RN 2009-10-26 2015-03-09 -
Dumała Marcin Wiceprzewodniczący RN 2009-10-26 2011-06-24 -
Cybulski Janusz Członek RN 2009-10-26 2011-06-15 -
Kuskowski, Walter Tymon Przewodniczący RN 2009-10-26 -
Cybulski Janusz Członek RN 2009-10-26 -
Dumała Marcin Wiceprzewodniczący RN 2009-10-26 -
Kuskowski Thaddeus Członek RN 2009-10-26 -
Kuskowski, Walter Tymon Członek Zarządu 2009-10-12 -
Pakulski Damian Przewodniczący RN 2009-07-15 2009-10-26 -
Urbaniak Agnieszka Członek RN 2009-07-15 2009-10-26 -
Miller Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-07-15 2009-10-26 -
Pakulski Damian Przewodniczący RN 2009-07-15 -
Urbaniak Agnieszka Członek RN 2009-07-15 -
Miller Paweł Wiceprzewodniczący RN 2009-07-15 -
Lewandrowski Jarosław Członek RN 2009-06-24 2009-10-26 -
Lewandrowski Jarosław Członek RN 2009-06-24 -
Sobczak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2008-10-09 2010-03-04 -
Sobczak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2008-10-09 -
Kamiński Sławomir Przewodniczący RN 2008-07-03 2009-06-24 -
Kamiński Sławomir Przewodniczący RN 2008-07-03 -
Menes-Malinowska Iwona Prezes Zarządu 2008-07-01 -
Raszka Marcin Wiceprzewodniczący RN 2008-06-25 2015-10-15 -
Trela Tomasz Członek RN 2008-06-25 2009-06-19 -
Raszka Marcin Wiceprzewodniczący RN 2008-06-25 -
Trela Tomasz Członek RN 2008-06-25 -
Sobczak Wojciech Prezes Zarządu 2008-04-19 2008-07-01 -
Leszczyński Jerzy Przewodniczący RN 2007-06-27 2008-06-25 -
Leszczyński Jerzy Przewodniczący RN 2007-06-27 -
Kamiński Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2007-04-11 2008-06-25 -
Kolignan Wojciech Członek RN 2007-04-11 2008-06-25 -
Konieczny Tadeusz Członek RN 2007-04-11 2008-06-25 -
Połeć Mirosław Członek Zarządu 2007-04-11 2008-04-18 -
Połeć Mirosław Członek Zarządu 2007-04-11 2008-04-18 -
Zwierz Waldemar Prezes Zarządu 2007-04-11 2008-04-18 -
Zwierz Waldemar Prezes Zarządu 2007-04-11 2008-04-18 -
Kamiński Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2007-04-11 -
Kolignan Wojciech Członek RN 2007-04-11 -
Konieczny Tadeusz Członek RN 2007-04-11 -
Zwierz Waldemar Członek RN 2007-01-03 -
Krysztofiak Tomasz Członek RN 2004-06-29 2007-04-11 -
Sadlej Marcin Członek RN 2004-06-29 2007-04-11 -
Tkaczyk-Owczarek Irena Członek RN 2004-06-29 2007-01-03 -
Raszke Marcin Członek RN 2004-06-29 2007-01-03 -
Raszke Marcin Członek RN 2004-06-29 -
Tkaczyk-Owczarek Irena Członek RN 2004-06-29 -
Sadlej Marcin Członek RN 2004-06-29 -
Krysztofiak Tomasz Członek RN 2004-06-29 -
Owczarek Henryk Prezes Zarządu 1982-01-01 2007-01-03 -
Owczarek Henryk Prezes Zarządu 1982-01-01 2007-01-03 -
Owczarek Henryk Prezes Zarządu 1982-01-01 -
Owczarek Henryk Prezes Zarządu 1982-01-01 -
Mróz Maciej Członek Zarządu 2007-01-03 -
Biskupski Krzysztof Członek Zarządu 2007-01-03 -
Stańczak Zdzisława Członek RN 2004-06-29 -
Kołaczyńska-Wyszogrodzka, Iwona Członek RN 2004-06-29 -
Mróz Maciej Członek Zarządu -
Jakubiec Jolanta Członek RN -
Biskupski Krzysztof Członek Zarządu -
Stańczak Zdzisława Członek RN -
Jakubiec Jolanta Członek RN -
Kołaczyńska-Wyszogrodzka, Iwona Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2017 365 -
2016 358 -
2015 183 -
2014 196 -
2013 180 -
2009 211 -
2008 225 -
2007 204 2007-12-31
2006 190 2006-12-31
2004 140 -
2003 112 -
2002 125 2002-12-31
2001 121 -
2000 236 -
1999 223 -
1996 235 X'95 - XII'96
Grupa
2017 457 -
2016 456 -
2015 279 -
2014 263 -
2013 233 -
2012 217 -
2004 208 -
2003 198 -
2002 194 2002-12-31
2001 169 -
2000 252 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.