Ludzie - STAPORKOW

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jędrzejczak Sławomir Prezes Zarządu 2021-03-15 -
Karasiński Sławomir Wiceprezes Zarządu 2020-11-17 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Mania Rafał Przewodniczący RN 2017-04-27 -
Mączyński Artur Wiceprzewodniczący RN 2007-02-20 BETOMAX - Wiceprzewodniczący RN
Pargieła, Stanisław Juliusz Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 BETOMAX - Członek RN
Pargieła, Andrzej Piotr Sekretarz RN 2007-02-20 BETOMAX - Sekretarz RN
Mania Michał Członek RN 2020-06-24 -
Pasturczak, Lech Jan Członek RN 2018-04-27 BETOMAX - Wiceprzewodniczący RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Karasiński Sławomir Wiceprezes Zarządu 2021-03-15 -
Kosiński Wojciech Wiceprezes Zarządu 2019-09-02 2020-03-31 -
Jesionowski, Witold Jerzy Członek RN 2017-10-19 2020-06-24 -
Weremiej Jacek Prezes Zarządu 2017-07-05 2021-03-15 -
Mania Rafał Członek RN 2017-03-28 2017-04-26 -
Cieślik Dariusz Członek Zarządu 2015-04-16 2017-07-31 -
Cieślik Dariusz Członek Zarządu 2015-04-16 -
Jankowski Robert Wiceprezes Zarządu 2015-03-06 2015-04-16 -
Jankowski Robert Wiceprezes Zarządu 2015-03-06 -
Walkiewicz Maciej Wiceprezes Zarządu 2013-04-08 2015-03-06 -
Walkiewicz Maciej Wiceprezes Zarządu 2013-04-08 -
Pasturczak, Grzegorz Jacek Wiceprezes Zarządu 2013-04-08 -
Wilk, Jacek Tomasz Członek RN 2012-05-07 2017-03-28 -
Kosierkiewicz Konrad Członek Zarządu 2012-01-10 2013-04-08 -
Kosierkiewicz Konrad Członek Zarządu 2012-01-10 -
Celiński Radosław Członek RN 2011-05-16 2012-05-07 -
Celiński Radosław Członek RN 2011-05-16 2012-05-07 -
Celiński Radosław Członek RN 2011-05-16 -
Parada Józef Członek Zarządu 2010-09-01 2012-05-07 -
Parada Józef Członek Zarządu 2010-09-01 -
Pasturczak, Grzegorz Jacek Członek Zarządu 2009-09-03 2013-04-07 -
Pasturczak, Grzegorz Jacek Członek Zarządu 2009-09-03 -
Kosierkiewicz Konrad Członek RN 2008-05-29 -
Pasturczak, Lech Jan Przewodniczący RN 2007-02-20 2018-04-26 BETOMAX - Wiceprzewodniczący RN
Pargieła, Stanisław Juliusz Członek RN 2007-02-20 2014-06-29 BETOMAX - Członek RN
Frers, Gerd Folker Członek RN 2007-02-20 2008-05-29 -
Frers, Gerd Folker Członek RN 2007-02-20 -
Milczarek, Marek Waldemar Prezes Zarządu 1000-01-01 2013-04-08 -
Kurczyński Piotr Członek Zarządu 1000-01-01 2010-09-30 -
Milczarek, Marek Waldemar Prezes Zarządu -
Kurczyński Piotr Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy -

Zatrudnienie

Spółka
2019 203 -
2018 243 -
2017 239 -
2016 223 -
2015 249 -
2014 248 -
2013 249 -
2012 247 -
2011 257 -
2010 208 -
2009 210 -
2008 279 -
2007 316 2007-12-31
2006 260 2006-12-31
2005 240 -
2004 193 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.