17,6500 zł
-0,28% -0,0500 zł
Skarbiec Holding S.A. (SKH)

Ludzie - SKARBIEC

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Milewska, Anna Stanisława Prezes Zarządu 2019-03-13 -
Tokarski Paweł Wiceprezes Zarządu 2018-12-19 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kluza Stanisław Przewodniczący RN 2018-12-10 -
Rajca Bogusław Wiceprzewodniczący RN 2018-12-10 -
Kseń Jacek Członek RN 2018-10-10 WSIP - Przewodniczący RN
NWAI - Wiceprzewodniczący RN
CAPPARK - Członek RN
ORBIS - Członek RN
Eggink Raimondo Członek RN 2018-12-10 SUWARY - Wiceprzewodniczący RN
KOGENER - Członek RN
PRIMECAR - Członek RN
SYGNITY - Członek RN
Kornowicz Alicja Członek RN 2019-03-13 -
Biedermann Chris Członek RN 2019-04-09 POLMOS_B - Członek Zarządu

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Radziwił Maciej Członek RN 2018-12-10 2019-03-12 -
Kasiński Krzysztof Członek RN 2018-10-10 2018-12-06 -
Sroka Iwona Członek RN 2018-08-24 2018-10-10 -
Sykulski Andrzej Członek RN 2018-07-03 2018-12-06 -
Sołdek Andrzej Wiceprezes Zarządu 2018-07-01 2018-12-19 -
Grabowicz Grzegorz Członek RN 2017-10-11 2018-10-10 -
Józefiak Bartosz Prezes Zarządu 2017-10-10 2018-05-31 -
Radkowska-Świętoń, Ewa Prezes Zarządu 2017-09-08 2018-12-19 -
Kocjan Jakub Członek Zarządu 2017-09-08 -
Radkowska-Świętoń, Ewa Prezes Zarządu 2017-08-10 -
Eggink Raimondo Członek RN 2017-07-03 2018-10-10 SUWARY - Wiceprzewodniczący RN
KOGENER - Członek RN
PRIMECAR - Członek RN
SYGNITY - Członek RN
Sapota Michał Członek RN 2017-07-03 2018-07-16 -
Sołdek Andrzej Członek RN 2017-07-03 2018-06-30 -
Grabowski Bogusław Wiceprzewodniczący RN 2017-04-05 -
Oppenheim Robert Członek RN 2016-10-25 2018-10-10 -
Stadnik Tomasz Wiceprezes Zarządu 2016-09-01 2017-06-30 -
Kędzior Łukasz Członek Zarządu 2014-07-07 2017-06-30 -
Grabowicz Grzegorz Członek RN 2014-05-30 -
Rybiec Marek Prezes Zarządu 2014-03-25 2017-09-30 -
Prończuk Dariusz Przewodniczący RN 2014-03-25 2017-06-15 -
Król Sebastian Wiceprzewodniczący RN 2014-03-25 2017-06-15 -
Grabowski Bogusław Członek RN 2014-03-25 2017-03-25 -
Grabowski Bogusław Członek RN 2014-03-25 2016-10-25 -
Kuba Piotr Członek Zarządu 2014-03-25 2016-08-31 -
Kuba Piotr Członek Zarządu 2014-03-25 2016-08-31 -
Stępniak Piotr Przewodniczący RN 2014-03-25 -
Józefiak Bartosz Członek Zarządu 2014-03-25 -

Zatrudnienie

Spółka
2014 42 -
2013 44 -
2012 48 -
2011 47 -
Grupa
2014 92 -
2013 76 -
2012 90 -
2011 90 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.