0,1990 zł
-0,50% -0,0010 zł
Reinhold Polska SA (RHD)

Ludzie - REINHOLD

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Mandl, Bobby Ernst Prezes Zarządu 2017-03-02 -
Eklund Bengt Członek Zarządu 2015-10-23 -
Littorin Sven-Otto Członek Zarządu 2015-10-23 -
von Goetz, Bertil Członek Zarządu 2016-04-07 MOBIMEDI - Członek RN
Engstroem Alexander Członek Zarządu 2016-10-31 -
Rosenberg, Harry Wiktor Członek Zarządu 2016-10-31 -
Bodell, Sven-Gunnar Członek Zarządu 2016-10-31 -
Rehbinder, Sven Ingvar Ake Członek Zarządu 2017-03-02 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Karlsson Joakim Dyrektor 2017-03-27 2017-06-21 -
Löjdquist Björn Prezes Zarządu 2016-01-01 -
Malmgren Lars Przewodniczący RN 2015-12-23 2016-03-18 -
Malmgren Lars Przewodniczący RN 2015-12-23 -
Engstrom Gunvor Członek Zarządu 2015-10-23 2015-12-23 -
Engstrom Gunvor Członek Zarządu 2015-10-23 -
Idinge Bengt Dyrektor 2015-06-08 2016-03-18 -
Idinge Bengt Dyrektor 2015-06-08 -
Wikstrom Lars Członek Zarządu 2014-06-26 2015-10-23 -
Wikstrom Lars Członek Zarządu 2014-06-26 -
Liberg Kenneth Prezes Zarządu 2014-05-21 2015-10-23 -
Liberg Kenneth Prezes Zarządu 2014-05-21 -
Tevnell Waldemar Dyrektor 2014-03-07 2016-03-18 -
Golec Grzegorz Dyrektor 2014-03-07 2016-03-18 -
Tevnell Waldemar Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2014-03-07 -
Golec Grzegorz Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2014-03-07 -
Tarchalski, Marek Bogdan Dyrektor 2013-10-04 2016-03-18 -
Cooc Phillip Dyrektor 2013-10-04 2016-03-18 -
Coll Padraic Dyrektor 2013-10-04 2016-03-18 -
Tarchalski, Marek Bogdan Dyrektor 2013-10-04 -
Coll Padraic Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2013-10-04 -
Cooc Phillip Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2013-10-04 -
Cooc Phillip Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2013-10-04 -
Coll Padraic Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2013-10-04 -
Coll Padraic Prezes Zarządu 2011-08-05 2013-01-31 -
Tarchalski, Marek Bogdan Dyrektor 2011-08-05 2013-01-31 -
Tarchalski, Marek Bogdan Dyrektor 2011-08-05 2013-01-31 -
Scully Michael Dyrektor 2011-08-05 2013-01-31 -
Scully Michael Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2011-08-05 -
Coll Padraic Prezes Zarządu 2011-08-05 -
Danielewicz Ryszard Dyrektor 2011-06-29 2016-03-18 -
Danielewicz Ryszard Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2011-06-29 -
Coll Patrick Członek Zarządu 2011-02-02 2011-06-29 -
Coll Patrick Członek Zarządu 2011-02-02 -
Tevnell Waldemar Dyrektor 2010-01-12 2012-12-07 -
Tevnell Waldemar Dyrektor / Przewodniczący Rady Dyrektorów 2010-01-12 -
Dudzik Stanisław Dyrektor 2009-05-07 2016-03-18 -
Rosberg, Lars Johan André Członek Zarządu 2009-05-07 2011-06-29 -
Rosberg, Lars Johan André Członek Zarządu 2009-05-07 -
Dudzik Stanisław Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów 2009-05-07 -
Sternicki Michael Wiceprezes Zarządu 2009-05-07 -
Sternicki Michael Wiceprezes Zarządu 2009-05-07 -
Krook Torgny Dyrektor 2012-04-17 -
Lettström Anders Członek Zarządu 2011-03-07 -
Gustafsson Gösta Członek Zarządu 2011-02-02 -
Gustafsson Gösta Członek Zarządu -
Hakansson Hans-Gunnar Członek Zarządu -
Engwall Jens Członek Zarządu -
Hakansson Hans-Gunnar Członek Zarządu -
Krook Torgny Dyrektor / Członek Rady Dyrektorów -
Lettström Anders Członek Zarządu -
Engwall Jens Członek Zarządu -
Rosberg, Lars Johan André Wiceprezes Zarządu -
Rosberg, Lars Johan André Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2017 0 -
2016 0 -
2015 2 -
2014 1 -
2013 0 -
2007 25 2007-12-31
Grupa
2018 0 -
2014 9 -
2013 0 -
2011 5 -
2010 19 -
2008 23 -
2007 18 2007-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.