Ludzie - PULAWY

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Hryniewicz Tomasz Prezes Zarządu 2020-04-24 AZOTY - Wiceprezes Zarządu
Gagat Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2016-04-05 -
Zarzycka-Rzepecka, Anna Wiceprezes Zarządu 2020-04-24 -
Pochwalski Marek Członek Zarządu 2001-11-22 -
Murat Krystyna Członek Zarządu 2001-11-22 -
Gruszecki Zenon Członek Zarządu 2001-11-22 -
Wiejak Mieczysław Członek Zarządu 2006-11-16 -
Ratajewicz Krzysztof Członek Zarządu 2008-08-01 -
Skwarek Andrzej Członek Zarządu 2019-04-16 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Cendrowski Janusz Przewodniczący RN 2016-03-24 -
Nieścior Jacek Przewodniczący RN 2016-11-03 -
Dmoch Anna Sekretarz RN 2001-11-22 -
Buczarski Sławomir Członek RN 2001-11-22 -
Krupa Katarzyna Członek RN 2001-11-22 -
Olszewski Wiesław Członek RN 2001-11-22 -
Sender Krystyna Członek RN 2001-11-22 -
Sobczak Dariusz Członek RN 2001-11-22 -
Powszedniak Teodor Członek RN 2001-11-22 -
Bartuzi Andrzej Członek RN 2010-12-16 -
Wójtowicz, Jacek Józef Członek RN 2003-12-19 -
Chwesiuk Ignacy Członek RN 2016-03-24 -
Lewicki Leszek Członek RN 2016-03-24 -
Dżugaj Zbigniew Członek RN 2017-02-17 -
Mortas Paweł Członek RN 2017-02-17 ENMONTPD - Przewodniczący RN
Cwynar Wiktor Członek RN 2017-06-01 -
Mandziarz Grzegorz Członek RN 2017-06-01 -
Marzec Maciej Członek RN 2017-06-01 -
Majcher Krzysztof Członek RN 2018-11-27 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bednarz Krzysztof Prezes Zarządu 2018-08-13 2020-03-03 -
Bednarz Krzysztof Prezes Zarządu 2018-08-13 -
Zarzycka-Rzepecka, Anna Prezes Zarządu / p.o. 2018-01-25 2020-04-24 -
Zarzycka-Rzepecka, Anna Wiceprezes Zarządu 2018-01-25 -
Świderek, Izabela Małgorzata Członek Zarządu 2017-06-09 2020-03-03 -
Owczarski Paweł Członek Zarządu 2017-06-09 2018-01-25 -
Świderek, Izabela Małgorzata Członek Zarządu 2017-06-09 -
Owczarski Paweł Członek Zarządu 2017-06-09 -
Dżugaj Zbigniew Członek RN 2017-02-17 2017-02-21 -
Janiszek Jacek Prezes Zarządu 2017-01-12 2018-08-13 -
Janiszek Jacek Prezes Zarządu 2017-01-12 -
Nieścior Jacek Członek RN 2016-11-03 -
Homenda Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2016-06-02 2020-03-03 -
Homenda Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2016-06-02 -
Skwarek Andrzej Wiceprezes Zarządu 2016-05-10 2019-03-15 -
Skwarek Andrzej Wiceprezes Zarządu 2016-05-10 -
Troszyński Jakub Członek RN 2016-04-21 2016-11-03 -
Troszyński Jakub Członek RN 2016-04-21 -
Gagat Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2016-04-05 2017-01-12 -
Bober Mariusz Prezes Zarządu 2016-04-05 2017-01-12 -
Lewicki Leszek Członek RN 2016-03-24 2017-02-17 -
Cendrowski Janusz Przewodniczący RN 2016-03-24 2017-02-17 -
Chwesiuk Ignacy Członek RN 2016-03-24 -
Cendrowski Janusz Członek RN 2016-03-07 2016-03-23 -
Cendrowski Janusz Członek RN 2016-03-07 2016-03-23 -
Cendrowski Janusz Członek RN 2016-03-07 -
Kapłucha Marek Członek RN 2013-11-29 2016-02-24 -
Kapłucha Marek Członek RN 2013-11-29 -
Skolmowski Andrzej Członek RN 2013-08-14 2016-03-24 -
Skolmowski Andrzej Członek RN 2013-08-14 -
Skolmowski Andrzej Członek RN 2013-08-14 -
Kozak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2013-07-08 2016-05-10 -
Pokojski Zenon Wiceprezes Zarządu 2013-07-08 2016-04-05 -
Rybak Marian Prezes Zarządu 2013-07-08 2016-04-05 -
Pokojski Zenon Wiceprezes Zarządu 2013-07-08 -
Kozak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2013-07-08 -
Rybak Marian Prezes Zarządu 2013-07-08 -
Koziara Jerzy Członek RN 2013-03-15 2016-03-24 -
Golemo Barbara Członek RN 2013-03-15 2013-11-29 -
Golemo Barbara Członek RN 2013-03-15 -
Koziara Jerzy Członek RN 2013-03-15 -
Marciniak Jerzy Członek RN 2012-12-18 2013-05-06 -
Marciniak Jerzy Członek RN 2012-12-18 -
Kudela Jacek Członek RN 2011-11-28 2012-12-18 -
Kudela Jacek Członek RN 2011-11-28 -
Korski Jacek Członek RN 2010-12-16 2011-11-28 -
Korski Jacek Członek RN 2010-12-16 -
Bartuzi Andrzej Członek RN 2010-12-16 -
Nowicki Jan Członek RN 2010-04-19 2010-12-16 -
Nowicki Jan Członek RN 2010-04-19 -
Kugiel Mirosław Członek RN 2010-02-15 2010-12-16 -
Kugiel Mirosław Członek RN 2010-02-15 -
Rybak Marian Wiceprzewodniczący RN 2009-12-15 -
Kopeć Andrzej Członek Zarządu 2009-07-01 2012-05-28 -
Pokojski Zenon Członek Zarządu 2009-07-01 -
Kopeć Andrzej Członek Zarządu 2009-07-01 -
Rybak Marian Członek Zarządu 2008-08-01 -
Ratajewicz Krzysztof Członek Zarządu 2008-08-01 -
Jarczewski, Paweł Prezes Zarządu 2008-04-01 2013-05-05 -
Jarczewski, Paweł Prezes Zarządu 2008-04-01 2013-05-05 -
Możeński, Cezary Jan Przewodniczący RN 2008-03-03 2016-03-24 -
Ożóg Irena Wiceprzewodniczący RN 2008-03-03 2013-03-15 -
Ożóg Irena Wiceprzewodniczący RN 2008-03-03 -
Możeński, Cezary Jan Przewodniczący RN 2008-03-03 -
Kulik-Zawadzka Marta Członek RN 2007-11-22 2013-03-15 -
Kozak Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2007-11-22 2009-12-14 -
Kozak Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2007-11-22 -
Kulik-Zawadzka Marta Członek RN 2007-11-22 -
Pryzowicz Andrzej Członek RN 2007-07-24 2008-03-03 -
Pryzowicz Andrzej Członek RN 2007-07-24 -
Barszcz Radosław Członek RN 2007-07-09 2010-02-15 -
Barszcz Radosław Członek RN 2007-07-09 2010-02-14 -
Kliza Lech Członek Zarządu 2006-11-16 2009-01-12 -
Schimmelpfennig, Lech Bernard Członek Zarządu 2006-11-16 2009-01-12 -
Lewicki Krzysztof Prezes Zarządu 2006-11-16 2007-07-27 -
Karczewski Stanisław Członek Zarządu 2006-11-16 2006-12-15 -
Lewicki Krzysztof Prezes Zarządu 2006-11-16 -
Kliza Lech Członek Zarządu 2006-11-16 -
Schimmelpfennig, Lech Bernard Członek Zarządu 2006-11-16 -
Karczewski Stanisław Członek Zarządu 2006-11-16 -
Wiejak Mieczysław Członek Zarządu 2006-11-16 -
Iwanejko Małgorzata Prezes Zarządu 2006-04-05 2006-11-16 -
Iwanejko Małgorzata Prezes Zarządu 2006-04-05 -
Weresa, Marzenna Anna Członek RN 2006-01-23 2007-11-22 -
Turno Leo Członek RN 2006-01-23 2007-05-25 -
Turno Leo Członek RN 2006-01-23 -
Weresa, Marzenna Anna Członek RN 2006-01-23 -
Radomski Janusz Przewodniczący RN 2005-06-15 2007-11-22 -
Radomski Janusz Przewodniczący RN 2005-06-15 -
Tkaczyk Zbigniew Członek RN 2004-12-26 2007-07-23 -
Tkaczyk Zbigniew Członek RN 2004-12-26 -
Paliło Piotr Wiceprzewodniczący RN 2004-11-26 2006-01-23 -
Murawski, Andrzej Justyn Przewodniczący RN 2004-04-28 2005-12-07 -
Murawski, Andrzej Justyn Przewodniczący RN 2004-04-28 -
Wójtowicz, Jacek Józef Sekretarz RN 2003-12-19 -
Buczkowski, Marcin Grzegorz Członek Zarządu 2003-07-01 2006-10-31 -
Karpiński, Włodzimierz Witold Członek Zarządu 2003-07-01 2005-11-08 -
Karpiński, Włodzimierz Witold Członek Zarządu 2003-07-01 -
Buczkowski, Marcin Grzegorz Członek Zarządu 2003-07-01 -
Kwiatkowski Zygmunt Prezes Zarządu 2002-07-05 2006-02-14 -
Kwiatkowski Zygmunt Prezes Zarządu 2002-07-05 -
Wiejak Mieczysław Wiceprzewodniczący RN 2001-11-22 2003-06-02 -
Kania Adam Członek Zarządu 2001-11-22 2003-01-09 -
Gruszecki Zenon Członek Zarządu 2001-11-22 -
Murat Krystyna Członek Zarządu 2001-11-22 -
Gruszecki Zenon Członek Zarządu 2001-11-22 -
Murat Krystyna Członek Zarządu 2001-11-22 -
Malinowski Mirosław Prezes Zarządu 2001-11-22 -
Pochwalski Marek Członek Zarządu 2001-11-22 -
Malinowski Mirosław Prezes Zarządu 2001-11-22 -
Kania Adam Członek Zarządu 2001-11-22 -
Kapłucha Marek Członek Zarządu 1000-01-01 2013-07-17 -
Kapłucha Marek Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2017 3 517 -
2016 3 348 -
2015 3 331 -
2014 3 307 -
2013 3 295 -
2011 3 311 -
2010 3 332 -
2009 3 332 -
2008 3 350 -
2007 3 315 -
2006 3 307 za rok 2006/2007
2004 3 253 2004-12-31
2003 3 236 2003/2004
2002 3 302 2002/2003
2001 3 663 2001/2002
2000 3 774 -
1999 3 759 -
1998 3 874 -
1997 3 937 -
Grupa
2017 4 776 -
2016 4 580 -
2015 3 331 -
2014 4 481 -
2013 4 441 -
2012 3 284 -
2011 4 178 -
2010 3 834 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.