Ludzie - PGNIG

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Woźniak Piotr Prezes Zarządu 2016-02-11 -
Kroplewski Łukasz Wiceprezes Zarządu 2016-02-11 -
Woźniak Maciej Wiceprezes Zarządu 2016-12-31 -
Bartosik Radosław Wiceprezes Zarządu 2016-12-31 -
Pietrzyk Michał Wiceprezes Zarządu 2016-12-31 -
Zegarska Magdalena Wiceprezes Zarządu 2017-03-06 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Borowiec Sławomir Członek RN 2014-05-15 -
Gonet Andrzej Członek RN 2015-12-29 -
Nowak Bartłomiej Członek RN 2016-06-28 -
Sprzączak Piotr Członek RN 2016-06-28 -
Tchorek Grzegorz Członek RN 2017-06-28 -
Broda Piotr Członek RN 2017-06-28 -
Kawecki Mieczysław Członek RN 2017-06-28 -
Sieradzki Stanisław Członek RN 2017-06-28 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wellisz Anna Członek RN 2016-04-01 2017-06-28 -
Woźniak Piotr Prezes Zarządu 2016-02-11 2016-12-30 -
Marzec Bogusław Wiceprezes Zarządu 2016-02-11 -
Kowalski Janusz Wiceprezes Zarządu 2016-02-11 -
Woźniak Piotr Prezes Zarządu 2016-02-11 -
Marzec Bogusław Wiceprezes Zarządu 2016-02-11 -
Kowalski Janusz Wiceprezes Zarządu 2016-02-11 -
Boznański Mateusz Członek RN 2015-12-29 2017-06-28 -
Bieńkowski Wojciech Członek RN 2015-12-29 2017-06-28 -
Rogala, Krzysztof Władysław Członek RN 2015-12-29 2016-02-25 -
Rogala, Krzysztof Władysław Członek RN 2015-12-29 -
Nakonieczny Grzegorz Członek RN 2015-10-19 2016-06-28 -
Nakonieczny Grzegorz Członek RN 2015-10-19 -
Mazurkiewicz Maciej Członek RN 2015-04-16 2015-12-29 -
Ożóg Irena Członek RN 2015-04-16 2015-12-29 -
Ożóg Irena Członek RN 2015-04-16 -
Mazurkiewicz Maciej Członek RN 2015-04-16 -
Zegarska Magdalena Sekretarz RN 2014-06-30 2017-03-05 -
Woś Agnieszka Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 2015-10-19 -
Woś Agnieszka Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 -
Zegarska Magdalena Sekretarz RN 2014-06-30 -
Wąsowicz Ryszard Członek RN 2014-05-15 2017-05-30 -
Nadolnik Bogusław Członek RN 2014-05-15 2014-11-06 -
Trzaskalska Agnieszka Członek RN 2014-05-15 2014-07-30 -
Trzaskalska Agnieszka Członek RN 2014-05-15 -
Nadolnik Bogusław Członek RN 2014-05-15 -
Wójcik Waldemar Członek Zarządu 2014-04-03 2016-02-10 -
Wójcik Waldemar Członek Zarządu 2014-04-03 -
Janiak Andrzej Członek RN 2014-03-26 2015-12-29 -
Janiak Andrzej Członek RN 2014-03-26 -
Zawisza Mariusz Prezes Zarządu 2014-01-01 2015-12-11 -
Zawisza Mariusz Prezes Zarządu 2014-01-01 -
Skrzypkiewicz Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2013-12-31 2015-12-11 -
Parafianowicz Andrzej Wiceprezes Zarządu 2013-12-31 2014-08-07 -
Skrzypkiewicz Zbigniew Wiceprezes Zarządu / ds. Poszukiwań i Wydobycia 2013-12-31 -
Parafianowicz Andrzej Wiceprezes Zarządu / ds. Korporacyjnych 2013-12-31 -
Bauc Jarosław Wiceprezes Zarządu 2013-12-30 2015-12-11 -
Bauc Jarosław Wiceprezes Zarządu / ds. Finansowych 2013-12-30 -
Skrzypkiewicz Zbigniew Członek RN 2013-06-26 2013-12-31 -
Skrzypkiewicz Zbigniew Członek RN / oddelegowany do wykonywania czynności Członka Zarządu do 16.12.2013 r. 2013-06-26 -
Kurella Jerzy Wiceprezes Zarządu 2013-06-14 2014-12-29 -
Kurella Jerzy Wiceprezes Zarządu 2013-06-14 -
Murawski Jacek Wiceprezes Zarządu 2013-04-01 2013-12-30 -
Bocian Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2013-04-01 -
Murawski Jacek Wiceprezes Zarządu 2013-04-01 -
Sibrecht-Ośka Ewa Członek RN 2012-03-19 2014-05-15 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Prezes Zarządu 2012-03-19 2013-04-29 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Prezes Zarządu 2012-03-19 -
Sibrecht-Ośka Ewa Członek RN 2012-03-19 -
Pilitowski Janusz Członek RN 2012-01-12 2015-12-29 -
Chmielewski Wojciech Przewodniczący RN 2012-01-12 2015-07-22 -
Głowacki Józef Członek RN 2012-01-12 2014-05-15 -
Chmielewski Wojciech Przewodniczący RN 2012-01-12 -
Głowacki Józef Członek RN 2012-01-12 -
Pilitowski Janusz Członek RN 2012-01-12 -
Szkałuba Mirosław Wiceprezes Zarządu 2011-03-13 2013-12-20 -
Szkałuba Mirosław Wiceprezes Zarządu / koordynowanie prac Zarządu 2011-03-13 -
Karabuła Marek Wiceprezes Zarządu 2010-07-19 2012-05-11 -
Karabuła Marek Wiceprezes Zarządu 2010-07-19 -
Wójcik Waldemar Wiceprezes Zarządu 2009-01-28 2010-08-15 -
Wójcik Waldemar Wiceprezes Zarządu 2009-01-28 -
Karabuła Marek Członek RN 2008-11-18 2010-07-19 -
Kaliski Maciej Członek RN 2008-11-18 2009-06-16 -
Karabuła Marek Członek RN / oddelegowany do tymczasowego wykonywania czynności członka zarządu 2008-11-18 -
Kaliski Maciej Członek RN 2008-11-18 -
Kawecki Mieczysław Sekretarz RN 2008-04-28 2014-05-15 -
Siergiej Jolanta Członek RN 2008-04-28 2014-05-15 -
Chmielarz Agnieszka Członek RN 2008-04-28 2014-05-15 -
Stuglik Joanna Członek RN 2008-04-28 2008-11-18 -
Konarski Hubert Członek RN 2008-04-28 2008-11-18 -
Chmielarz Agnieszka Członek RN 2008-04-28 -
Siergiej Jolanta Członek RN 2008-04-28 -
Stuglik Joanna Członek RN 2008-04-28 -
Kawecki Mieczysław Sekretarz RN 2008-04-28 -
Konarski Hubert Członek RN 2008-04-28 -
Szkałuba Mirosław Wiceprezes Zarządu 2008-03-20 -
Dudziński Radosław Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 2013-04-29 -
Hinc Sławomir Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 2013-03-31 -
Hinc Sławomir Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 2013-03-31 -
Szubski Michał Prezes Zarządu 2008-03-12 2011-12-31 -
Szubski Michał Prezes Zarządu 2008-03-12 2011-12-31 -
Dobrut Mirosław Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 2010-04-30 -
Dobrut Mirosław Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 2010-04-30 -
Dudziński Radosław Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 -
Banaszek Grzegorz Członek RN 2008-02-15 2012-01-12 -
Rychlicki Stanisław Przewodniczący RN 2008-02-15 2012-01-10 -
Rychlicki Stanisław Przewodniczący RN 2008-02-15 2012-01-10 -
Banaszek Grzegorz Członek RN 2008-02-15 -
Wojtowicz Jarosław Członek RN 2006-10-26 2008-02-15 -
Wojtowicz Jarosław Członek RN 2006-10-26 -
Głogowski Krzysztof Prezes Zarządu 2006-10-01 2008-03-12 -
Głogowski Krzysztof Prezes Zarządu 2006-10-01 -
Głogowski Krzysztof Prezes Zarządu 2006-10-01 -
Zwierzyński Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2006-09-11 2008-03-12 -
Zwierzyński Tadeusz Wiceprezes Zarządu / ds. Projektów Strategicznych 2006-09-11 -
Moryń Marcin Wiceprzewodniczący RN 2006-06-19 2014-05-15 -
Moryń Marcin Wiceprzewodniczący RN 2006-06-19 -
Marzec Bogusław Prezes Zarządu 2006-04-25 2006-06-21 -
Marzec Bogusław Prezes Zarządu 2006-04-25 -
Kuchciak Zenon Wiceprezes Zarządu 2006-04-07 2008-03-12 -
Kuchciak Zenon Wiceprezes Zarządu 2006-04-07 -
Pawlak Bartłomiej Wiceprezes Zarządu 2006-04-06 2006-07-21 -
Pawlak Bartłomiej Wiceprezes Zarządu 2006-04-06 -
Niedbalec Stanisław Wiceprezes Zarządu 2006-02-17 2008-03-12 -
Niedbalec Stanisław Wiceprezes Zarządu / ds. Techniczno-Inwestycyjnych 2006-02-17 -
Arkuszewski Wojciech Członek RN 2006-01-01 2008-02-15 -
Arkuszewski Wojciech Członek RN 2006-01-01 -
Szwarc Piotr Wiceprzewodniczący RN 2005-12-12 2008-02-15 -
Rościszewski Andrzej Przewodniczący RN 2005-12-12 2008-02-15 -
Szwarc Piotr Wiceprzewodniczący RN 2005-12-12 -
Rościszewski Andrzej Przewodniczący RN 2005-12-12 -
Anysz Jan Wiceprezes Zarządu 2005-11-25 2008-03-20 -
Anysz Jan Wiceprezes Zarządu 2005-11-25 -
Puławski Mieczysław Członek RN 2005-11-18 2013-06-26 -
Puławski Mieczysław Członek RN 2005-11-18 -
Kawecki Włodzimierz Członek RN 2005-10-27 2008-04-28 -
Kawecki Włodzimierz Członek RN 2005-10-27 2008-04-28 -
Chrobak Kazimierz Sekretarz RN 2005-10-27 2008-04-28 -
Szkałuba Mirosław Członek RN 2005-10-27 2008-02-07 -
Chrobak Kazimierz Sekretarz RN 2005-10-27 -
Chrobak Kazimierz Członek RN 2005-10-27 -
Szkałuba Mirosław Członek RN 2005-10-27 -
Bąkowska Magdalena Członek RN 2005-04-29 2006-06-19 -
Kamieński Zbigniew Przewodniczący RN 2005-04-29 2005-12-12 -
Arendarski Andrzej Członek RN 2005-04-29 2005-12-12 -
Sukacz Dawid Członek RN 2005-04-29 2005-12-12 -
Sukacz Dawid Członek RN 2005-04-29 2005-12-12 -
Soroka Tadeusz Wiceprzewodniczący RN 2005-04-29 2005-12-08 -
Kasprzyk Bogusław Członek RN 2005-04-29 2005-10-17 -
Soroka Tadeusz Wiceprzewodniczący RN 2005-04-29 -
Arendarski Andrzej Członek RN 2005-04-29 -
Bąkowska Magdalena Członek RN 2005-04-29 -
Kasprzyk Bogusław Członek RN 2005-04-29 -
Kamieński Zbigniew Przewodniczący RN / pełni czynności nadzorcze nad pracami zarządu 2005-04-29 -
Jakiel Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2005-04-25 2006-01-01 -
Jakiel Mieczysław Wiceprezes Zarządu / ds. Techinczno-Produkcyjnych 2005-04-25 -
Anysz Jan Wiceprezes Zarządu 2005-01-10 2005-11-25 -
Anysz Jan Wiceprezes Zarządu / ds. Pracowniczych i Nadzoru Właścicielskiego 2005-01-10 -
Krok Franciszek Wiceprezes Zarządu / ds. Handlu I Marketingu 2003-08-07 2006-03-03 -
Kamiński Paweł Wiceprezes Zarządu 2003-08-07 2005-11-25 -
Kamiński Paweł Wiceprezes Zarządu / ds. Integracji Europejskiej i Współpracy Międzynarodowej 2003-08-07 -
Krok Franciszek Wiceprezes Zarządu / ds. Handlu I Marketingu 2003-08-07 -
Foltynowicz Marek Wiceprezes Zarządu / zawieszony 2003-07-09 2005-11-25 -
Foltynowicz Marek Wiceprezes Zarządu / ds. Strategii i Restrukturyzacji Grupy Kapitalowej 2003-07-09 -
Kossowski Marek Prezes Zarządu 2003-07-03 2005-11-25 -
Kossowski Marek Prezes Zarządu 2003-07-03 -
Perek Stanisław Członek RN 2005-03-25 -
Macioszek, Zbigniew M. Członek RN 2005-03-25 -
Speczik Stanisław Członek RN 2005-02-16 -
Górecki Wojciech Członek RN 2004-07-27 -
Matusiewicz Waldemar Członek RN 2004-04-30 -
Wielguszewski Andrzej Członek RN 2004-03-31 -
Kwiatkowski Michał Prezes Zarządu 2003-07-03 -
Jakubowski Stanisław Członek Zarządu 2003-03-14 -

Zatrudnienie

Spółka
2016 4 669 -
2015 4 874 -
2014 5 188 -
2013 8 147 -
2011 8 991 -
2010 8 955 -
2009 8 900 -
2008 8 799 -
2007 8 432 2007-12-31
2006 4 823 2006-12-31
2004 7 113 2004-12-31
2003 7 130 2003-12-31
2002 7 313 2002-12-31
2001 27 250 -
Grupa
2016 25 271 -
2015 25 705 -
2014 29 285 -
2013 31 217 -
2012 32 326 -
2011 33 071 -
2010 32 716 -
2009 31 685 -
2008 31 145 -
2007 30 031 2007-12-31
2006 29 797 2006-12-31
2004 30 550 2004-12-31
2003 31 555 2003-12-31
2002 32 252 -
2001 35 395 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl