Ludzie - PEPEES

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Faszczewski Wojciech Prezes Zarządu 2010-06-23 -
Rogala Tomasz Członek Zarządu 2016-10-14 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kaliński Maciej Przewodniczący RN 2015-05-26 -
Taracha, Piotr Marian Wiceprzewodniczący RN 2015-05-26 - Członek RN
PEKABEX - Członek RN
Stankowski Krzysztof Sekretarz RN 2015-05-26 -
Malinowski Robert Członek RN 2015-05-26 -
Czerniakowska Agata Członek RN 2016-05-20 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Łuniewski Piotr Członek RN 2015-05-26 2016-12-29 -
Taracha, Piotr Marian Wiceprzewodniczący RN 2014-01-01 2015-05-26 - Członek RN
PEKABEX - Członek RN
Taracha, Piotr Marian Wiceprzewodniczący RN 2014-01-01 - Członek RN
PEKABEX - Członek RN
Homenda Krzysztof Członek Zarządu 2011-05-31 2016-06-01 -
Homenda Krzysztof Członek Zarządu 2011-05-31 -
Łuczyński Tomasz Sekretarz RN 2008-06-26 2015-05-26 -
Czapla Robert Członek RN 2008-06-26 2015-05-26 -
Łuczyński Tomasz Sekretarz RN 2008-06-26 -
Czapla Robert Członek RN 2008-06-26 -
Grabski Maciej Członek RN 2007-06-28 2008-04-03 -
Rembisz Włodzimierz Członek RN 2007-06-28 2007-06-29 -
Grabski Maciej Członek RN 2007-06-28 -
Rembisz Włodzimierz Członek RN 2007-06-28 -
Karaś Adam Członek Zarządu / (Dyrektor Finansowy) 2006-10-17 -
Karaś Adam Członek Zarządu 2006-10-17 -
Łuczyński Tomasz Członek RN 2006-06-23 2007-06-28 -
Łuczyński Tomasz Członek RN 2006-06-23 -
Kiełczewski Andrzej Prezes Zarządu 2006-06-23 -
Kiełczewski Andrzej Prezes Zarządu 2006-06-23 -
Sukacz Dawid Członek RN 2006-02-16 2015-05-26 -
Barański Zygmunt Członek RN 2006-02-16 2006-06-23 -
Sukacz Dawid Członek RN 2006-02-16 -
Barański Zygmunt Członek RN 2006-02-16 -
Stankowski Krzysztof Członek RN 2005-06-24 2015-05-26 -
Kopczyńska, Dorota Sylwia Członek RN 2005-06-24 2007-07-12 -
Karczewski Zygmunt Członek RN 2005-06-24 2006-06-23 -
Dowgiałło Jacek Członek RN 2005-06-24 2006-01-03 -
Karczewski Zygmunt Członek RN 2005-06-24 -
Kopczyńska, Dorota Sylwia Członek RN 2005-06-24 -
Dowgiałło Jacek Członek RN 2005-06-24 -
Stankowski Krzysztof Członek RN 2005-06-24 -
Stankowski Krzysztof Członek RN 2005-06-24 -
Stankowski Krzysztof Członek RN 2005-06-24 -
Stankowski Krzysztof Członek RN 2005-06-24 -
Stankowski Krzysztof Członek RN 2005-06-24 -
Przystupa Mariusz Członek Zarządu 2004-08-02 2006-10-17 -
Przystupa Mariusz Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy 2004-08-02 -
Droździel Franciszek Prezes Zarządu 2004-06-25 2006-06-23 -
Alikowski Grzegorz Członek RN 2004-06-25 2005-06-24 -
Borkowski, Marcin Ryszard Członek RN 2004-06-25 2005-05-04 -
Jaskuła, Przemysław Piotr Członek Zarządu 2004-06-25 2004-08-02 -
Jaskuła, Przemysław Piotr Członek Zarządu 2004-06-25 -
Borkowski, Marcin Ryszard Członek RN 2004-06-25 -
Droździel Franciszek Prezes Zarządu 2004-06-25 -
Alikowski Grzegorz Członek RN 2004-06-25 -
Tomaszewski, Józef Sławomir Członek Zarządu 2003-09-29 2004-01-23 -
Tomaszewski, Józef Sławomir Członek Zarządu 2003-09-29 -
Borkowski Krzysztof Przewodniczący RN 2003-07-17 2015-05-26 -
Knutson Scott Członek RN 2003-07-17 2005-06-24 -
Knutson Scott Członek RN 2003-07-17 -
Borkowski Krzysztof Przewodniczący RN 2003-07-17 -
Piotrowski, Krzysztof Marek Prezes Zarządu 2003-03-28 2004-06-25 -
Piotrowski, Krzysztof Marek Prezes Zarządu 2003-03-28 -
Kruszewska, Michalina Magdalena Członek RN 2003-01-14 2004-06-25 -
Kruszewska, Michalina Magdalena Członek RN 2003-01-14 -
Jakubowski Dariusz Członek RN 2002-06-21 2003-07-17 -
Katarzyna Kwiatkowska Członek RN 2002-06-21 2002-07-02 -
Katarzyna Kwiatkowska Członek RN 2002-06-21 -
Jakubowski Dariusz Członek RN 2002-06-21 -
Grodzki, Tomasz Paweł Członek Zarządu 2002-04-16 2003-05-06 -
Mazurkiewicz, Andrzej Krzysztof Prezes Zarządu 2002-04-16 2003-03-28 -
Grodzki, Tomasz Paweł Członek Zarządu 2002-04-16 -
Mazurkiewicz, Andrzej Krzysztof Prezes Zarządu 2002-04-16 -
Kiełczewski Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2005-12-09 -
Gierowski Józef Członek RN 2004-06-25 -
Borkowski Krzysztof Członek RN 2002-11-04 -
Zaczek, Marek Kazimierz Członek Zarządu 2002-04-16 -
Sucharska Renata Prezes Zarządu 2002-04-16 -
Gierowski Józef Członek RN -
Kiełczewski Andrzej Wiceprzewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 284 -
2017 286 -
2016 271 -
2015 238 -
2014 201 -
2013 201 -
2011 217 -
2010 189 -
2009 192 -
2008 246 -
2007 237 2007-12-31
2006 235 2006-12-31
2004 298 -
2003 263 -
2002 212 -
2001 381 -
2000 811 -
1999 963 -
1998 1 084 -
1997 1 141 -
1996 1 185 -
Grupa
2018 497 -
2017 504 -
2016 423 -
2015 395 -
2014 350 -
2013 346 -
2012 355 -
2011 350 -
2010 286 -
2009 306 -
2008 319 -
2007 311 2007-12-31
2006 526 2006-12-31
2004 630 -
2003 571 -
2002 626 -
2001 787 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.